ROK

./i/slide27.jpg ./i/slide_25.jpg ./i/slide04.jpg ./i/slide_23.jpg ./i/slide18.jpg

Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku

Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
25 października 2014 r.

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku”

W sobotę 25 października 2014 r. w Ełku odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku ”.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali.
Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezon tanecznego. Na uwagę zasługuję to, że łomżyńskie pary taneczne z KTT „AKAT”
to czołówka regionu w tańcu towarzyskim ,a w szczególności cieszą kolejne wygrane
i zdobyte wyższe klasy taneczne.

 

- w kategorii 14-15 lat wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa D Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa C Damian Siwik i Kamila Wronowska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B Piotr Łuba i Paulina Łażewska

Dobra dyspozycję par świadczą kolejne miejsca:

W kategorii par rekreacyjnych

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły pary taneczne:

- Kacper Swięcki i Anna Dębek

- Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

- Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

- Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para taneczna Wiktor Jezusek i Julia Krynica

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

IV miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para taneczna Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

Kategoria par Sportowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzana Święcka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

V miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mieczkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

W kategorii 14-15 lat wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

  • I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

  • I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa D Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

  • I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa C Damian Siwik i Kamila Wronowska

  • I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B Piotr Łuba i Paulina Łażewska

W kategorii par rekreacyjnych

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły pary taneczne:

  • Kacper Swięcki i Anna Dębek

  • Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

  • Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

  • Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

- 10-11 lat klasa H

  • I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para taneczna Wiktor Jezusek i Julia Krynica

  • I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

- w kategorii 10-11 lat klasa G

  • IV miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

- w kategorii 10-11 lat klasa F

  • III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

  • IV miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

  • V miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

- w kategorii 12-13 lat klasa F

  • I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

  • II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

  • III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

  • IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

  • I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para taneczna Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

  • III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

Kategoria par Sportowych

- w kategorii 12-13 lat klasa E

  • I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzana Święcka

- w kategorii 12-13 lat klasa D

  • I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

  • V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

- w kategorii 14-15 lat klasa E

  • II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

  • V miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

- w kategorii 14-15 lat klasa D

  • III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

  • II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

  • IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

  • I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

  • III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

  • IV miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

  • I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

  • III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mieczkowska

  • IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

  • II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

- w kategorii 14-15 lat wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa D Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa C Damian Siwik i Kamila Wronowska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B Piotr Łuba i Paulina Łażewska

Dobra dyspozycję par świadczą kolejne miejsca:

W kategorii par rekreacyjnych

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły pary taneczne:

- Kacper Swięcki i Anna Dębek

- Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

- Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

- Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para taneczna Wiktor Jezusek i Julia Krynica

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

IV miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para taneczna Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

Kategoria par Sportowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzana Święcka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

V miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mieczkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknego tańca

 

2014-10-27 11:58 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl
Numer konta ROK w Łomży
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
55 8762 0009 0003 3095 2000 0010