ROK

./i/slide_34.jpg ./i/slide_23.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide_31.jpg ./i/slide_27.jpg

Protokół VI Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2016'

Jury w składzie:
Żaklina Olchowik – przewodnicząca, absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży, skrzypaczka, wokalistka i muzyk zespołu BioAcoustic
Joanna Ewa Zawłocka – wokalista zespołu ,,Miąższ', absolwentka UMCS w Lublinie
Alicja Pyczot – wokalistka formacji muzycznej Mezzoforte, instruktor Dziecięcego Studia Piosenki i Tańca, absolwentka UWB Wydział Filologii Angielskiej

po wysłuchaniu 81 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

w kategorii przedszkolaków

I Nagroda – Olga Szlesińska
II Nagroda – Amelia Zapert
– Pola Męczkowska
III Nagroda – Wiktoria Karpińska
– Ania Dziewa

Wyróżnienie – Julia Żyznowska
Wyróżnienie – Aniela Narolewska

w kategorii klas I-III

I Nagroda – Konrad Kowalewski
II Nagroda – Gabrysia Zubrzycka
– Patrycja Chyl
III Nagroda – Maja Wronowska
– Aleksandra Sokołowska
Wyróżnienie – Nikola Wiśniewska
Wyróżnienie – Antoni Tyborowski
Wyróżnienie – Zuzanna Skopek
Wyróżnienie – Sandra Chocianowicz

w kategorii klas IV-VI
I Nagroda – Karolina Nowocińska
II Nagroda – Karolina Zakrzewska
– Natalia Szabłowska
III Nagroda – Magdalena Głębocka
Wyróżnienie – Anita Steczkowska

 

w kategorii szkół gimnazjalnych

I Nagroda – Damian Śliwiński
II Nagroda – Laura Narolewska
III Nagroda – Urszula Sulkowska

w kategorii szkół średnich
I Nagroda – Katarzyna Borkowska

II Nagroda – Wiktoria Perzanowska
III Nagroda – Aleksandra Raszczyk

Na tym protokół zakończono.

Łomża, dn. 10.12.2016

 

2016-12-10 17:12 Opublikował: Administrator

VI Festiwal Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki 2016 - kolejność występów

Lista osób oraz kolejność występów podczas VI Festiwalu Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki - 10.12.2016 roku, sala kameralna ROK Łomża.

Lista osób oraz kolejność występów podczas VI Festiwalu Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki”, 10.12.2016 r. Sala kameralna ROK Łomża

Godz. 11.00-12.00
Kategoria Przedszkola

1. Mikołaj Lemański, 6 lat, PP. nr 15 Łomża, Nie płacz Jezu
2.
Oliwia Szydlik, 5 lat, PP. nr 9 Łomża, Aniołek najładniejszy
3.
Patrycja Łada, lat 5, SP Puchały, Złota gwiazdka
4.
Maria Żalek, lat 6, SP nr 4 Łomża, Bosy pastuszek
5.
Maja Jarmułowicz, lat 5, PP Nr 10 Łomża, Sanna
6.
Julia Żyznowska, lat 6, SP nr 4 Łomża, Świeć gwiazdeczko
7.
Amelia Zapert, lat 6 , PP nr 5 Łomża, Ukazał nam się anioł
8.
Anna Przybylska, lat 5, PP nr 5 Łomża, Płatki śniegu
9.
Aniela Narolewska, lat 5, NP. Katolickie Łomża, Tupu tup po śniegu
10.
Pola Męczkowska, lat 6, PP. nr 15 Łomża, Świetlista kolęda
11.
Wiktoria Karpińska, lat 6, PP. nr 9 Łomża, Gdy pierwsza gwiazdka zjawi się
12.
Alicja Wierzbowska, 5 lat, SP Puchały, Święta blisko
13.
Olga Szlesińska, lat 6, PP Nr 4, Łomża, Babci zegar
14.
Amelia Piotrowska, lat 6, PP Nr 10 Łomża, Maleńka miłość
15.
Zuzanna Szczęsna, lat 6, SP Nr4 Łomża, Świeć gwiazdeczko
16.
Lena Pezowicz, lat 5 PP. Nr.9 Łomża, Czy przyjdzie Mikołaj
17.
Ania Dziewa, lat 6, PP Nr. 15 Łomża, Złota gwiazdka
18.
Julia Urbanowska, lat 6 PP NR 9 Łomża, Nie płacz Jezu
19.
Pola Galińska, lat 6, PP NR 10 Łomża, Coraz bliżej święta

 

Godz.12.10-13.20
Kategoria klas I-III

1. Nikola Wiśniewska, lat 8, SP Jedwabne, Idą święta
2.
Antoni Tyborowski, lat 8, SP Kupiski Nowe, Był pastuszek bosy
3.
Łucja Pawłowicz, lat 8, SP nr. 4 Łomża, Kochany Panie Mikołaju
4.
Zuzanna Skopek, lat 7, SP Kupiski Nowe, Nasz kochany Święty
5.
Konrad Kowalewski, lat 9, SP Śniadowo, Nowy rok-hop!
6.
Alicja Chomontowska, lat 9, SP Pniewo, Jadą kolędnicy, jadą
7.
Dominika Żelechowska, lat 9, SP Nr 5 Łomża, Zagraj dziecku kołysankę
8.
Zuzanna Karolak, lat 8, SP Jedwabne, Pastuszek bosy
9.
Dominika Pogroszewska, lat 7, SP Kupiski Nowe, Gdy pierwsza na niebie
10.
Justyna Dudas, lat 7, SP Nr 4 Łomża, Jest taki dzień
11.
Aleksandra Sokołowska, ROK Łomża, Święta, Święta
12.
Natalia Pieńkowska, lat 8, Sp Pniewo, Nowy rok-hop
13.
Gabriela Zubrzycka, lat 9, SP NR 5 Łomża, Niech się raduje niebo i ziemia
14.
Maja Niksa, lat 8,SP.Nr 9 Łomża, W małym cichym
15.
Maja Kosińska, lat 7 Sp.Nr 4 Łomża, Pastuszek bosy
16.
Aleksandra Pietraszewska, lat 8 SP. Puchały, Pójdźmy wszyscy do stajenki
17.
Maja Wronowska, lat9, SP Nr5 Łomża, Świąteczny rock and roll
18.
Emilia Łada, lat 8, SP Puchały, W Betlejem
19.
Sandra Chocianowicz, lat 8, Sp Nr 5 Łomża, Pastorałka o aniołku
20.
Kinga Modzelewska, lat 8, SP w Puchałach, Aniołek maleńki jak wróbelek
21.
Patrycja Chyl, lat 9, MDK Łomża, Świąteczny śnieg
22.
Studio Wokalne eMDEK, eMDEK, Skok w nowy rok

 

13.50-15.00
Kategoria klas IV-VI

1. Aleksandra Korzeniecka, lat 12, Kupiski Nowe, Uciekali
2.
Dominik Góralczyk, lat 10, SP Pniewo, Dzwonki sań
3. Wiktoria Rutkowska, 11 lat, SP Nr 9 Łomża, Luli laj
4.
Sylwia Filter, lat 11, SP Jedwabne, Magia Świąt
5. Oliwia Piotrowska, lat 12, SP Nr 7 Łomża, Kto Wie
6. Weronika Żelazna, lat 11 Kupiski Nowe, Maleńki Jezus
7. Aleksandra Pstrągowska, lat 9, SP Śniadowo, Świąteczny śnieg
8. Karolina Zakrzewska, lat 11, Sp Wygoda, Całą noc padał śnieg
9. Magdalena Głębocka, lat 11 SP Nr 7 Łomża, Piosenka na Święta
10. Karolina Nowocińska, lat 11, SP, Nr 10 Łomża, Bambino jazzu
11. Iga Mazurek, lat 13, SP Pniewo, Coraz bliżej święta
12. Julia Biedrzycka, lat 12, SP Jedwabne, Gwiazdki świecą
13. Michał Waniewski, lat 9, SP Jeziorko, Sanie Mikołaja
14. Katarzyna Openchowska, lat 11, SP Kupiski Nowe, Pada śnieg
15. Natalia Szabłowska, lat 12, SP Śniadowo, Hymn o narodzeniu
16. Justyna Ciołek, 10 lat, SP Pniewo, Magia Świąt
17. Julia Majewska, lat 10, SP Piątnica, Wigilia dla wędrowca
18. Anna Makowska, lat 11, SP Jedwabne, Pada śnieg
19. Anita Steczkowska, lat 12, SP Łomża, Święta, piękny czas


 

15.10-16.00
Kategoria Gimnazja, Szkoły Średnie

1. Katarzyna Krajewska, 14 lat, GOK Śniadowo, Święta w nas
2.
Damian Śliwiński, 13 lat, Łomża, Merry Christmas
3.
Urszula Sulkowska, 13 lat, Łomża, Cudowna noc
4.
Justyna Krajewska, lat 12 lat, Śniadowo, Kołysanka dla Jezusa
5.
Iza Modzelewska, lat 13, Łomża, Na całej połaci
6.
Ewelina Ostrowska, Łomża, Szczęśliwe Betlejem
7.
Laura Narolewska, lat 14, Łomża, Rocking Around
8.
Franciszek Przybylski, lat 14, Łomża, Najlepsze dziś wypełni się
9.
Patryk Śliwiński, lat 17, Let it snow
10.
Kasia Borkowska, lat 19, Kolęda warszawska
11.
Aleksandra Raszczyk, Łomża, Pastorałka
12.
Dominik Bajorek, lat 17, Łomża, Grudniowy
13.
Angelika Przychodzień, Łomża, 17, Jadę na święta
14.
Julia Kowalczyk, Łomża, 16, Where are your christmas
15.
Wiktoria Perzanowska, lat 16, Łomża
16. Dawid Gawryś, lat 16, Łomża,
Najlepsze dziś wypełni się
17. Marlena Pieńkowska i Przemysław Piotrowski, lat 17,18 Łomża,
White Christmas

 

 

2016-12-06 13:20 Opublikował: Administrator

VI Festiwal Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki 2016

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w VI Festiwalu Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki 2016.

Termin realizacji konkursu: 10 grudnia 2016 r., początek godzina 11.00
Miejsce: sala kameralna Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

Laureaci i osoby wytypowane przez jury wystąpią podczas „Świątecznego Kolędowania z Galerią Veneda” dnia 17.12.2015.
Zapraszamy.

 

 

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński – Elżbieta Parzych


Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży
- Urzędu Miejskiego w Łomży
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2016-10-28 15:51 Opublikował: Administrator

V Festiwal Piosenki Świątecznej Gwiazdkowe Nutki 2015 - wyniki

Protokół
V Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2015'

Jury w składzie:
Żaklina Olchowik – przewodnicząca, absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży, skrzypaczka, wokalistka i muzyk zespołu BioAcoustic
Joanna Ewa Zawłocka – wokalista zespołu ,,Miąższ', absolwentka UMCS w Lublinie
Alicja Pyczot – wokalistka formacji muzycznej Mezzoforte, instruktor Dziecięcego Studia Piosenki i Tańca, absolwentka UWB Wydział Filologii Angielskiej

po wysłuchaniu 90 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

w kategorii przedszkolaków

I Nagroda – Anna Dziewa
II Nagroda – Maria Jankowska
III Nagroda – Maja Grajko

Wyróżnienie – Pola Męczkowska
Wyróżnienie – Bartosz Małachowski
Wyróżnienie – Pola Galińska

w kategorii klas I-III

I Nagroda – Aleksandra Sokołowska
II Nagroda – Błażej Rafałowski
III Nagroda – Zespół Mały EMDEK
III Nagroda – Nikola Wiśniewska
Wyróżnienie – Gabriela Zubrzycka
Wyróżnienie – Dominika Pogroszewska
Wyróżnienie – Maja Niksa

w kategorii klas IV-VI
I Nagroda – Patrycja Grabowska
II Nagroda – Maja Karwowska
III Nagroda – Iza Modzelewska i Damian Śliwiński
III Nagroda – Karolina Zakrzewska
Wyróżnienie – Dawid Wykowski i Kacper Sawicki
Wyróżnienie – Emilia Lutostańska i Mateusz Niksa
Wyróżnienie – Natalia Szabłowska

 

w kategorii klas gimnazjalnych i szkół średnich

I Nagroda – Laura Narolewska
II Nagroda – Franciszek Przybylski
II Nagroda – Marlena Pieńkowska
III Nagroda – Alicja Kopczewska
Wyróżnienie – Wiktoria Perzanowska

Wyróżnienie – Dominik Bajorek

Na tym protokół zakończono.

Łomża, dn. 06.12.2015

 

2015-12-06 18:14 Opublikował: Administrator

Lista uczestników i kolejność występów V Festiwalu Piosenki Świątecznej Gwiazdkowe Nutki 2015

Lista uczestników i kolejność występów
V Festiwalu Piosenki Świątecznej
Gwiazdkowe Nutki 2015
06.12.2015

 

 

 

I Kategoria: Przedszkola, dzieci w wieku 4-6 lat godz. 11.00-12.00

 

  1. Anita Jermacz, lat 5, NP „Wesołe Słoneczko”Ł-ża, „Las wysypany białym śniegiem”

  2. Pola Męczkowska, lat 5, PP Nr. 15 Ł-ża, „Już blisko kolęda”

  3. Amelia Piórkowska, lat 5, PP Nr. 10 Ł-ża, „Złota gwiazdka”

  4. Bartosz Małachowski, lat 5, PP Nr. 9 Ł-ża, „Już blisko święta”

  5. Maja Grajko, lat 5, SP Nr. 2 Ł-ża, „Idzie Święty Mikołaj”

  6. Magdalena Jastrzębska, lat 5, PP Nr 5, „Rozśpiewały się obłoki”

  7. Emilia Dąbrowska, lat 6, OPSP Nr4 Ł-ża, „Złota gwiazdka”

  8. Amelka Bacisz, Lena Choinowska, Agata Zarzeczna lat 5, PP.Nr 8 L-żą,
    „Bądź wielki Boże dziecię”

  9. Kamil Koboska, lat 5, OPSP Nr 2 Ł-ża, „Już blisko kolęda”

  10. Monika Jałbrzykowska+zespół, lat 5, PP Nr 5, „Jezu nasz baranku”

  11. Dominika Sobuta, lat 6, OPSP w Jedwabnem, „Złota gwiazdka”

  12. Julia Grzybińska, Maja Biedrzycka, PP. Nr.8 Ł-ża, „Pastorałka anielska”

  13. Maria Jankowska, lat 5, PP NR 10 Ł-ża, „Idą święta”

  14. Anna Dziewa, lat 5 PP Nr 15 Ł-ża, „Zagraj dziecku kołysankę”

  15. Wiktoria Karpińska, Magdalena Owłasiuk, Wiktoria Bęczkowska, lat 5, PP Nr9, „Czy przyjedzie Mikołaj”

  16. Anna Przybylska, lat 4 PP Nr 5 Ł-ża, „Piosenka Świętego Mikołaja”

  17. Gabriela Kurpińska, lat 5, PP Nr 9 Ł-ża, „Choinka zielona”

  18. Pola Galińska, lat 5, PP nr 10 Ł-ża, „Dla ciebie kolędujemy”

 

 

 

Przerwa ok 15 min

 

 

II Kategoria: Klas I-III , dzieci w wieku 6 - 9 lat ok. godz.12.15-13.30

1.Zuzanna Karolak, lat 8, SP Jedwabne, „Nasza kolęda”

2.Maja Dużyńska, lat 7, SP Nr 10 Ł-ża, „Święta Święta”

3.Aleksandra Modzelewska, lat 9 Ł-ża, SP w Wygodzie, „Pojedziemy saniami

4.Gabriela Szczubełek, Wiktoria Zalewska, SP NR.5 Ł-ża, „Święta Święta”

5.Gabriela Zubrzycka, SP.Nr.5 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”

6. Natalia Puławska, Julia Karwowska, Katarzyna Głębocka, Katarzyna Boguska, Małe Emdek Ł-ża, „Święta Święta”

7.Wiktoria Szklanecka, lat 6, SP Nr 4 Ł-ża, „Nie było miejsca dla ciebie”

8.Julia Święszkowska, lat 8, SP w Przytułach, „Przyjecieli aniołowie”

9.Wiktoria i Amelia Cieśnickie, Sp Drozdowo, „Kolędowa nocka”

10.Alicja Marczewska, lat 8, SP Rakowo Bogienice, „Kto wie”

11.Dominika Pogroszewska,lat 6, SP w Kupiskach, „Gwiazdka”

12.Julia Ciemniewska, Dominik Pawłowski, Marcel Pawłowski, lat 7, SP NR 2 Ł-ża, „Zostań Jezu mym braciszkiem”

13.Paweł Truchel, lat 7, Sp. Nr 4 Ł-ża, „Do stajenki”

14. Maja Niksa, lat 7, Rok Ł-ża, „Jadą kolędnicy”

15.Izabela Cwalina, lat 8, MGOK Nowogród, „Na strunach igieł”

16.Julia Ciszewska, lat 8, Sp w Przytułach, „Choinkowe całusy”

17.Nikola Wiśniewska,lat 8 Sp w Jedwabnem, „Bosy pastuszek”

18.Oliwia Nikonowicz., Sp w Drozdowie, „Gore gwiazdka”

19.Paulina Żelazna, lat 8, Sp w Kupiskach, „Śpij maluszku”

20.Aleksandra sokołowska, lat 8, Rok Ł-ża, „Najmilszy święty”

21.Natalia Podgórecka, lat 6, SP Nr 4 Ł-ża, „Ding dong spadł już śnieg”

22.Aleksandra Pstrągowska, lat 8 , Sp w Śniadowie, „Mikołaju, Mukołaju”

23.Sandra Jabłońska, lat 7, Sp Nr 5 Ł-ża, „Już Mikołaj leci”

24.Błażej Rafałowski, lat 9, KWM Ł-ża, „Let it snow”

25.Amelia i Karolina Truszkowskie, lat 8, Sp rakowo Bogienice, „Gdy pierwsza gwiazdka”

26.Zuzanna Jakubiak, lat 7, Sp w Kupiskach, „Aniołek najładniejszy”

27.Gabriela Okuniewska, lat 7, Sp. Nr 5 Ł-ża, „Pierwsza gwiazdka”

28. Maja Wronowska, SP nr 5 Łomża

 

Obrady jury, wręczenie nagród w Kat. I i II ok 30 min

 

III Kategoria: Klas IV-VI, dzieci w wieku 10-12 lat ok godz. 14.00-14.30

  1. Martyna Turowska, lat 10, SP. Nr 4 Ł-ża, „Kolędowa nocka”

  2. Julia Krynica, lat 11, Sp Nr 4 Ł-ża, „Chrystus się narodził”

  3. Maja Męczkowska, Sp.Nr 7 Ł-ża, „Biegną”

  4. Aleksandra Wykowska, lat 11, SP. Nr 2 Ł-ża, „Pada śnieg”

  5. Anita Steczkowsna, lat 11, SP. Nr 9 Ł-ża, „Kto wie”

  6. Iga Mazurek, lat 11, SP w Pniewie, „Coraz bliżej święta”

  7. Justyna Żebrowska, SP w Drozdowie, „Szczęśliwe Betlejem”

  8. Julia Majewska, lat 11, ROK Ł-ża, „Święta , Święta”

  9. Dawid Wykowski i Kacper Sawicki, lat 11, SP Rakowo Bogienice, „Sianko na stół”

  10. Aleksandra Jastrzębska, lat 12, SP w Wygodzie, „Hej ludzie idą święta”

  11. Wiktoria Zapert, lat 10, Sp w Jedwabnem, „Coraz bliżej święta”

  12. Maja Karwowska, lat 12, MDK DŚT Ł-ża, „Pastorała Pastuszków”

  13. Otylia Perzanowska, lat 10, SP NR. 10 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”

  14. Natalia Szabłowska, 11 lat, SP w Śniadowie, „Magia świąt”

  15. Paulina Sobuta, lat 10, MGOK w Jedwabnem, „W grudniowe noce”

  16. Małgorzata Boczkowska, lat 12, SP w Rakowie Bogienice, „Babci zegar”

  17. Patrycja Grabowska, lat 11, SP w Wygodzie, „Biały śnieg i ty”

  18. Anna Makowska, lat 10, SP w Jedwabnem, „Jest taki dzień”

  19. Emilia Lutostańska i Mateusz Niksa, MDK DŚT Ł- ża,

    „Nauczmy się żyć obok siebie”

  20. Iza Jastrzębska, lat 11, Rok Ł-ża, „W grudniowe noce”

  21. Zespół wokalny GOK, 11 lat, MGOK Nowogród, „Jest taki dzień”

  22. Emilia Chocianowicz, lat 10, MDK DŚT Ł-żą, „Już święta”

  23. Iza Modzelewska i Damian Śliwiński, Rok Ł-ża, Wigilia dla wędrowca”

  24. Karolina Zakrzewska, lat 11, SP w Wygodzie, „Mikołaj jedzie tu znów”

  25. Sylwia Filter, lat 10, SP w Jedwabnem, „Nie było miejsca dla ciebie”

  26. Dominika Pokropowicz, lat 10, SP w Rakowie Bogienice, „Lulaj go Matko lulaj”

Przerwa ok 20 min

IV Kategoria: Gimnazja, Szkoły Średnie godz. 14.50-15.40

  1. Rafałowska Paula, lat 13, KWM Ł-ża, „Sleigh ride”

  2. Franciszek Przybylski, lat 13, MDK DŚT Ł-ża, „Święta już”

  3. Laura Narolewska, lat 13, ROK Ł-ża, „Na całej połaci śnieg”

  4. Paulina Buczyńska, lat 14, GK L-ża, „Jingle bell rock”

  5. Dominik Bajorek, lat 15, GK Ł-ża, „Let it snow”

  6. Zofia Borkowska, lat 14, KWM Ł-ża, „Driving home for christmas”

  7. Alicja Kopczewska, lat 15, ROK Ł-ża , Rocking around”

  8. Monika Grodzka, lat 15, MGOK w Jedwabnem, „Pada śnieg”

  9. Justyna Piątek, lat 16. PG NR 1 Ł-ża, „Have yourself a merry christmas”

  10. Wiktoria Perzanowska, lat 15, Rok Ł-ża, „Obejmij mni”

  11. Kinga Sokół, lat 19, ZSWiO Ł-ża,”Kolęda dla nieobecnych”

  12. Natalia Chmielewska, lat 16, PG Nr 1 Ł-ża,m Pada śnieg”

  13. Iwona Krasowska, lat 16, ZSWIO Nr 7 Ł-ża, „Kolęda o ludzkim zrozumieniu”

  14. Katarzyna Borkowska, lat 18, ZSWIO Ł-ża, „Santa baby”

  15. Eliza Niemiec, lat 16, ZSWIO Ł-ża, „Kolęda dla nieobecnych”

  16. Patryk Śliwiński, lat 16, Last Christmas

  17. Dawid Gawryś, PG nr 8 Łomża, Najlepsze dziś wypełni się
  18. Karolina Andruk, PG nr 8 Łomża, Oszaleli Anieli

Obrady jury, wręczenie nagród w Kat.III i IV ok 30 min

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej (10 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 06.12.2015 r.

Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.


Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek-Pawczyńska
tel. 86 2190 -111, 505506421

Uwaga !!! Wyznaczone godziny są godzinami przybliżonymi.
Proszę o wcześniejsze przybycie uczestników konkursu.

 

 

2015-12-02 09:19 Opublikował: Administrator

V Festiwal Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki 2015

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w V Festiwalu Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki 2015.

 


Termin realizacji konkursu: 6 grudnia 2015 r., początek godzina 11.00
Miejsce: sala kameralna Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

Laureaci i osoby wytypowane przez jury wystąpią podczas „Świątecznego Kolędowania z Galerią Veneda” dnia 19.12.2015.
Zapraszamy.

 

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński – Elżbieta Parzych


Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży
- Urzędu Miejskiego w Łomży
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania
2015-10-20 09:17 Opublikował: Administrator

Gwiazdkowe Nutki - III Festwal Piosenki Świątecznej

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież do udziału w III edycji Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2013''. Konkurs skierowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża.
Festiwal odbędzie się 8 grudnia 2013 roku, początek godz. 11.00, w Sali Kameralnej Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

 

1. Festiwal Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki” jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu łomżyńskiego oraz miasta Łomża. W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły (do 5 osób), w wieku powyżej 4 roku życia.

2. Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowo wypełniona karta uczestnictwa. Kartę należy dostarczyć do siedziby organizatora (patrz pkt I.1 regulaminu)osobiście, drogą pocztową lub mailową do dnia 22 listopada 2013 roku. Zgłoszenia dostarczone po terminie nie wezmą udziału w konkursie.

3. Karta zgłoszenia powinna obowiązkowo zawierać wszystkie zawarte w niej dane. Karta uczestnictwa będzie również do pobrania na stronie internetowej organizatora konkursu: www.rok.4lomza.pl

4. Lista osób zakwalifikowanych do konkursu oraz kolejność ich występów będzie dostępna od dnia 03 grudnia 2013 w siedzibie organizatora oraz na stronach internetowych: www.rok.4lomza.pl, www.naszakultura.pl

5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przygotowania jednej dowolnej piosenki lub współczesnej kolędy, pastorałki związanej z okresem zimowym i Świąt Bożego Narodzenia (nie dopuszczane będą tradycyjne kolędy i pastorałki np. Bóg się rodzi, Lulajże Jezuniu itp).

6. Uczestnicy konkursu mogą wykonać piosenki w wersji polskiej i anglojęzycznej. Utwór można wykonywać a capella lub z towarzyszeniem akompaniamentu w formie akompaniatora lub podkładu muzycznego.

7. Dodatkowo punktowane będą utwory własne.

8. Każdy uczestnik może wystąpić tylko raz podczas trwania części konkursowej, tzn. jako solista lub jako członek zespołu.

 

9. Kategorie:

Jury powołane przez organizatorów będzie oceniać uczestników w pięciu kategoriach wiekowych:

 

I kategoria: przedszkola

II kategoria: klasy I-III SP

III kategoria: klasy IV-VI SP

IV kategoria: gimnazjum

V kategoria: szkoły średnie


Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość łączenia kategorii w zależności od liczby osób zgłoszonych do festiwalu.

Szczegółowy regulamin Festiwalu i karta zgłoszenia w załączniku.

Zapraszamy!

Nagrody ufundował MIŚ Sp. z o.o., Urząd Miasta Łomża

 

Załączniki

  1. Karta zgłoszenia
  2. Regulamin Festiwalu
2013-10-21 13:03 Opublikował: Administrator

Protokół II Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2012''

Jury w składzie:
Żaklina Olchowik – przewodnicząca, absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży, wokalistka jednego z pierwszych składów formacji wokalnej Mezzoforte, uczestniczka telewizyjnego show TVP ,,Bitwa na głosy'',
Grzegorz Sekmistrz – muzyk, pianista, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie,
Agnieszka Żemek-Pawczyńska – instruktor kulturalno-wychowawczy do spraw tańca i muzyki Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży,

po obejrzeniu 53 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

w kategorii przedszkolaków

I Nagroda – Natalia Puławska
II Nagroda – Magda Jemielita
III Nagroda – Aleksandra Jankowska
Wyróżnienie – Maja Wronowska
Wyróżnienie – Natalia Gardocka
Wyróżnienie – Judyta Kuczyńska

w kategorii klas I-III

I Nagroda – Maja Karwowska
II Nagroda – Emilia Sobocińska
III Nagroda – Urszula Sulkowska
Wyróżnienie – Kacper Wądołkowski
Wyróżnienie – Iga Mazurek
Wyróżnienie – Oliwia Mieczkowska

 

w kategorii klas IV-VI
I Nagroda – Paulina Buczyńska
II Nagroda – Mateusz Krakowiecki
III Nagroda – Wiktoria Perzanowska
Wyróżnienie – Dominika Durczyńska

 

w kategorii klas gimnazjalnych i szkół średnich

I Nagroda – Magdalena Kocoń

– Alicja Weydmann
II Nagroda – Anita Czarnecka
III Nagroda – Julia Tomaszewska
– Angelika Gosk

Wyróżnienie – Malwina Cholewicka

Na tym protokół zakończono.

 

Łomża, dn. 09.12.2012

 

2012-12-10 09:33 Opublikował: Administrator

Kolejność występów II Festiwalu Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki” 09.12.2012

Lista uczestników, kolejność występów II Festiwalu Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki” 09.12.2012

W związku z dużą liczbą zgłoszeń na II Festiwal Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki” organizatorzy proszą o wybór jednej piosenki, którą uczestnicy zaprezentują podczas przesłuchań konkursowych.

Kategoria Przedszkola ok. godz. 12.00-12.50

 

1.Zuzanna Wierciszewska, lat 6, PP NR 10, „Świeć gwiazdeczko”

2.Natalia Puławska, lat 6, MDK DŚT, „Zarozumiała Bombka”

3.Roksana Wykowska, lat 5, PP NR 9, „Kochany Panie Mikołaju”, „Sanna”

4.Zuzia Ramotowska, lat 6, PP NR9, „Kochany Panie Mikołaju”, „Jedzie Mikołaj”

5.Wiktoria Wojsław, lat 5, PP NR , „Pada, pada biały śnieg”, „Choinka zielona”

6.Maja Wronowska, lat 5, PP NR , „Zimą zimny mróz”, „Pada, pada biały śnieg”

7.Cezary Bokuniewicz, lat 5, PP NR , „Zimą zimny mróz”, „Choinka zielona”

8.Natalia Gardocka, lat 5, PP Olszyny, „Mikołaj”, „Idą idą kolędnicy”

9.Mateusz Żochowski, lat 6, PP Taraskowo, „Weseli anieli”, „Grudniowa ballada”

10.Patrycja Krajewska, lat 6, PP NR, „Złota gwiazdka”, „Pani Zima”

11.Aleksandra Jankowska, lat 5, PP NR, „Jedzie Mikołaj”, „We żłóbeczku”

12.Julia Zarzycka, lat 5, PP NR 5, „Ukazał nam się anioł”

13.Magda Jemielita, lat 5, PP NR 5, „Płatki śniegu”

14.Wiktoria Chojnowska, lat , PP NR 10, „Już blisko kolęda”, „Sanna”

15.Judyta Kuczyńska, lat 4,PP NR 10, „Świąteczny czas”

16.Igor Darmetko, lat 4, PPNR 10, „Nie płacz Jezu”

17.Weronika Orłowska, lat , PP NR 10, „Zagraj dziecku kołysankę”

Obrady jury ok 20 min

 

Kategoria klas I-III ok. godz.13.10-14.00

 

1.Emilia Sobocińska, kl. III, MDK DŚT, „Święta, święta pachnie ciasto”

2.Maja Karwowska, kl. III, SP, „Gwiazdki świecą nad stajenką”, „Święta, święta”

3.Zespół „Promyczki”, kl. II, SP NR 2, „Kolędnicy wędrownicy”, „Rymy zimy”

4.Urszula Sulkowska, kl. III, SP NR 7, „Dzień jeden w roku”, „A tu już święta”

5.Aldona Truszkowska, kl III, SP w Olszynach,,Jedzie zima”, „Mróz czarodziej”

6.Amelia Borusiewicz, kl I, SP NR, „Pierwsza Gwiazdka”

7.Julia Kowalewska, kl, SP NR, „Choineczko, choineczko”, „Sanna”

8.Wiktoria Bagińska, kl, SP NR, „Sanna”, „Choineczko, choineczko”

9.Martyna Baczewska, kl I, SP NR, „Pada śnieg”, „Choinka”

10.Kacper Wądołowski, kl I, SP NR, „Po co jest zima”, „Świąteczna chwila”

11.Pamela Dybikowska, kl , SP NR, „Dobry Anioł z naszej klasy”, „Sanna”

12.Iga Mazurek, kl, SP NR, „Nowy rok-hop”, „Jadą kolędnicy, jadą”

13.Ada Bagińska, kl I, SP NR, „Święta, święta, święta”, „Jedzie zima”

14.Wiktoria Brzóska, kl, SPNR, „Choineczko, choineczko”, „Jedzie zima”

15.Oliwia Mieczkowska, kl, SP NR, „Marzenie”, „Kolędowa nocka”

16.Marta Dzięgielewska, kl III, SP Jedwabne, „Złota Gwiazdka”, „Wokół choineczki”

17. Izabela Modzelewska, kl. III, SP nr 5, ,,Świąteczny rock&roll''

Obrady jury ok 20 min

 

 

Kategoria klas IV-VI ok godz.k 14.20-15.00

1.Wiktoria Perzanowska, kl. IV, MDK DŚT, „Świąteczna piosenka”

2.Kamila Łada, kl. IV, SP NR 2, „Wigilia”, „Zima”

3.Julia Robaczewska, kl. IV, SP NR 2, „Święta”, „Maluje zima”

4.Kheda Dzhukarova, kl. V, SP NR 2, „Maluje zima”, „Nie miały aniołki”

5.Mateusz Krakowiecki, kl. VI, ROK, „Merry Christmas everyone”

6.Paulina Buczyńska, kl., SP Wygoda, „Wigilia dla wędrowca”, „Dziś w stajence”

7.Dominika Durczyńska, kl. IV, SP, „Zrozumiała bombka”

8.Aleksandra Jemielita, kl V, SP Konarzyce, „Bo świąteczny nadszedł czas”, „All i want..”

9.Klaudia Polakowska, kl V, SP Konarzyce, „Bóg narodził się”, „Jest taki dzień”

10.Katarzyna Krajewska, kl. IV, SP Śniadowo, „Magia świąt”, „Kto wie czy za rogiem”

Obrady jury ok 20 min

 

Kategoria gimnazja i szkoły średnie ok 15.20-16.00

1.Tomasz Miłowicki, kl. I LO, ZSMiO NR 5, „Last Christmas”

2.Barbara Tarczewska, kl II GIM , MDK DŚT, „Wigilia dla wędrowca'

3.Malwina Cholewicka , kl. I GIM, MDK DŚT, „Na całej połaci śnieg”

4.Laura Kończyk, kl. I LO, MDK DŚT, „Z wysokiego nieba”

5.Magdalena Kocon, kl. I LO, MDK DŚT, Cicho cicho pastuszkowie”

5.Łucja Borawska, kl. GIM, ROK, „Coraz bliżej święta”

6.Alicja Weydmann, kl.I LO, ROK, „Mistletoe”

7.Anita Mieczkowska, kl GIM, „Dzień jeden w roku”, „Przekażmy sobie znak pokoju”

8.Anita Czarnecka, kl. III GIM, PG NR 8„Moja pastorałka”

9.Natalia Stefańska, kl IGIM Zaruzie, „Pada śnieg”, „Last Christmas”

10.Julia Tomaszewska, „Kiedy nam do siebie bliżej”, „Kto wie”

11. Angelika Gosk, kl. I, LO, ROK, ,,Kolęda dwóch serc''

12. Kinga Sokół, kl. I, ZSWiO nr 7, ,,Na całej połaci śnieg''

Obrady jury ok 20 min

 

UWAGA!!!

Podane godziny poszczególnych kategorii mogą ulec zmianie dlatego prosimy o wcześniejsze stawienie się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury, sala kameralna nr 4.

 

 

 

2012-12-03 13:22 Opublikował: Administrator

Gwiazdkowe Nutki - Festiwal Piosenki Świątecznej 2012

Termin: 9 grudnia 2012 roku, początek godz. 12.00
Miejsce: Sala Kameralna Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, 18-400 Łomża.
Festiwal Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe nutki” jest przeznaczony wyłącznie dla amatorów z terenu powiatu łomżyńskiego. W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły (do 5 osób), w wieku powyżej 4 roku życia.

 

Regulamin

Festiwalu Piosenki Świątecznej „ Gwiazdkowe nutki” 2012

 

I. Organizator:

1.Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego

18-400 Łomża, ul. Małachowskiego 4, tel. 86 2190111, e-mail: rok@4lomza.pl

2. Fundacja Narwiańska

II. Termin i miejsce:

Termin: 9 grudnia 2012 roku, początek godz. 12.00

Miejsce: Sala Kameralna Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, 18-400 Łomża

 

III. Warunki zgłoszenia:

1.Festiwal Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe nutki” jest przeznaczony wyłącznie dla amatorów z terenu powiatu łomżyńskiego. W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły (do 5 osób), w wieku powyżej 4 roku życia.

2.Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowo wypełniona karta uczestnictwa. Kartę należy dostarczyć do siedziby organizatora (patrz pkt I.1 regulaminu)osobiście, drogą pocztową lub mailową do dnia 23 listopada 2012 roku . Zgłoszenia dostarczone po terminie nie wezmą udziału w konkursie.

3.Karta zgłoszenia powinna obowiązkowo zawierać wszystkie zawarte w niej dane. Karta uczestnictwa będzie również do pobrania na stronie internetowej organizatora konkursu: www.rok.4lomza.pl

4. Lista osób zakwalifikowanych do konkursu oraz kolejność ich występów będzie dostępna w siedzibie organizatora oraz na stronach internetowych: www.rok.4lomza.pl, www.naszakultura.pl

5. Organizator nie pokrywa kosztów podróży ani nie zabezpiecza noclegów.

 

IV. Warunki uczestnictwa:

1.Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przygotowania dwóch dowolnych piosenek związanych z okresem zimowym i Świat Bożego Narodzenia (nie dopuszczane będą utwory takie jak kolędy czy pastorałki).

2.Uczestnicy konkursu mogą wykonać piosenki w wersji polskej i anglojęzycznej, w tym obowiązkowo jeden utwór polski. Utwory można wykonywać a capella lub z towarzyszeniem akompaniamentu w formie akompaniatora lub podkładu muzycznego.

3.Dodatkowo punktowane będą utwory własne.

4.Utworów podanych w karcie zgłoszenia nie wolno zmieniać po zakończeniu rekrutacji kart zgłoszeń.

5. Czas całkowitej prezentacji uczestnika/ków nie powinien przekraczać 10 minut.

6. Każdy uczestnik może wystąpić tylko raz podczas trwania części konkursowej, tzn. jako solista lub jako członek zespołu.

 

V. Nagrody i wyróżnienia:

1.Jury powołane przez organizatorów będzie oceniać uczestników w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na formy występu solowego i zespołowego.

Kategorie wiekowe:

I kategoria: przedszkola

II kategoria: klasy I-III SP

III kategoria: klasy IV-VI SP

IV kategoria: gimnazjum

V kategoria: szkoły średnie

2. Jury po przesłuchaniach konkursowych może przyznać nagrody i wyróżnienia w każdej z kategorii wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma w późniejszym terminie możliwość otrzymania od organizatora relacji fotograficznej z przebiegu konkursu.

3. Jury będzie oceniało uczestników według następujących kryteriów: zgodność z warunkami regulaminu, dobór repertuaru do wieku wykonawcy/ców, dykcja, czystość i poprawność wykonania, poziom warsztatu wykonawczego oraz ogólny wyraz artystyczny.

4. Wynik obrad Jury jest ostateczny.

5. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone w dniu Konkursu zaraz po obradach Jury, t.j. w dniu 9 grudnia 2012 roku.

6. Nagrody rzeczowe dla laureatów Festiwalu zabezpieczył Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży i Fundacja Narwiańska jako organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dysponowania danymi osobowymi oraz wizerunkiem uczestników na potrzeby promocyjne w/w konkursu.

 

 

Organizator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki

  1. Karta Zgłoszenia
  2. Regulamin
2012-11-07 09:40 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin