ROK

./i/slide_21.jpg ./i/slide_32.jpg ./i/slide_34.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide15.jpg

Udany występ par KTT AKAT na Promenada CUP 2017 w Augustowie

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Bardzo dobry turniej par z AKAT-u w Augustowie
Promenada CUP 2017 r.

W niedzielę 6 maja 2017 r. w Augustowie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Promenada CUP „o Puchar Burmistrza Augustowa”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary taneczne z AKAT-u kolejny raz pokazały, że ten sezon taneczny jest bardzo bogaty w osiągnięcia taneczne
i wyższe klasy taneczne. Kolejny raz łomżyńscy tancerze awansowali do finałów zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.

 

Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając

w kilku kategoriach tanecznych . Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków

i dobrą zapowiedzią kolejnych dobrych startów na następnych turniejach.

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły miejsca:

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Antoni Rytel i Laura Białucha

 

- w kategorii do 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Igor Darmetko i Natalia Wysocka

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce Super Puchar i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Łukasz Sobczyński i Aleksandra Sawko

I miejsce zajęła para Mikołaj Żebrowski i Wiktoria Szydlik

I miejsce zajęła para Kacper Laskowski i Wiktoria Kosińska

I miejsce zajęła para Bartosz Weber i Oliwia Mrozek

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

II miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

II miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

III miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Anna Krynica

V miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii solistek do 11 lat klas H

I miejsce zajęły : Aleksandra Sawko, Oliwia Mrozek, Wiktoria Szydlik, Wiktoria Kosińska, Klaudia Bargielska, Laura Białucha, Natalia Wysocka, Weronika Szulc

II miejsce zajęła Zuzanna Mrozek

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

II miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

III miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

IV miejsce zajęła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

VI miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła

para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

VI I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Krakowiecki i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 15 lat Open Klasy A i S

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego turnieju

 

 

 

 

2017-05-12 13:28 Opublikował: Administrator

Tancerze z AKAT-u wygrywają w Ełku

Tancerze z AKAT-u wygrywają w Ełku
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
18 marca 2017 r.

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku”

W sobotę 18 marca 2017 r. w Ełku odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku ” z udziałem par z zagranicznych i Turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały pary łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali.

 

Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezon tanecznego. Na uwagę zasługuję to, że łomżyńskie pary taneczne z KTT „AKAT”

to czołówka regionu w tańcu towarzyskim ,a w szczególności cieszą kolejne wygrane

w kategorii par sportowych w tańcach latynoamerykańskich:

 

W turnieju par rekreacyjnych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce zajęła para Sebastian Kozikowski i Aleksandra Jakacka

I miejsce zajęła para Łukasz Sobczyński i Aleksandra Sawko

I miejsce zajęła para Mikołaj Żebrowski i Wiktoria Szydlik

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

III miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

III miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

IV miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Nikola Dołęga

V miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Anna Krynica

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

IV miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

V miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

 

 

W turnieju par sportowych

 

- kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

V miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Plon i Linda Filipkowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii pow. 15 lat C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknych sukcesów

i czekamy na kolejne

 

 

2017-03-28 12:31 Opublikował: Administrator

Udany występ łomżyńskich par tanecznych AKAT-u w Biskupcu

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Bardzo Udany występ łomżyńskich par tanecznych AKAT-u w Biskupcu

W niedzielę 5 marca 2017 r. w Biskupcu odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Focus – 2017 o Puchar Burmistrza Biskupca”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne, sportowe i kategorii Senior II
z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to bardzo dobrze zorganizowany turniej z dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej. Dla łomżyńskich par tanecznych był to bardzo udany start po przerwie zimowej w dobrze obsadzonym turnieju.

 

W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe, a nawet w trzech kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje, że następna para zdobyła wyższą klasę taneczną „C” Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska w kategorii pow. 15 lat.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

Kategoria par Rekreacyjnych

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

II miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

I miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

IV miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

V miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

 

- w kategorii 12-13 kat klasa G

II miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Anna Krynica

Kategoria Par Sportowych

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

VI miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Bartosz Folga i Klaudia Plona

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii Senior II klasa E

IV miejsce w tańcach standardowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Zenon Wiśniewski i Dorota Wiśniewska

 

 

Gratulujemy sukcesów tanecznych

 

2017-03-16 14:55 Opublikował: Administrator

Piękne zakończenie roku 2016 par tanecznych z AKAT-u w Warszawie

W niedzielę 18 grudnia 2016 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga- Pułnoc”. W turnieju tym startowały pary rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to bardzo udany turniej, kończący rywalizację taneczną w roku 2016 na turniejach ogólnopolskich i szansą na podwyższenie klas tanecznych.
Łomżyniacy wykorzystali swoją możliwości taneczne i większości kategorii tam gdzie startowały pary z AKAT-u prawie wszystkie wywalczyły miejsca finałowe i medalowe.
Na uwagę zasługuje fakt , że kolejne pary podwyższyły swoje klasy taneczne .

 

Wyższe klasy taneczne otrzymali :

Pary sportowe:

Radosław Walczyk i Aleksandra Wronowska klasę C w kategorii 14-15 lat

Pary rekreacyjne :

Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

Adam Konopka i Magda Jemielita

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

W KATEGORII PAR REKEACYJNYCH

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Adam Konopka i Magda Jemielita

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

II miejsce zajęła para Krystian Kosecki i Gabriela Filipkowska

III miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

 

 

W KATEGORII PARA SPORTOWYCH

- w kategorii 10-11 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

V miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Radosław Walczyk Aleksandra Czerwińska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Rafała Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra

Brulińka


 

Gratulujemy wszystkim parom i rodzicom sukcesów i pięknego wyjazdu

 

2016-12-19 10:27 Opublikował: Administrator

Triumf tancerzy z AKAT-u w Augustowie

W sobotę 17 grudnia 2016 r. w Augustowie odbył się XX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar ”Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary taneczne z AKAT-u kolejny raz pokazały, że rok 2016 jest bardzo bogaty w sukcesy, osiągnięcia taneczne i wyższe klasy taneczne kolejnych par. Kolejny raz łomżyńscy tancerze awansowali do finałów zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Łomżyniacy pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium. Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków i dobrym prognostykiem na rok 2017 .

 

Pary sportowe

- Zdobywcy najwyższej klasy tanecznej A w tańcach latynoamerykańskich

Patryk Plona i Mariola Orzoł w kategorii pow. 15 lat

- Mateusz Krakowiecki i Zuzanna Święcka wyższą klasę B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

- Bartosz Folga i Klaudia Plona wyższą klasę taneczna D

 

Pary rekreacyjne

- Klasę E w kategorii 12-13 lat zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

- Klasę F w kategorii 12-13 lat zdobyła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

Przeklasyfikowanie do wyższej klasy tanecznej E otrzymały :

- Aleksander Modzelewski i Pola Grzech

- Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

- Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

- Jakub Barszcz i Zuzanna Poteraj

- Darek Dziekoński i Natalia Mieczkowska

- Andrzej Konopka i Zuzanna Tomczyk

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły miejsca:

- w kategorii do 7 lat klasa H

I miejsce zajęła para Igor Darmetko i Natalia Wysocka

I miejsce zajęła para Adam Puławski i Laura Białucha

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce zajęła para Alan Olender i Natalia Chmielewska

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii do 8-9 lat klasa F

III miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

IV miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Nikola Dołęga

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Adam Konopka i Magdalena Jemielita

I miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

I miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

II miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

II miejsce zajęła para Maciej Samborski i Agnieszka Jemielity

III miejsce zajęła para Mateusz Maczewski i Zofia Gryglik

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

III miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

IV miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

V miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce i wyższą klasę taneczną E zdobyła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

II miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Anna Krynica

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła Aleksandre Modzelewski i Pola Grzech

I miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

I miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

II miejsce zajęła para Dariusz Dziekoński i Natalia Mieczkowska

II miejsce zajęła para Jakub Barszcz i Zuzanna Poteraj

II miejsce zajęła para Andrzej Konopka i Zuzanna Tomczyk

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat klasa G

I miejsce zajęły Kamila Zabora, Zuzanna Ramotowska, Magda Jemielita, Julia Szmit, Agnieszka Jemielity

II miejsce zajęły Zofia Gryglik, Zofia Faryna,

 

- w kategorii solistek starszych klas G

II miejsce zajęły Aleksandra Chmielewska, Anna Krynica, Iga Domitrz

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

V miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

VI miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii open 14 -15 lat

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Zuzanna Święcka

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do najwyższej klasy tanecznej A zdobyła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańca latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii po. 15 lat open klas A i S

IV miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego turnieju

 

2016-12-18 10:21 Opublikował: Administrator

Sukcesy par tanecznych z AKAT-u w nowym sezonie tanecznym 2016/17

W sobotę 5 listopada 2016 r. w Iławie odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Jezioraka- Iława 2016”. W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to pierwszy wyjazdowy turniej w nowym sezonie
tanecznym 2016/17. Po bardzo udanym turnieju na swoim terenie w Łomży, czas zmierzyc się z innymi parami , zdobywając punkty i miejsca medalowe do wyższych klas tanecznych.

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

- w kategorii pow.15 lat klasa D

V miejsce w tańcach Latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

 

POLISH CUP 2016 w Warszawie

 

W niedziele 6 listopada 2016 r. w Warszawie odbył się jeden z dwóch największych turniejów w Polsce - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego „POLISH CUP 2016”. W turnieju tym startowała najlepsza łomżyńska para taneczna kategorii 14-15 lat klasy „A”, Adam Góralski i Julia Dębek ,kwalifikując się do ćwierćfinału w kategorii Junior II w tańcach latynoamerykańskich w gronie tancerzy z całej Europy

 

 

 

V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Brodnicy

 

 

W sobotę 12 listopada 2016 r. odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Brodnicy”, w którym startowały dwie najmłodsze pary taneczne KTT „AKAT” z kategorii 10-11 lat .

W pierwszym swoim wyjazdowym starcie w kategorii par sportowych Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska , Oskar Żebrowski i Natalia Puławska w klasie „E” zajęli VII miejsce.

 

 

Gratulujemy dobrych startów i liczymy na kolejne

 

2016-11-17 11:36 Opublikował: Administrator

Triumf tancerzy z AKAT-u w Augustowie

Triumf tancerzy z AKAT-u w Augustowie
Zdobywcy najwyższej klasy tanecznej A w tańcach standardowych Patryk Plona i Mariola Orzoł z trenerami.
W niedzielę 5 czerwca 2016 r. w Augustowie odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Promenada CUP „o Puchar Burmistrza Augustowa”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary taneczne z AKAT-u kolejny raz pokazały, że ten sezon taneczny jest bardzo bogaty w sukcesy, osiągnięcia i wyższe klasy taneczne. Kolejny raz łomżyńscy tancerze awansowali do finałów zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając
w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium. Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków.

 

Pary sportowe

Zdobywcy najwyższej klasy tanecznej A w tańcach standardowych Patyk Plona i Mariola Orzoł w kategorii pow. 15 lat

Pary rekreacyjne

Klasę F w kategorii 8-9 lat zdobyła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły miejsca:

 

- w kategorii do 8-9 lat klasa G

I miejsce, Puchar i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Bartosz Korwek

i Wiktoria Mańko

I miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Nikola Dołęga

I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce zajęła para Maciej Samborski i Magda Jemielita

I miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce i Puchar zdobyła para Maciej Wszeborowski i Paulina Żebrowska

I miejsce zajęła para Adam Konopka i Magdalena Jemielita

II miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

II miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

II miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

III miejsce zajęła para Mateusz Maczewski i Zofia Gryglik

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

III miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

IV miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

V miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce i Puchar zdobyła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

V miejsce zajęła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka

II miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

III miejsce zajęła para Hubert Sierbiński i Zuzanna Poteraj

III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

 

- w kategorii solistek klasa H

I miejsce i awans do klasy G zdobyły Agnieszka Jemielita, Karolina Żebrowska, Anna Siekirda

 

- w kategorii solistek klasa G

I miejsce zajęły Kinga Karwowska, Kamila Zabora, Zuzanna Ramotowska,

II miejsce zajęły Julia Kochanowska, Anna Krynica,

III miejsce zajęły Zofia Gryglik, Julia Szmit, Magda Jemielita, Paulina Żebrowska,

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

II miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

IV miejsce zajęła Bartosz Folga i Klaudia Plona

IV miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

IV miejsce w tańcach zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce i awans do najwyższej klasy tanecznej A w tańcach standardowych zdobyła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

- w kategorii po. 15 lat open klas A i S

IV miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

 

Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego turnieju

 

 

2016-06-09 11:38 Opublikował: Administrator

Puchary i Medale Burmistrza Giżycka pojechały do Łomży „Mazury 2016 ”

Bardzo duży sukces łomżyńskich par tanecznych
Puchary i Medale Burmistrza Giżycka pojechały
do Łomży „Mazury 2016 ”


W sobotę 21 maja 2016 r. w Giżycku odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Mazury 2016 o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka” w kategorii par sportowych E, D, C, B i A i rekreacyjnych klasy H, G, F.
W turnieju tym startowała czołówka łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Łomżyńskie pary taneczne z „AKAT-u”
to od kilku lat czołówka w Regionie Północnowschodnim, a w szczególności ten sezon taneczny obfituje w wiele pięknych wyników tanecznych łomżyniaków.
Łomżyńskie pary taneczne odniosły w Giżycku bardzo duże sukcesy taneczne , kwalifikując się do finałów ,zdobywając wiele czołowych miejscach w licznie obsadzonych kategoriach tanecznych. W szczególności na uwagę zasługuje fakt ,że sześc par tanecznych zdobyło wyższe klasy taneczne co jest duża rzadkością.

 

Łomżyńskie pary taneczne zdobyły wiele pucharów i medali w dwunastu kategoriach tanecznych.

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce i Puchar zdobyła para Nikodem Gąsiewski i Nikola Dołęga

I miejsce zajęła para Michał Korwek i Wiktoria Mańko

II miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii solistek do 11 lat klasa G

III miejsce zdobyła Julia Szmit

 

- w kategorii 10- 11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

III miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

V miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 12- 13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

III miejsce zajęła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 10 – 11 lat klasa E

III miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klas E

IV miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińkska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafała Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

V miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

VI miejsce zajęła para Łukasz Rembiszewski i Aleksandra Sulkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych i II miejsce latynoamerykańskich zdobyła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińka

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów

 

2016-05-24 14:58 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża w Warszawie 7 maja 2016 r.

W sobotę 7 maja 2016 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Bemowskie Dni Taneczne 2016” i turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali rywalizując min. z bardzo mocną reprezentacją Mazowsza.
Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną w tam sezonie, a w szczególności cieszą kolejne wygrane i zdobyte laury w tańcu sportowym.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:


- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

V miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

VII miejsce zajęła para Maksymilian Ramatowski i Julia Olender

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bućkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa A

V miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknych sukcesów i czekamy na kolejne

 

2016-05-12 11:53 Opublikował: Administrator

Sukcesy par tanecznych z AKAT-u w Płocku

Sezon taneczny w pełni dla par z KTT „AKAT” Łomża
Sukcesy par tanecznych z AKAT-u w Płocku

W sobotę 23 kwietnia 2016 r. w Płocku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Hollywood - CUP 2016”. W turnieju tym startowało 7 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to udany turniej, gdyż wszystkie pary zakwalifikowały się do finału , a dwie pary wytańczyły miejsca pierwsze w kategorii 14-15 lat klasa C
i pow. 15 lat klasa B.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Maksymilian Ramatowski i Julia Olender

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

IV miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

 

 

Gratulujemy wszystkim parom sukcesów

 

2016-04-25 13:16 Opublikował: Administrator

Sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u w Elblągu

Sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u w Elblągu
Rafał Plona i Linda Filipkowska zdobywcy klasy D w kat. 14-15 lat.jpg
Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Piękny sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u
w Elblągu

W niedzielę 17 kwietnia 2016 r. w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Jantar 2016”. W turnieju tym startowało 6 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to ogromny sukces taneczny i bardzo udany turniej, gdyż
mogli zmierzyć się z najlepszymi ośrodkami tanecznymi na Pomorzu .
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych w większości kategorii tam gdzie startowały pary z AKAT-u prawie wszystkie wywalczyły miejsca finałowe i medalowe.
Na uwagę zasługuje, że w kategorii 14-15 lat klasa E łomżyńska para taneczne Rafał Plona i Linda Filipkowska zajęli 2 miejsce w swojej kategorii i zdobyli wyższą klasę taneczną „D” .

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

 

Gratulujemy wszystkim parom i rodzicom sukcesów i pięknego wyjazdu

 

2016-04-20 18:02 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Adam Góralski i Julia Dębek zdobywcy III miejsca i najwyższej klasy tanecznej A w kat. 14-15 lat
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
XIII Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego

W sobotę 16 kwietnia 2016 r. w Gdańsku odbył się XIII Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego i Puchar Polski klasy B i A . W turnieju tym startowało
5 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par. Łomżyńskie pary taneczne kolejny raz potwierdziły swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie tanecznym , potwierdzając swoją przynależnośc do czołówki tanecznej Polski.

 

W Pucharze Polski Łomżę i KTT „AKAT” reprezentowały dwie pary :

- klasie B pow. 15 lat tańczyła jedna najlepszych łomżyńskich par tanecznych Patryk Plona i Mariola Orzoł kwalifikując się do półfinału w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

- w klasie B w kategorii 14-15 lat ogromny sukces odniosła para juniorów starszych Adam Góralski i Julia Dębek zajmując 3 miejsce w tańcach latynoamerykańskich.Za swój udział otrzymała jedną z najwyższych klas tanecznych klasę „A”. Nadmieniamy ,że jest to pierwsza para w 27 letniej historii KTT „AKAT” , która zdobyła tak wysoką klasę w tak młody wieku.

 

Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ par z KTT „AKAT” startujących

w Pomorskim Festiwalu tańca :

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów i awansu

 

 

 

 

2016-04-20 17:26 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża GD Dance Show Łazy - 2016

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
GD Dance Show Łazy - 2016 r.

W sobotę 9 kwietnia 2016 r. w Łazach koło Warszawy odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „GD DANCE SHOW o Puchar Wójta Gminy Lesznowola” . W turnieju tym startowało 13 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par. Łomżyńskie pary taneczne kolejny raz potwierdziły swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie tanecznym , potwierdzając swoją przynależnośc do czołówki tanecznej Polski.
W Grand Pirx Polski Młodzieży Starszej 16-20 lat reprezentowała KTT „AKAT” Łomża jedna najlepszych łomżyńskich par tanecznych Patryk Plona i Mariola Orzoł zajmując piąte miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

III miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii pow. 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

III miejsce w tańcah latynoamerykańsch i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

- w kategorii Grand Prix Młodzieży Starszej 16-20 lat

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2016-04-12 15:05 Opublikował: Administrator

Udany występ łomżyńskich par w Biskupcu

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Kolejny bardzo udany występ łomżyńskich par
w Biskupcu

W niedzielę 10 kwietnia 2016 r. w Biskupcu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Burmistrza Biskupca”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne, sportowe i kategorii Senior Hobby
z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to bardzo dobrze zorganizowany turniej z dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej. Dla łomżyńskich par tanecznych był to kolejny bardzo udany start w dobrze obsadzonym turnieju .
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych dużo łomżyńskich pary wywalczyło miejsca finałowe i medalowe, a nawet w dwóch kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje, że dwie następne pary zdobyły wyższe klasy taneczne „D” Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska w kategorii 14-15 lat i Mikołaj Konopka i Joanna Dębek w kategorii pow. 15 lat i pary z AKAT- u zajęły trzy pierwsze miejsca.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

Kategoria par Rekreacyjnych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

III miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

IV miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 12-13 kat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

Kategoria Par Sportowych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

II miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

V miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Krzysztof Kodzis

i Aleksandra Czerwińska


- w kategorii 14-15 lat klasa D
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

IV miejsce zajęła para Michał Chojnowski i Eliza Modzelewska

V miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bućkowska

II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

V miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii Senior Hobby

I miejsce zajęła para Dorota i Zenon Wiśniewscy

 

 

Gratulujemy wszystkim parom sukcesów

 

2016-04-12 15:04 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Kolejne łomżyńskie pary zdobyły wyższe klasy taneczne
w Wikielcu koło Iławy

W sobotę 2 kwietnia 2016 r. w Wikielcu koło Iławy odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Wójta Gminy Iława- Wikielec 2016”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to dobrze zorganizowany turniej i kolejny z tak dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej z Polski północnej. Dla łomżyńskich par tanecznych był to kolejny bardzo udany start w tak mocno obsadzonym turnieju .
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych dużo łomżyńskich pary wywalczyło miejsca finałowe i medalowe, a nawet w trzech kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje to ,że kolejne pary z AKAT-u zdobyły wyższej klasy : Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska klasę D i Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska klasę C.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

IV miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

V miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

II miejsce i wyższą klasę taneczną D zdobyła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce i wyższą klasę taneczną C w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

V miejsce w tańcach standardowych i VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Michał Korwek i Karolina

Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

VII miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowaka

 

 

Gratulujemy wszystkim parom sukcesów i liczymy na więcej

 

2016-04-05 14:21 Opublikował: Administrator

Kolejny bardzo udany występ łomżyńskich par w Ostródzie

W sobotę 19 marca 2016 r. w Ostródzie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 1-lecia Klubu FOCUS o Puchar Burmistrza Ostródy.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne, sportowe i kategorii Senior Hobby z Klubu Tańca Towarzyskiego AKAT działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to bardzo dobrze zorganizowany turniej z dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej z Polski północnej. Dla łomżyńskich par tanecznych był to kolejny bardzo udany start w tak mocno obsadzonym turnieju.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych dużo łomżyńskich pary wywalczyło miejsca finałowe i medalowe, a nawet w dwóch kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje, że w kategorii 14-15 lat klasa C, pary z AKAT- u zajęły trzy pierwsze miejsca.

 

Kategoria par Rekreacyjnych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Krystian Kostecki i Julia Stańczyk

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Gabriela Filipkowska

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

III miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska

III miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

 

Kategoria Par Sportowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

- w kategorii Senior Hobby

I miejsce zajęła para Dorota i Zenon Wiśniewscy

 

 

Gratulujemy wszystkim parom sukcesów

 

2016-03-22 14:02 Opublikował: Administrator

Taneczny weekend łomżyńskich tancerzy z KTT „AKAT” Łomża w Ełku

W sobotę i niedzielę 12-13 marca 2016 r. w Ełku odbył się turniej tańca Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach i VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Prezydenta Ełku 2016 r.” .
Turniej był bardzo dużym wydarzenie medialnym i tanecznym, gdzie na jednym turnieju stawiła się czołówka najlepszych Polskich par tanecznych w kombinacji 10 tańców klas A i S.
W turnieju mistrzowskim wystartowały dwie najlepsze łomżyńskie pary taneczne klasy B i A Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska i Patryk Plona i Mariola Orzoł odważnie potwierdzając swoje aspiracje do rywalizacji z czołówką par Polski w klasach A i S.
Był to ich pierwszy start w kategorii młodzieżowej.
W turnieju towarzyszącym Mistrzostwom Polski startowały także łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

Był to bardzo udany turniej dla łomżyńskich tancerzy, którzy wytańczyli dużo finałów i kilka pierwszych miejsc, zarówno w kategorii par rekreacyjnych jak i sportowych , co bardzo cieszy w perspektywie następnych turniejowych startów.

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe.

Kategoria par Sportowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii 14-15 lat klas C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła

para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

IV miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

V miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

IV miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VII miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

Kategorii para Rekreacyjnych sobota 13 stycznia 2016 r.

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

I miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Nikola Dołęga

II miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce zajęła para Maciej Samborski i Oliwia Bartosiewicz

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

I miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Gabriela Filipkowska

I miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabrysia Filipkowska

II miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

II miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska

III miejsce zajęła para Mateusz Maczewski i Zofia Gryglik

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

IV miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

IV miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

VI miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Pola Grzech

III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

V miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat

I miejsce zjęła Kamila Zabora

I miejsce zajęła Oliwia Bartosiewicz

II miejsce zajęła Paulina Żebrowska

- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Anna Krynica

II miejsce zajęła Julia Kochanowska

II miejsce zajęła Aleksandra Chmielewska

II miejsce zajęła Julia Szmit

III miejsce zajęła Kinga Karwowska

III miejsce zajęła Emila Grażul

 

Gratulujemy wszystkim tancerzom sukcesów i liczymy na kolejne

 

2016-03-15 14:59 Opublikował: Administrator

Sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u w Warszawie

Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Ogromny sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u
w Warszawie

W sobotę 20 lutego 2016 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Fokus 2016”. W turnieju tym startowały pary rekreacyjne i sportowe
z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to bardzo udany turniej, gdyż miały możliwiść sprawdzenia swoich umiejętności z najlepszymi parami Polski centralnej.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych w większości kategorii tam gdzie startowały pary z AKAT-u prawie wszystkie wywalczyły miejsca finałowe i medalowe, a w czterech kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze w kategorii
10-11 i 14 -15 lat , pow. 15 lat klasa D
Na uwagę zasługuje fakt , że cztery łomżyńskie pary w kategorii pow. 15 lat klasa D znalazły się w finale.
Największym osiągnięciem było zdobycie wyższej klasy tanecznej „A” przez najlepszą łomżyńską parę taneczną tańca sportowego Mateusza Dzwonkowskiego i Dagmarę Brulińską , którzy zajęli II miejsce w klasie „B” w tańcach standardowych.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

W KATEGORII PARA SPORTOWYCH

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

V miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

VI miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

III miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamoński i Joanna Krysiak

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

VI miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych i awans do najwyższej klasy tanecznej „A” zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

VI miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

W KATEGORII PAR REKEACYJNYCH

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

I miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Julia Stańczyk

II miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Gabriela Filipkowska

II miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

 

- w kategorii 10- 11 lat klasa F

I miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

III miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

III miejsce zajęła para Grzegorz Lakowski i Magdalena Sobocińska

 

 

Gratulujemy wszystkim parom i rodzicom sukcesów i pięknego wyjazdu

 

2016-02-23 14:06 Opublikował: Administrator

Ładny początek 2016 roku łomżyńskich par na turnieju w Ostrołęce

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Ładny początek 2016 roku łomżyńskich par na turnieju
w Ostrołęce

W sobotę i niedzielę 13-14 lutego 2016 r. w Ostrołęce odbył się turniej Mistrzostwa Polski FTS i XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Złotą Podwiązkę”.
Turniej był bardzo dużym wydarzenie medialnym i tanecznym, gdzie na jednym turnieju stawiła się czołówka najlepszych Polskich par tanecznych i Regionu Północnowschodniego.
W turnieju tym startowały także łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo udany turniej dla łomżyńskich tancerzy, pierwszy po feriach i przerwie świątecznej i z bardzo dużą ilością zawodników, zarówno w kategorii par rekreacyjnych jak i sportowych, co bardzo cieszy w perspektywie następnych turniejowych startów.
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe.

 

Kategoria par Sportowych niedziela 14 stycznia 2016 r.

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

V miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klas C

I miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła

para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

IV miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

VI miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

Kategorii para Rekreacyjnych sobota 13 stycznia 2016 r.

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

III miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

I miejsce i awans do wyższej klasy F zdobyła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

I miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

II miejsce i awans do wyższej klasy F zdobyła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

II miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

II miejsce zajęła para Maciej Wszeborowski i Magdalena Jemielita

II miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

III miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska

III miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabrysia Filipkowska

III miejsce zajęła para Mateusz Maczewski i Zofia Gryglik

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

IV miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

V miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

VI miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

III miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

V miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

V miejsce zajęła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

 

 

 

Gratulujemy wszystkim parom sukcesów i liczymy na następne

 

2016-02-18 09:49 Opublikował: Administrator

Piękny sukces łomżyńskiej pary tanecznej z KTT AKAT na koniec roku 2015

W sobotę 12 grudnia 2015 r. w Olsztynie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ Fokus 2015”. W turnieju tym z bardzo dobrym skutkiem startowała zajmując I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych najlepsza łomżyńska para taneczna w kategorii 12-13 lat klasa C Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego parzy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży ,trenowana przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to ich ostatni turniej w tej kategorii wiekowej. Od nowego roku tańczyć
będą w kategorii 14-15 lat klasa C.



Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów
2015-12-17 14:47 Opublikował: Administrator

Mikołajkowy turniej dla par AKATU

Mikołajkowy turniej dla par AKATU
XIX Mikołajkowy turniej tańca dla łomżyńskich tancerzy
Augustów 2015 r.

W niedzielę 5 grudnia 2015 r. w Augustowie odbył się XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Kilka par zdobyło awans do wyższych klas tanecznych ,co było ukoronowaniem świetnego występu.

 

Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługuje zdobycie przez łomżyńskie pary wyższych klas tanecznych w kategorii par sportowych pow. 15 lat C i B

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „B” dla Wiktora Możarowskiego i Julia Borawskiej w tańcach latynoamerykańskich

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „C” dla Kamila Lewickiego i Zuzanny Ogórkowskiej w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Gratulujemy sukcesu.

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

IV miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

V miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VII miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

VI miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Marcin Cychol i Weronika Przestrzelska

III miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

IV miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy C w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zdobyła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

II miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła

para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej B i V miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Patryk Plona i Mariola Orzoł

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat OPEN

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

II część

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły wysokie miejsca:

 

- w kategorii do 7 lat

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii 8-8 lat klasa H

I miejsce i wyższą klasę taneczną G zdobyła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

I miejsce i wyższą klasę taneczną G zdobyła para Grzegorz Mateusz Maczewski i Zofia Gryglik

I miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Agnieszka Jemielita

II miejsce zajęła para Maciej Samborski i Anna Siekierda

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

IV miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

IV miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

IV miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

IV miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Barbara Walewska

IV miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Pulina Żebrowska

V miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

V miejsce zajęła para Maciej Wszeborowski i Magdalena Jemielita

VI miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

V miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

V miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

V miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

VI miejsce zajeła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

IV miejsce zajęła para Aleksander Modzelewski i Zuzanna Poteraj

V miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

V miejsce zajęła para Michał Żelechowski i Julia Szmidt

VI miejsce zajęła para Hubert Sierbiński i Karina Biedrzycka

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Wiktoria Trochimowicz

II miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

VI miejsce zajęła para Dawid Kowalewski i Anna Cwalina

 

- w kategorii solistek do 11 lat klasa H

I miejsce, Super Puchar i wyższą klasę taneczną G zdobyła Kamila Zabora

I miejsce i wyższą klasę taneczną G zdobyła Oliwia Bartosiewicz, Julia Szmidt

II miejsce zajęła Karolina Żebrowska

 

- w kategorii solistek do 11 lat klasa G

I miejsce zajęły Kinga Karwowska, Magdalena Kuczewska, Anna Krynica, Julia Kochanowska

II miejsce zajęły Aleksandra Chmielewska, Oliwia Ruszczyk

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy udanego turnieju

 

2015-12-07 15:17 Opublikował: Administrator

Medale i Puchary z Olecka dla łomżyńskich tancerzy Lega Dance Cup

Zakończenie sezonu turniejowego par KTT „AKAT”
Medale i Puchary z Olecka dla łomżyńskich tancerzy
Lega Dance Cup 2015 r.

W sobotę13 czerwca 2015 r. w Olecku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lega Dance Cup 2015 „o Puchar Burmistrza Olecka”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając
w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium. Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków i pięknym akcentem na zakończenie bardzo bogatego w sukcesy taneczne sezonu tanecznego 2014/15.

 

Nowe pary sportowe klasy E:

- Wiktor Jezusek i Julia Krynica w 10-11 lat

w kategorii 12-13 lat

- Maksymilian Ramatowski i Julia Olender

- Bartosz Folga i Klaudia Plona

- Hubert Kozłowski i Agata Domańska

Pary sportowe

- Jakub Wiśniewski i Zuzanna Domańska w kategorii 12-13 lat awans do klasy D

- Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska w kategorii pow. 15 lat awans do klasy D

- Dawid Zaniewski i Karolina Grala pow.15 lat awans do klasy A w tańcach latynoamerykańskich

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy D zdobyła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

II miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii 12-13 lat D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

V miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce zajęła para Marcin Cychol i Weronika Przestrzelska

III miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

IV miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce i awans do najwyższej klasy A w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

III miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

V miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii po. 15 lat open

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach stan arowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

 

 

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:

 

- w kategorii do 7 lat

I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce, puchar i awans do klasy G zdobyła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

I miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska

I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Barbara Walewska

I miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Julia Łepkowska

I miejsce zajęła para Maciej Wszeborwski i Magdalena Jemielita

I miejsce zajęła para Maciej Samborski i Anna Siekierda

I miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuanna Ramotowska

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce i puchar zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

IV miejsce zajęła para Igor Franciszkowicz i Maja Wronowska

IV miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

V miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

V miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

II miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

III miejsce i awans do klasy F zdobyła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

IV miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

IV miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy E zdobyła para Maksymilian Ramatowski i Julia Olender

III miejsce i awans do wyższej klasy E zdobyła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

IV miejsce i awans do wyższej klasy E zdobyła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

V miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Aleksandra Sulkowska

II miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka

III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły Zuzanna Długozima, Natalia Zuzga

 

- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Monika Jakacka

II miejsce zajęła Anna Cwalina

IV Wiktoria Trochimowicz

 

 

Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego sezonu tanecznego 2014/15

 

 

2015-06-16 13:03 Opublikował: Administrator

Medale i puchar na Promenada CUP w Augustowie dla tancerzy KTT AKAT

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Medale i Puchary z Augustowa dla łomżyńskich tancerzy
Promenada CUP 2015 r.

W niedzielę 7 czerwca 2015 r. w Augustowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Promenada CUP „o Puchar Burmistrza Augustowa”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając
w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium. Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków.

 

Pary sportowe

- Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska awans do klasy C w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

- Hubert Kamiński i Joanna Krysiak awans do klasy C w tańcach latynoamerykańskich

- Jakub Wiśniewski i Kinga Wiśniewska awans do klasy B w tańcach standardowych

- Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilińczyk awans do kasy E (nowa para w tańcu sportowym)

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:

 

- w kategorii do 7 lat

I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

I miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska

I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Barbara Walewska

I miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Igor Franciszkowicz i Maja Wronowska

IV miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

IV miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

IV miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

IV miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

IV miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

III miejsce zajęła para Jakub Barszcz i Karina Biedrzycka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy sportowej tanecznej E zdobyła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

II miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

IV miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

IV miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz

IV miejsce zajęła para Michał Żelechowski i Oliwia Szmidt

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Aleksandra Sulkowska

II miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka

III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły Aleksandra Chmielewska,

Anna Krynica, Julia Kochanowska

 

- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Monika Jakacka

II miejace zajęła Anna Cwalina

IV miejsce zajęła Karina Biedrzycka

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

V miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

 

- w kategorii 12-13 lat D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

VII miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bućkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

IV miejsce zajęła para Marcin Cychol i Weronika Przestrzelska

V miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

IV miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii po. 15 lat open

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego turnieju

 

2015-06-10 12:31 Opublikował: Administrator

Sulcesy par KTT AKAT w Warszawie - Bemowskie Dni Taneczne 2015

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
w Warszawie 24 maja 2015 r.

W niedzielę 24 maja 2015 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Bemowskie Dni Taneczne 2015 ” i turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele pucharów i medali startując z bardzo mocną reprezentacją Mazowsza.
Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną , a w szczególności cieszą kolejne wygrane i zdobyte laury w tańcu sportowym.

 

W turnieju par rekreacyjnych

łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

III miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

III miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

II miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramatowski i Julia Olender

 

W turnieju par sportowych

w niedzielę 24 maja 2015 r. łomżyńskie pary zdobyły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Jula Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa A

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknych sukcesów

i czekamy na kolejne

 

2015-05-26 13:16 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT w Giżycku

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
w Giżycku 16 maja 2015 r.

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Giżycka Mazury 2015 ”

W sobotę 16 maja 2015 r. w Giżycku odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Giżycka Mazury 2015” i turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali.

 

Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezon tanecznego. Na uwagę zasługuję to, że łomżyńskie pary taneczne z KTT „AKAT”

to czołówka regionu w tańcu towarzyskim ,a w szczególności cieszą kolejne wygrane

i zdobyte wyższe klasy taneczne w kategorii par sportowych w tańcach standardowych :

- Hubert Kamiński i Joanna Krysiak awans do wyższej klasy tanecznej „C”

- Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska awans do klasy tanecznej „B”

- Piotr Łuba i Paulina Łażewska awans do najwyższej klasy tanecznej „A”

W turnieju par rekreacyjnych

łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- 8-9 lat klasa H

I miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

I miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

II miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

II miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Barbara

II miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Julia Łepkowska

II miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska

II miejsce zajęła para Maciej Wszeborowski i Magdalena Jemielita

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

IV miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

II miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

III miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

IV miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

IV miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

IV miejsce zajęła para Grzegprz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

IV miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

VI miejsce zajęła para Hubert Sierbiński i Weronika Pieńkowska

VI miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Maksymilian Ramatowski i Julia Olender

II miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

III miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Polna

IV miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

IV miejsce zajęła para Michał Żelechowski i Oliwia Szmidt

IV miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Aleksandra Sulkowska

III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

IV miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka

 

- w kategorii solistek do 11 lat

I miejsce zajęły Oliwia Ruszczyk, Zuzanna Długozima, Magdalena Kuczewska

II miejsce zajęły Anna Krynica , Emilia Grażul

 

- w kategorii solistek pow. 11 lat

Puchar zdobyła Monika Jakacka

I miejsce zdobyły Anna Cwalina , Zuzanna Poteraj, Wiktoria Trochimowicz

 

W turnieju par sportowych

w sobotę 16 maja 2015 r. łomżyńskie pary zdobyły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

VII miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła

para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

III miejsce zajęła para Marcin Cychol i Weronika Przestrzelska

IV miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych zdobyła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Jula Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „A” w tańcach standardowych zdobyła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

IV miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa A

W pierwszym swoim starcie III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknych sukcesów

i czekamy na kolejne

 

 

2015-05-20 12:26 Opublikował: Administrator

Sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u w Elblągu

Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Ogromny sukces łomżyńskich par tanecznych z AKAT-u
w Elblągu

W sobotę 26 kwietnia 2015 r. w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Jantar 2015”. W turnieju tym startowało 22 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej, nawet od ćwierćfinału.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to ogromny sukces taneczny i bardzo udany turniej, gdyż
Mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi ośrodkami tanecznymi na Pomorzu .
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych w większości kategorii tam gdzie startowały pary z AKAT-u prawie wszystkie wywalczyły miejsca finałowe i medalowe, a nawet w dwóch kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze w kategorii
12-13 i 14 -15 lat .

 

Na uwagę zasługuje, że w kategorii 14-15 lat klasa D cztery pierwsze miejsca zajęły łomżyńskie par y taneczne , a w najwyższej na turnieju klasie tanecznej „B” trzy pary z AKAT- u zalazły się w fiale i dwie na podium .

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klas D

I miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamoński i Joanna Krysiak

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach standardowych zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VII miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamila Gąsiewski i Joanna Elster

VI miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Mażarowski i Jula Bowawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Dawid Zaniewski i Karolina Grala

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

Gratulujemy wszystkim parom i rodzicom sukcesów i pięknego wyjazdu

 

2015-04-28 14:43 Opublikował: Administrator

Taneczne pary KTT ,,AKAT' na podium w Spierpcu

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Łomżyńskie pary taneczne na podium w Sierpcu



W sobotę 18 kwietnia 2015 r. w Sierpcu koło Płocka odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sportowego „Hollywood Cup 2015 o Puchar Wójta Sierpca”. W turnieju tym startowało 12 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych prawie wszystkie łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe. Na uwagę zasługuje, że w najwyższej na turnieju klasie tanecznej „B” trzy startujące pary z AKAT- u zalazły się w fiale. Jest to kolejny turniej gdzie pary z KTT „AKAT” udowadniają swoje wysokie umiejętności taneczne i dobre przygotowanie do sezonu tanecznego.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

V miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

II miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

V miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klas D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Rafał Magdziak i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Dawid Zaniewski i Karolina Grala

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

 

 

Gratulujemy wszystkim parom i rodzicom sukcesów tanecznych

 

2015-04-20 16:20 Opublikował: Administrator

Łomżyńskie pary taneczne na podium w Iławie

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Łomżyńskie pary taneczne na podium w Iławie



W sobotę 11 kwietnia 2015 r. w Wikielcu koło Iławy odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sportowego „o Puchar Wójta Iławy ”. W turnieju tym startowało 8 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych prawie wszystkie łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe, a nawet w kategorii 14-15 lat D nasza para, Hubert Kamiński i Joanna Krysiak zdobyła miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje, że w najwyższej na turnieju klasie tanecznej „B” dwie startujące pary z AKAT- u zalazły się w fiale.

 

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

III miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klas D

I miejsce w tańcach standardowych i I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

V miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Dawid Zaniewski i Karolina Grala

 

 

 

Gratulujemy wszystkim parom i rodzicom sukcesów

 

 

2015-04-14 12:22 Opublikował: Administrator

Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku

Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
28- 29 marca 2015 r.

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku”

W sobotę i niedzielę 28-29 marca 2015 r. w Ełku odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku ” i Turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali.

 

Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezon tanecznego. Na uwagę zasługuję to, że łomżyńskie pary taneczne z KTT „AKAT”

to czołówka regionu w tańcu towarzyskim ,a w szczególności cieszą kolejne wygrane

i zdobyte wyższe klasy taneczne w kategorii par sportowych w tańcach latynoamerykańskich:

- Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska awans do klasy tanecznej „C”

- Adam Góralski i Julia Dębek awans do klasy tanecznej „B”

 

W turnieju par rekreacyjnych w niedzielę 29 marca 2015 r. łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G otrzymały pary :

Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga

Igor Franciszkowicz i Maja Wronowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do klasy G zdobyła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

III miejsce i awans do klasy F zdobyła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

II miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

III miejsce zajęła para Aleksander Modzelewski i Pola Grzech

IV miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Polna

V miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce i awans do klasy E zdobyła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

III miejsce i awans do klasy E zdobyła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

IV miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka

W turnieju par sportowych

w sobotę 28 marca 2015 r. łomżyńskie pary zdobyły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Święcka

II miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszwska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich

i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła

para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

I miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B

w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Jula Borawska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

- w kategorii pow. 15 lat klasa A

W pierwszym swoim starcie III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknych sukcesów i czekamy na kolejne

 

 

2015-04-01 12:05 Opublikował: Administrator

Łomżyńskie pary taneczne Mistrzami Województwa Podlaskiego 2014

Łomżyńskie pary taneczne Mistrzami Województwa Podlaskiego 2014 r.
Puchary i tytuły Okręgu Podlaskiego 2014
dla łomżyńskich tancerzy z KTT „AKAT”



W sobotę 20 grudnia 2014 r. w Białymstoku jak co rocznie odbywają się dwa Turnieje Tańca Towarzyskiego pod nazwą „Puchar Okręgu Podlaskiego” i „Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego” organizowane przez Zarząd Okręgu Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Białymstoku dla par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego z województwa Podlaskiego.

 

Są to turnieje mające na celu wyłonienie najlepszych tancerzy w województwie Podlaskim w poszczególnych klasach tanecznych E. D, C, B, A w turnieju pucharowym

i najlepszych tancerzy w poszczególnych kategoriach wiekowych 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat,

14-15 lat ,16-18 lat, pow.19 lat , Mistrzów Okręgu Podlaskiego na 2014 rok .

W tego rocznym turnieju udział wzięły także pary kategorii rekreacyjnych 8-9 lat,10-11 lat G

10-11 lat F , 12-13 lat klasa F i pow. 14 lat klasa F.

W turniejach tych nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

Dla łomżyńskich tancerzy turniej pucharowy jak i turniej mistrzowski były bardzo udane, gdyż w wielu klasach i kategoriach wiekowej ,w których startowały łomżyńskie pary zdobyły pierwsze miejsca i tytuły mistrzów lub wicemistrzów województwa podlaskiego lub znalazły się w pierwszej trójce par .

Było to bardzo dobre podsumowanie dorobku artystycznego i tanecznego łomżyńskich tancerzy w roku 2014 roku oraz :

- ukoronowanie jubileuszowego roku 25–lecia działalności KTT „AKAT” Łomża

- udziału w wielu pokazach tanecznych

- zdobytych wyższych klas i wygranych ogólnopolskich turniejów tanecznych rozgrywanych w całej Polsce.

 

Na szczególną uwagę zasługuje zdobycie wyższych klas sportowych tanecznych przez kolejne pary taneczne KTT „AKT” :

- w kategorii 12-13 lat awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

- w kategorii 14-15 lat awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Michał Korwek

i Karolina Bikowska

- w kategorii 14-15 lat awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Mateusz Konopka i Pula Banach

- w kategorii pow. 15 lat awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat awans do najwyższej wyższej klasy tanecznej A

w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

W turnieju dla par rekreacyjnych

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Kacper Święcki i Anna Dębek

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

III miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

IV miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

I V miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

V miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

IV miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Paulina Rzodkiewicz

IV miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

V miejsce zajęła para Michał Żelechowski i Oliwia Szmidt

VI miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

III miejsce zajęła para Hubert Sierbiński i Weronika Pieńkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Michał Chrzanowski

i Magdalena Łukaszewska

II miejsce i awans do wyższej kasy tanecznej E zdobyła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce zajęła para Dawid Gosiewski i Paula Raciborska

V miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Eliza Modzelewska

 

 

 

 

 

 

 

Puchar Okręgu Podlaskiego par Sportowych 2014

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce Puchar Okręgu Podlaskiego i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Mateusz Konopka i Paula Banach

V miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

VI miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii 14-15 klasa D

I miejsce i Puchar Okręgu Podlaskiego zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińskia

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

IV miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standarowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych i I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i Puchar Okręgu Podlaskiego zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

III miejsce w tańcach standardowych i III w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

I miejsce Puchar Okręgu Podlaskiego i awans o wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

IV miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

I miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

V w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Jula Borawska

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce Puchar Okręgu Podlaskiego i awans do najwyższej klasy tanecznej A w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

II miejsce w tańcach standardowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

 

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego 2013 r.

- w kategorii 12-13 lat

I miejsce tańcach latynoamerykańskich i I miejsce i Mistrza Okręgu Podlaskiego

w tańcach standardowych na rok 2014 r. zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

III miejsce i tytuł wicemistrza w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 14-15 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych i

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich na 2014 r. zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

III miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich i III w tańcach standardowych zdobyła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 16 – 18 lat

II miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

III miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych i VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

2014-12-23 12:21 Opublikował: Administrator

Piękny występ par „AKATU”

Piękny występ par „AKATU”
Mikołajkowy turniej tańca dla łomżyńskich tancerzy
Augustów 2014 r.

W niedzielę 7 grudnia 2014 r. w Augustowie odbył się XVIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Kilka par zdobyło awans do wyższych klas tanecznych ,co było ukoronowaniem świetnego występu.

 

Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługuje zdobycie przez łomżyńskie pary najwyższych klas tanecznych w kategorii par sportowych pow. 15 lat B i A.

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „B” dla Damiana Siwika i Kamili Wronowskiej w tańcach latynoamerykańskich

III miejsce i awans do najwyższej klasy tanecznej „A” dla

Sebastiana Krakowieckiego i Marioli Orzoł w tańcach standardowych.

Gratulujemy sukcesu.

 

 

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:

 

- w kategorii do 7 lat

I miejsce i Super Puchar zdobyła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

I miejsce zdobyła para Igor Franciszkowicz i Maja Wronowska

 

- w kategorii 8-8 lat klasa H

I miejsce , Super Puchar i wyższą klasę taneczną G zdobyła para Oskar Żebrowski

i Magdalena Kuczewska

I miejsce i wyższą klasę taneczną G zdobyła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

II miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

IV miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

V miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

VI miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce , Super Puchar i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

I miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

I miejsce zajęła para Kacper Zalewski i Klaudia Szałkowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

III miejsce zajęła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica

V miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

I miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

II miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

IV miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

V miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

VI miejsce zajęła para Michał Żelechowski i Oliwia Szmidt

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka

III miejsce zdobyła para Hubert Sierbiński i Weronika Pieńkowska

IV miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

VI miejsce zajęła para Jakub Barszcz i Karina Biedrzycka

VI miejsce zajęła para Michał Chojnowski i Katarzyna Chojnowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

II miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

III miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

IV miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

V miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce zajęła para Dawid Gosiewski i Paula Raciborska

III miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii Solistek młodszych do 11 lat

I miejsce i Super Puchar zdobyła Patrycja Dąbkowska

- w kategorii Solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Wiktoria Trochimowicz

I miejsce zajęła Anna Cwalina

 

 

 

 

 

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

V miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VII miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Zuzanna Kołakowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

IV miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

 

I miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych i awans do najwyższej klasy tanecznej „A” zdobyła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

IV miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

 

Wszystkim parom gratulujemy udanego turnieju

 

 

2014-12-09 10:38 Opublikował: Administrator

VI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Halinów 2014”

Kolejny piękny sukces Łomżyńskich par tanecznych
z KTT „AKAT” Łomża
22 listopada 2014 r.


VI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Halinów 2014”

W sobotę 22 listopada 2014 r. w Warszawie odbył się VI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Halinów 2014 ”, w którym łomżyńskie pary taneczne i odniosły duży sukces.
W turnieju tym 5 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich zakwalifikowało się do finałów w swoich kategoriach wiekowych.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje to, że w mocno obsadzonej kategorii pow. 15 lat
klasa „C” w tańcach latynoamerykańskich w finale znalazły się 3 pary taneczne z KTT „AKAT” Łomża.

 

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

II miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich w pierwszym swoim starce zajęła para Wiktor

Możarowski i Julia Borawska

 

 

 

Gratulujemy sukcesów i dobrego turnieju

 

 

 

2014-11-24 14:17 Opublikował: Administrator

„AKAT” w finale Mistrzostw Polski w Warszawie

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża „AKAT” w finale Mistrzostw Polski w Warszawie 8-9 listopada 2014 r.

W sobotę i niedzielę 8-9 listopada 2014 r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego par klasy „B” i „A”. Łomżę reprezentowały 4 pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Łomżanie w bardzo licznie obsadzonym turnieju mistrzowskim w klasie „B” zakwalifikowali się do półfinałów i finałów. Ogromny sukces odniosła para taneczna Piotr Łuba i Paulina Łażewska zajmując 5 miejsce w tańcach latynoamerykańskich i 8 w tańcach standardowych, a także para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan zajmując
7 miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

 

Na uwagę zasługuje to, że w sobotę w półfinale w tańcach latynoamerykańskich znalazły się

3 łomżyńskie pary taneczne, a także dyspozycja i wyniki pozostałych par tanecznych z KTT „AKAT”.

- X miejsce w tańcach latynoamerykańskich i XV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

- w ćwierć finale turnieju znalazły się także pary Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł i Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska.

 

Wyniki łomżyńskich par są bardzo dobrym ukoronowaniem jubileuszu 25- lecia działalności tanecznej KTT „AKAT” Łomża i uwieńczeniem bardzo dobrej współpracy dzieci, młodzieży i rodziców z trenerami. Są to jedne z najlepszych startów na tak wysokim poziomie tanecznym łomżyńskich tancerzy i liczymy , że będą dalej rozwijac swoje umiejętności taneczne i zdobywac większe laury.

 

 

 

Wszystkim parom dużego sukcesu w Mistrzostwach Polski

 

2014-11-13 12:59 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne łomżyńskich par KTT „AKAT” Łomża „Biała Podlaska 2014”

Piękne Sukcesy taneczne łomżyńskich par
KTT „AKAT” Łomża
„Biała Podlaska 2014”


W sobotę 8 listopada 2014 r. w Białej Podlaskiej odbył się VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Amigo Dance Biała Podlaska ”.
W turnieju tym startowało 8 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowany przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W mocno obsadzonych kategoriach tanecznych tancerze z KTT „AKAT” zajęli bardzo wysokie miejsca medalowe, zdobywając kolejne punkty i miejsca na podium do wyższych klasy tanecznej.
Na szczególna uwagę zasługuje to , że wszystkie startujące łomżyńskie pary zakwalifikowały się do finałów , a jedna z par Mateusz Żebrowski i Natalia Bukowska zdobyła wyższą klasę taneczną „D” w kategorii 14-15 lat.
Pary z KTT „AKAT” zatańczyły bardzo dobry turniej i dlatego też bardzo cieszy bardzo dobra dyspozycja taneczna w ciągu trwania sezonu tanecznego i jest to dobra zapowiec przed mistrzostwami Okręgu Podlaskiego , które odbędą się 20 grudnia 2014 r. w Białymstoku.
Wyniki łomżyńskich par:

 

 

- 12-13 lat klasa D

VI miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adam Góralski i Julia Dęcek

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „D” zdobyła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

III miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa B

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

Gratulujemy sukcesów

 

2014-11-13 12:55 Opublikował: Administrator

Kolejny sukces Łomżyńskich tancerzy z KTT „AKAT”

Kolejny sukces Łomżyńskich tancerzy z KTT „AKAT” Łomża
25 października 2014 r.


X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy”

W sobotę 25 października 2014 r. w Warszawie odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy ”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach łomżyńscy tancerze zdobyli miejsca
finałowe.

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach Standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

V miejsce w tańcach Latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2014-10-28 12:25 Opublikował: Administrator

Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku

Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
25 października 2014 r.

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku”

W sobotę 25 października 2014 r. w Ełku odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku ”.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali.
Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezon tanecznego. Na uwagę zasługuję to, że łomżyńskie pary taneczne z KTT „AKAT”
to czołówka regionu w tańcu towarzyskim ,a w szczególności cieszą kolejne wygrane
i zdobyte wyższe klasy taneczne.

 

- w kategorii 14-15 lat wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa D Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa C Damian Siwik i Kamila Wronowska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B Piotr Łuba i Paulina Łażewska

Dobra dyspozycję par świadczą kolejne miejsca:

W kategorii par rekreacyjnych

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły pary taneczne:

- Kacper Swięcki i Anna Dębek

- Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

- Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

- Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para taneczna Wiktor Jezusek i Julia Krynica

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

IV miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para taneczna Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

Kategoria par Sportowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzana Święcka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

V miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mieczkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

W kategorii 14-15 lat wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

  • I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

  • I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa D Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

  • I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa C Damian Siwik i Kamila Wronowska

  • I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B Piotr Łuba i Paulina Łażewska

W kategorii par rekreacyjnych

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły pary taneczne:

  • Kacper Swięcki i Anna Dębek

  • Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

  • Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

  • Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

- 10-11 lat klasa H

  • I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para taneczna Wiktor Jezusek i Julia Krynica

  • I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

- w kategorii 10-11 lat klasa G

  • IV miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

- w kategorii 10-11 lat klasa F

  • III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

  • IV miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

  • V miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

- w kategorii 12-13 lat klasa F

  • I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

  • II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

  • III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

  • IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

  • I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para taneczna Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

  • III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

Kategoria par Sportowych

- w kategorii 12-13 lat klasa E

  • I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzana Święcka

- w kategorii 12-13 lat klasa D

  • I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

  • V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

- w kategorii 14-15 lat klasa E

  • II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

  • V miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

- w kategorii 14-15 lat klasa D

  • III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

  • II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

  • IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

  • I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

  • III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

  • IV miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

  • I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

  • III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mieczkowska

  • IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

  • II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

- w kategorii 14-15 lat wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

I miejsce w kategorii 12-13 lat klasa D Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa C Damian Siwik i Kamila Wronowska

I miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B Piotr Łuba i Paulina Łażewska

Dobra dyspozycję par świadczą kolejne miejsca:

W kategorii par rekreacyjnych

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły pary taneczne:

- Kacper Swięcki i Anna Dębek

- Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

- Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

- Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para taneczna Wiktor Jezusek i Julia Krynica

I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

IV miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Natalia Kowalska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

IV miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para taneczna Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

Kategoria par Sportowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzana Święcka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

V miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mieczkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknego tańca

 

2014-10-27 11:58 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - Płońsk 2014

Kolejny sukcesy taneczne łomżyńskich par
KTT „AKAT” Łomża
„Płońsk 2014”


W niedzielę 12 października 2014 r. w Płońsku odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Płońska i Raciąża ”.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo mocno obsadzonych kategoriach tanecznych tancerze z KTT „AKAT” zajęli wysokie miejsca medalowe, zdobywając kolejne punkty do wyższych klasy tanecznej.
Łomżyńskie pary taneczne to czołówka ogólnopolskich turniejów tanecznych, dlatego też dobra dyspozycja tancerzy bardzo cieszy.

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa B

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2014-10-16 15:17 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - Mława Open 2014

Kolejne miejsca medalowe łomżyńskich par
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Mława Open 2014 r.


W niedzielę 5 października 2014 r. w Mławie odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca „ Mława Open 2014” r. , prowadzony przez jurora „Tańca z Gwiazdami” Piotra Galińskiego. W turnieju tym startowało 20 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Łomżyńskie pary taneczne kolejny raz zaprezentowały swoje wysokie umiejętności i zaliczyły bardzo dobry występ taneczny , awansując do finałów w wielu kategoriach tanecznych i zajmując miejsca na podium:

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

III miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

 

- w kategorii 14 – 15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

VI miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14 – 15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Damian Siwik i Kamila Wronowska

V miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

 

Gratulujemy dobrego startu

 

2014-10-08 15:32 Opublikował: Administrator

Udany początek sezonu tanecznego 2014/2015

Udany początek sezonu tanecznego 2014/15
Łomżyńskich par tanecznych
Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

W sobotę 27 września 2014 r. w Ostrołęce na jubileuszowym XXX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „o Złota Podwiązkę” , łomżyńskie pary taneczne tańca towarzyskiego sportowego z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego parzy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , zainaugurowały sezon taneczny 2014/2015 r. bardzo udanym startem.
Zarówno w kategorii par rekreacyjnych i w kategorii par sportowych łomżyńskie pary zajęły wiele czołowych miejsc na podium.
Bardzo dobre wyniki par świadczą o dobrym przygotowaniu do nowego sezonu tanecznego w poszczególnych kategoriach tanecznych:

 

Wyniki par rekreacyjnych

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i puchar zdobyła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

I miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

I miejsce zajęła para Kacper Święcki i Anna Dębek

II miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

II miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska

 

- w kategorii 10- 11 lat klasa F

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz

II miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcka

III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

II miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

III miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

IV miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce zajęła para Dawid Gosiewski i Paula Raciborska

 

 

 

Wyniki Par Sportowych KTT „AKAT”

 

- w kategorii 12 -13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

V miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

VI miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

IV miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

VI miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i i Aleksandra Wronowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

III miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

IV miejsce zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy dobrego rozpoczęcia sezonu

 

2014-09-30 12:27 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” - Augustów 2014

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Medale Puchary z Augustowa dla łomżyńskich tancerzy
Promenada CUP 2014 r.

W sobotę 31 maja 2014 roku i 1 czerwca 2014 roku w Augustowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Promenada CUP „o Puchar Burmistrza Augustowa”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

 

W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary, i wiele miejsc medalowych.

Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając

w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium.

Kilka par zdobyło awans do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu.

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

II miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Jakub Barszcz i Karina Biedrzycka

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Andrzej Konopka i Weronika Pieńkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Michał Korytkowski i Wiktoria Trochimowicz

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

III miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

 

- w kategorii 14-15 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy F zdobyła para Dawid Gosiewski i Paula Raciborska

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat

I miejsce zajęła Anna Krynica ,Julia Kochanowska, Anna Zabielska, Julia Kostecka, Patrycja Dąbkowska

 

- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Monika Jakacka

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat D

I miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

IV miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bukowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

III miejsce zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

Wszystkim parom gratulujemy udanego turnieju

 

 

2014-06-03 14:43 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża GD Dance Show

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
GD Dance Show 2014 r.






W sobotę i niedzielę 5-6 kwietnia 2014 r. w Łazach koło Warszawy odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „GD DANCE SHOW o Puchar Wójta Gminy Lesznowola” . W turnieju tym startowało 7 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Był to bardzo duży turniej z udziałem z całej Polski i dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej .W Grand Pirx Polski w kategorii 14 -15 lat reprezentowała KTT „AKAT” najlepsza łomżyńska para taneczna Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 14-15 lat klas E

V miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

 

 

2014-04-08 15:20 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” - Wyszków

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
30 marca 2014 r.

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1” w Wyszkowie

W niedzielę 30 marca 2014 r. w Wyszkowie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 ” .
W turnieju tym startowało 13 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,potwierdzaj swoje dobre umiejętności taneczne kwalifikując się do finału i zdobywając miejsca na podium.
Szczególnie duży sukces odniosły pary

 

- Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska zajmując I miejsce w kat 14-15 lat klasa C

na 10 startujących par

- Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł II miejsce w kat. pow.15 lat klasa B

na 19 startujących par

- Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan I miejsce w kat. pow. 15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich na 12 startujących par

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska na 19 startujących par

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adianna Kiersztan

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2014-04-04 15:18 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża - Olsztynek

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Bardzo udany występ łomżyńskich par tanecznych
w Olsztynku 22 marca 2014 r.

W sobotę 22 marca 2014 r. w Olsztynku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Focus” 2014 „o Puchar Burmistrza Olsztynka.
W turnieju tym startowało 15 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Łomżyńskie pary taneczne zaliczyły kolejny bardzo dobry turniej taneczny .W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze kwalifikując się do finałów i zdobywając następujące wiele medali i miejsca na podium :

 

 

- kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

II miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VII miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

VI miejsce w pierwszym swoim starcie zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Maciej Chorostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

V miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

V miejsce w pierwszym swoim starcie w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Polna i Marcelina Mroczkowska

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

 

2014-03-25 14:34 Opublikował: Administrator

Puchary dla łomżyńskich tancerzy

Puchary dla łomżyńskich tancerzy
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
15 marca 2014 r.

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Moniek”

W sobotę 15 marca 2014 r. w Mońkach odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Moniek ”.
W turnieju tym startowało 35 łomżyńskich par tanecznych w kategorii par rekreacyjnych i sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, potwierdzając swoją dobrą dyspozycję taneczną i przygotowanie do sezonu tanecznego 2013/2014 .

 

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Dawid Kowalewski i Agnieszka Walewska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

II miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

II miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

III miejsce zajęła para Igor Kaliś i Marlena Osińska

III miejsce zajęła para Mateusz Lewko i Zuzanna Poterj

III miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

III miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

 

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „D” zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2014-03-18 15:22 Opublikował: Administrator

Puchary i tytuły Okręgu Podlaskiego 2013 dla łomżyńskich tancerzy z KTT „AKAT”

Mistrzowskie młodzieżowe pary taneczne z Łomży
Puchary i tytuły Okręgu Podlaskiego 2013
dla łomżyńskich tancerzy z KTT „AKAT”



W niedzielę 15 grudnia 2013 r. w Białymstoku jak co rocznie odbywają się dwa Turnieje Tańca Towarzyskiego pod nazwą „ Puchar Okręgu Podlaskiego ” i „Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego” organizowane przez Zarząd Okręgu Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Białymstoku dla par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego z województwa Podlaskiego.

 

Są to turnieje mające na celu wyłonienie najlepszych tancerzy w województwie Podlaskim w poszczególnych klasach tanecznych E. D, C, B, A w turnieju pucharowym

i najlepszych tancerzy w poszczególnych kategoriach wiekowych 8-9 lat, 10-11 lat ,12-13 lat ,

14-15 lat ,16-18 lat, pow.19 lat , mistrzów Okręgu Podlaskiego na 2013 rok .

W tego rocznym turnieju udział wzięły także pary kategorii rekreacyjnych 10-11 lat G ,

10-11 lat F i 12-13 lat klasa F.

W turniejach tych nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

Dla łomżyńskich tancerzy turniej pucharowy jak i turniej mistrzowski były bardzo udane, gdyż w wielu klasach i kategoriach wiekowej, w których startowały łomżyńskie pary zdobyły pierwsze miejsca i tytuły mistrzów lub wicemistrzów województwa podlaskiego lub znalazły się w pierwszej trójce par. Było to bardzo dobre podsumowanie dorobku artystycznego i tanecznego łomżyńskich tancerzy w roku 2013 roku, udziału w wielu pokazach tanecznych ,zdobytych wyższych klas i wygranych ogólnopolskich turniejów tanecznych rozgrywanych w całej Polsce. Dwie pary zostały przeklasyfikowane do wyższych klas tanecznych C w kategorii 12-13 lat i 14-15 lat .

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

W turnieju dla par rekreacyjnych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

II miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Paulina Rzodkiewicz

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

III miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Patrycja Olszewska

II miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Wiktoria Śledziewska

 

 

 

Puchar Okręgu Podlaskiego 2013

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

I miejsce i Puchar Okręgu Podlaskiego zdobyła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

VI miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszewska

 

w kategorii 12-13 klasa E

IV miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińskia

V miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- 14-15 lat klasa E

I miejsce i Puchar Okręgu Podlaskiego zdobyła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Joanna Elster

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce i Puchar Okręgu Podlaskiego i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

II miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

IV miejsce zajęła para Bartosz Młodziankowski i Julia Borawska

V miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i Puchar Okręgu Podlaskiego zdobyła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

V miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce i Puchar Okręgu Podlaskiego zdobyła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zdobyła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

VI w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych miejsce zdobyła para Damian Siwik i Karolina Grala

 

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Polna i Marcelina Mroczkowska

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego 2013 r.

- w kategorii 12-13 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego tańcach latynoamerykańskich i II miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych na rok 2013 r. zdobyła para Mateusz Krakowkiecki i Aleksandra Wronowska

 

II miejsce i tytuł Wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich na 2013 r. zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 14-15 lat

II miejsce i tytuł Wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych i

II miejsce i tytuł Wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich na 2013 r. zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 16 – 18 lat

III miejsce i tytuł drugiego wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

V miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2013-12-19 12:58 Opublikował: Administrator

Mikołajkowy turniej tańca dla łomżyńskich tancerzy Augustów 2013 r.

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Mikołajkowy turniej tańca dla łomżyńskich tancerzy
Augustów 2013 r.

W sobotę 8 grudnia 2013 r. w Augustowie odbył się XVII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając
w sześciu kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium.
Kilka par zdobyło awans do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu.

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Marcin Mocarski

i Aleksandra Rogowska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

II miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Jakub Gronostajski

i Paula Rafałowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Wiktoria Śledziewska

II miejsce zajęła para Jakub Zieliński i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii12-13 lat klasa G

III miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy F zdobyła para Janusz Chmaruk i Joanna Dębek

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Mikołaj Konopka i Klaudia Świtajewska

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Michał Mieczkowski i Zuzanna Kołakowska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Marek Chojnowski i Paulina Wityńska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Łukasz Twarowski i Paula Banach

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

V miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

III miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Joanna Elster

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

III miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

VI miejsce zajęła para Bartosz Młodziankowski i Kinga Wiśniewka

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV w tańcach standardowych zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

VI miejsce w tańcach standardowych i VII miejsce w tańcach latynoamerykański zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy udanego turnieju

 

 

2013-12-10 12:35 Opublikował: Administrator

Bardzo dobry występ łomżyńskich par w Kętrzynie

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Bardzo dobry występ łomżyńskich par w Kętrzynie


W sobotę 7 grudnia 2013 r. w Kętrzynie odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Burmistrza Kętrzyna”.
W turnieju tym startowało 8 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.

 

W swoich kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

III miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach Standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoameryańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

2013-12-10 12:27 Opublikował: Administrator

Młodzi łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku

Młodzi łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku
Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
„Ełk 2013”




W niedzielę 1 grudnia 2013 r. w Ełku odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego par rekreacyjnych „o Puchar Prezydenta Miasta Ełk i Dyrektora Szkoły Podstawowej nr . 2 w Ełku”
Był to turniej dla początkujących par tanecznych klas tanecznych H, G, F nazywanych parami rekreacyjnymi. W turnieju tym startowały pary z regionu północno-wschodniego,
a także pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

 

Łomżyńskie początkujące pary taneczne pokazały swoją bardzo dobrą dyspozycję taneczną

i dobre przygotowanie do sezonu tanecznego, zdobywając dużo pucharów i medali w wielu kategoriach tanecznych. Szczególny sukces odniosły łomżyńskie pary w kategorii 10 -11 lat klasa „G” gdzie w gronie 24 startujących par ,pierwsze trzy miejsca zdobyły pary z KTT „AKAT”

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce, puchar i awans do wyższej klasy tanecznej „G” zdobyła para Igor Kaliś i Marlena Osińska

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „G” zdobyła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Aleksander Modzelewski i Zosia Trojanowska

II miejsce zajęła para Piotr Orsicz i Zuzanna Domańska

III miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska

Wszystkie pary otrzymały awans do wyższej klasy tanecznej „F”

 

- w kategorii -10-11 lat klasa F

I miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

III miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Klaudia Świtajewska

II miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Zuzanna Kołakowska

III miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Paulina Wityńska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2013-12-09 09:49 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - V Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
23 listopada 2013 r.

V Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego



W sobotę 23 listopada 2013 r. w Halinowie koło Warszawy odbył się V Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy ”.
W turnieju tym startowało 6 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, kwalifikując się do finałów i zdobywając miejsca na podium.

Dobrym występem może poszczycić się czołowa para taneczna KTT „AKAT” w klasie „D”

Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz, która wywalczyła awans do wyższej klasy tanecznej „C”.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

IV miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „C” zdobyła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

V miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

 

2013-11-25 15:24 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - Mistrzostwa Polski w Łomiankach

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Mistrzostwa Polski klasy „B” i „A” w Łomiankach
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Łomianek”



W sobotę i niedzielę 16-17 listopada 2013 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich wzięły udział w Mistrzostwach Polski
w Tańcu Towarzyskim par klasy B i A i w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
„o Puchar Burmistrza Łomianek” koło Warszawy.

 

Wśród siedemdziesięciu dwóch par startujących w Mistrzostwach Polski klasy „B” trzy pary taneczne reprezentowały Łomżę w i pięć par tanecznych w ogólnopolskim turnieju towarzyszącym.

W Mistrzostwach Polski startowały pary:

- Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

- Piotr Łuba i Paulina Łażewska

- Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

Łomżyńskie młodzieżowe pary taneczne startujące w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Łomianek” 17 listopada 2012 r. w licznie obsadzonych kategoriach pokazały swoje dobre przygotowanie do sezonu tanecznego następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 klasa D

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Karolina Grala

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2013-11-19 15:25 Opublikował: Administrator

Taneczne sukcesy par KTT AKAT - „Amigo Dance 2013”

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
9 listopada 2013 r.

V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Amigo Dance 2013 r.”

W sobotę 9 listopada 2013 r. w Białej Podlaskiej odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Amigo Dance 2013 ”.
W turnieju tym startowała para taneczna z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowana przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W swojej kategorii wiekowej łomżyńska para zaprezentowała się bardzo dobrze , zdobywając miejsca na podium :

 

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

 

2013-11-14 12:34 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” - „POLISH CUP 2013” Warszawa

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża, 9-10 listopada 2013 r. „POLISH CUP 2013” w Warszawie.
W sobotę i niedzielę 9-10 listopada 2013 r. w Warszawie odbył się Międzynarodowy Festiwal Tańca Towarzyskiego „POLISH CUP 2013 ”.
W turnieju tym startowała najlepsza łomżyńska para taneczna w kategorii 14-15 lat klasa „B” Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowana przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

Mateusz i Dagmara w pierwszym swoim starcie na tak prestiżowym turnieju, gdzie uczestniczą pary taneczne z czołówki par Polski, Łotwy, Litwy, Estonii, Rosji ,Białorusi, Ukrainy, zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując czwarte miejsce w klasie „B”. Pary oceniała 13 osobowa komisja sędziowska.

Jest to ogromne wyróżnienie i duży sukces łomżyńskich tancerzy.

 

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

 

2013-11-14 12:19 Opublikował: Administrator

Początek sezonu tanecznego 2013/14 KTT AKAT

Taneczny wrzesień 2013 r. łomżyńskich par tanecznych
Początek sezonu tanecznego 2013/14
Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

We wrześniu 2013 r. łomżyńskie pary taneczne tańca towarzyskiego sportowego z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” zainaugurowały sezon taneczny 2013/2014 bardzo udanymi startami w turniejach tanecznych, odnosząc liczne sukcesy.

 

I . W pierwszym swoim starcie łomżyńskie pary uczestniczyły:

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

o Puchar Mazowsza”

Mińsk Mazowiecki 14 .09.2013 r.

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

II. W drugim swoim starcie łomżyńskie pary uczestniczyły:

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Miasta Sokółka” w Sokółce

21.09.2013 r

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych zdobyła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

 

 

III. W trzecim swoim starcie łomżyńskie pary taneczne zdobyły najwięcej medali:

XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

o Złotą Podwiązkę”

28.09.2013 r. w Ostrołęce

 

sobotę 28 września 2013 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich wzięły udział w XXIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

„o Złotą Podwiązkę ” w Ostrołęce .

W turnieju tym startowało 17 łomżyńskich par taneczny w dwunastu kategoriach tanecznych. Łomżyńskie sportowe pary taneczne zaprezentowały się bardzo dobrze, potwierdzając swoje dobre przygotowanie do nowego sezonu tanecznego.

Dowodem na to były wysokie miejsca łomżyńskich tancerzy i zwycięstwa w swoich kategoriach:

 

- w kategorii 10 -11 lat klasa E

V miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

V miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Weronika Zalewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

V miejsce zajęła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

II miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

IV miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

W kategorii par rekreacyjnych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Paulina Rzodkiewicz

II miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

II miejsce zajęła para Aleksander Modzelewski i Zosia Trojanowska

VI miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Rafał Magdziak i Wiktoria Śledziewska

 

- w kategorii pow. 13 F

III miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzycka

III miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Zuzanna Kołakowska

IV miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Paulina Wityńska

V miejsce zajęła para Łukasz Twarowski i Paula Banach

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy dobrego rozpoczęcia sezonu

 

 

 

 

2013-10-10 13:23 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT „AKAT” - ,,Mława Open'' i ,,Płońsk-Raciąż'' 2013

W niedzielę 6 października 2013 r. w Mławie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca „ Mława Open 2013” r. W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Łomżyńskie pary taneczne zaprezentowały się bardzo dobrze występ taneczny awansując do finałów w swoich kategoriach tanecznych zajmując miejsca na podium.

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

Gratulujemy dobrego startu

 

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża

Płońsk- Raciąż 2013 r.

 

W sobotę 5 października 2013 r. w Płońsku odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca „o Puchar Burmistrza Płońska i Raciąża” 2013 r. W turnieju tym startowało 12 par taneczne

z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

Łomżyńskie pary taneczne zanotowały bardzo dobry występ taneczny awansując do finałów w wielu kategoriach tanecznych, zaś jedna para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska wywalczyła awans do wyższej klasy tanecznej C w kategorii 14-15 lat , zajmując

II miejsce w swojej kategorii.

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

V miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „C” zdobyła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

IV miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Karolina Grala


Wszystkim parom gratulujemy dobrego startu

 

2013-10-10 12:45 Opublikował: Administrator

IV O.T.T.T o „Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego”

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
25 maja 2013 r.

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego”

W sobotę 25 maja 2013 r. w Warszawie odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego ”.
W turnieju tym startowało 2 łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze kwalifikując się do finału i zdobywając miejsca na podium w swoich kategoriach:

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2013-05-28 15:46 Opublikował: Administrator

Puchary Burmistrza Giżycka pojechały do Łomży

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Puchary Burmistrza Giżycka pojechały do Łomży
Mazury 2013 r.


W sobotę 18 maja 2013 r. w Giżycku odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Burmistrza Miasta Giżycka” w kategorii par sportowych i rekreacyjnych klasy H, G, F.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.

 

Łomżyńskie pary taneczne odniosły bardzo duży sukces, kwalifikując się na wielu czołowych miejscach bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych i zdobywając wiele pucharów i medali w czternastu kategoriach tanecznych.

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 10 – 11 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Michał Chrzanowski

i Zuzanna Święcka

II miejsce zajęła para Piotr Orsicz i Zuzanna Domańska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszwska

 

- w kategorii 12-13 klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Jakub Zieliński i Izabela Walczyk

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Paweł Pieniek i Emilia Sienicka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mateusz Żebrowski

i Natalia Bukowska

III miejsce zajęła para Aleksander Chojnowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii 14- 15 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Łukasz Twarowski i Paula Banach

 

- w kategorii pow.14 F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

II miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzycka

 

 

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klas E

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

IV miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Natalia Brzostowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

II miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

V miejsce w tańcach standardowych i V w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Zuznna Zwadzka

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Bartosz Dzwonkowski i Adrianna Kiersztan

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów

 

2013-05-20 08:52 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża 12 maja 2013 r.

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ Sukces 2013 ”

W sobotę 12 maja 2013 r. w Warszawie odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ Sukces 2013 ”.
W turnieju tym startowało 4 łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze kwalifikując się do finału i zdobywając następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2013-05-15 10:30 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża 11 maja 2013 r.

Kolejne Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
11 maja 2013 r.

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Dance Imperium”
w Pruszkowie

W sobotę 11 maja 2013 r. w Pruszkowie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Dance Imperium ”.
W turnieju tym startowało 4 łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , a jedna para uzyskała awans do wyższej klasy tanecznej „C” Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa lat klasa D

VII miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2013-05-15 10:29 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża 27 kwietnia 2013 r.

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy”

W sobotę 27 kwietnia 2013 r. w Warszawie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar ”.
W turnieju tym startowało 3 łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,potwierdzaj swoje wysokie umiejętności taneczne kwalifikując się do finału i zdobywając miejsca na podium, a jedna para uzyskała awans do wyższej klasy tanecznej „C”.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Damian Siwik i Karolina Grala

IV miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych i V w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

 

2013-04-30 10:51 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża 28 kwietnia 2013 r.

Łomżyńskie pary godnie reprezentowały Łomżę na turnieju w województwie Warmińsko-mazurskim

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Miasta Lubawa”


W niedzielę 28 kwietnia 2013 r. w Lubawie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Lubawy ”.

 

W turnieju tym startowało 7 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Duży sukces odniosła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska zdobywając w kolejnym swoim starcie pierwsze miejsce kategorii 14-15 lat klasa E.

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary wywalczyły kilka miejsce finałowych. Z siedmiu startujących par tanecznych cztery zakwalifikowało się do finału , zdobywając następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych i V w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

 

2013-04-30 10:50 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT”

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
20 kwietnia 2013 r.

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Wójta Raszyna”

W sobotę 20 kwietnia 2013 r. w Raszynie odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Wójta Raszyna ”.
W turnieju tym startowało 9 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,potwierdzaj swoje dobre umiejętności taneczne. Z dziewięciu startujących par tanecznych osiem zakwalifikowało się do finału , zdobywając miejsca na podium, a jedna para uzyskała awans do wyższej klasy tanecznej „D”.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

VI miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

 

 

Gratulujemy sukcesów

 

2013-04-26 15:09 Opublikował: Administrator

Puchary dla łomżyńskich tancerzy

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
21 kwietnia 2013 r.

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Moniek”

W niedzielę 21 kwietnia 2013 r. w Mońkach odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Moniek ”.
W turnieju tym startowało 35 łomżyńskich par tanecznych w kategorii par rekreacyjnych i sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,potwierdzając swoją dobrą dyspozycję taneczną i przygotowanie do sezonu tanecznego.

 

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Aleksander Modzelewski i Wiktoria Mamczyc

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińskia

II miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bukowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

III miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

VI miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

w kategorii 12-13 lat klasa C

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

V miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Natalia Brzostowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

II miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

V miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

VI miejsce zajęła para Patryk Plona i Daria Kossakowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Michał Łupiński i Natalia Garlicka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Damian Siwik i Karolina Grala

III miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Zuzanna Zawadzka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

 

2013-04-26 15:05 Opublikował: Administrator

,,Puchar Prezydenta Miasta Ełku'' dla łomżyńskiego AKATu

Puchary dla łomżyńskich tancerzy
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
16 marca 2013 r.

V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Miasta Ełk”

W sobotę 16 marca 2013 r. w Ełku odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
„o Puchar Prezydenta Miasta Ełku ”.

 

W turnieju tym startowało 16 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,potwierdzaj swoje dobre przygotowanie do sezonu 2012/2013r . Z szesnastu startujących par tanecznych piętnaście zakwalifikowało się do finału , zdobywając wiele miejsc na podium,

zaś w czterech kategoriach wiekowych tancerze z Łomży okazali się najlepsi.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy D zdobyła para Adam Góralski i Julia Dędek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

V miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

V miejsce zajęła para Paweł Szeligowski i Zuzanna Kruszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

III miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

IV miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

III miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Zuzanna Zawadzka

 

 

2013-03-18 12:36 Opublikował: Administrator

Sukcesy par KTT AKAT Łomża Mikołajkowy turniej tańca dla łomżyńskich tancerzy Augustów 2012

W sobotę 15 grudnia 2012 r. w Augustowie odbył się XVI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.

Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając

w czterech kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium w tym sześc miejsc drugich i trzecich. Kilka par zdobyło awans do wyższych klas tanecznych ,co było świetnym podsumowaniem całego dorobku tanecznego i dobrych wyników tanecznych w 2012 r.

Wielką atrakcją turnieju był występ par dorosłych grupy hobby z KTT „AKAT”, które przyjęły zaproszenie organizatorów do zatańczenia na turnieju w kategorii par dorosłych.

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszewska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Patryk Sobczyński i Karolina Bikowska

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Mateusz Konopka i Natalia Brzostowska

III miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzycka

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Mateusz Krakowiecki

i Aleksandra Wronowska

IV miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

VI miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrwska

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Damian Siwik i Karolina Grala

III miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Zuzanna Zawadzka

 

w kategorii pow.15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy udanego turnieju

 

 

2012-12-21 12:48 Opublikował: Administrator

Sukces łomżyńskich tancerzy KTT „AKAT” Łomża Kętrzyn 2012

W sobotę 8 grudnia 2012 r. w Kętrzynie odbył XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza Kętrzyna”.
Bardzo dobry występ i duży sukces odnotowali Piotr Łuba i Paulina Łażewska tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowani przez Magdalenę i Jacka Baczewskich .

 

W licznie obsadzonej kategorii pow.15 lat klasa D Piotr i Paulina pokonali pary z innych miast Polski , zdobywając I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C

w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich.

 

 

 

 

Gratulujemy Sukcesu

 

 

2012-12-21 12:46 Opublikował: Administrator

Piękny występ łomżyńskich tancerzy KTT „AKAT” Łomża Finał Grand Prix Polski w Warszawie

W sobotę 15 grudnia 2012 r. w Warszawie odbył jeden z największych turniejów tańca w Polsce IV Ursynowski Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza” i Finał Grand Prix Polski.

 

Piękny występ i bardzo duży sukces odnotowali Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowani przez Magdalenę i Jacka Baczewskich .

W bardzo licznie obsadzonej kategorii 12-13 lat klasa C Mateusz i Dagmara pokonali wiele par tanecznych z całej Polski min. Szczecina, Warszawy, Lublina, Radomia, Ostrołęki , zdobywając I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

 

 

 

 

Gratulujemy Sukcesu

 

2012-12-21 12:34 Opublikował: Administrator

Młodzi łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża „Ełk 2012”

W sobotę 8 grudnia 2012 r. w Ełku odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego Ełk 2012 r. o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk i Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku” dla początkujących par tanecznych klas tanecznych H, G, F nazywanych parami rekreacyjnymi. W turnieju tym startowały pary z regionu północno-wschodniego, a także pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Łomżyńskie początkujące pary taneczne pokazały swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezonu tanecznego, zdobywając dużo pucharów i medali w wielu kategoriach tanecznych.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

IV miejsce zajęła para Michał Korytkowski i Wiktoria Śledziewska

 

- w kategorii -10-11 lat klasa F

I miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

III miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Zuzanna Kołakowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Weronika Zalewska

II miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzycka

III miejsce zajęła para Mateusz Żebrowska i Natalia Buckowska

IV miejsce zajęła para Adam Bączek i Eliza Modzelewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

II miejsce zajęła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

III miejsce zajęła para Kamil Lewicki i Karolina Poliszkiewicz

IV miejsce zajęła para Kamil Gąsiewski i Izabela Bałazy

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2012-12-12 12:58 Opublikował: Administrator

Mistrzowskie pary taneczne z Łomży Puchary i tytuły Okręgu Podlaskiego 2012 dla łomżyńskich par

W niedzielę 2 grudnia 2012 r. w Białymstoku jak co rocznie odbywają się dwa Turnieje Tańca Towarzyskiego pod nazwą „ Puchar Okręgu Podlaskiego ” i „Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego” organizowane przez Zarząd Okręgu Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Białymstoku dla par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego z województwa Podlaskiego.
Są to turnieje mające na celu wyłonienie najlepszych tancerzy w województwie Podlaskim w poszczególnych klasach tanecznych E. D, C, B, A w turnieju pucharowym
i najlepszych tancerzy w poszczególnych kategoriach wiekowych 10-11 lat ,12-13 lat ,
14-15 lat ,16-18 lat, pow.19 lat , mistrzów Okręgu Podlaskiego na 2012 rok .
W turnieju tym startowały także łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

Dla łomżyńskich tancerzy turniej pucharowy jak i turniej mistrzowski były bardzo udane, gdyż prawie w każdej klasie i kategorii wiekowej ,w której startowały łomżyńskie pary zdobyły pierwsze miejsca i tytuły mistrzów lub wicemistrzów województwa podlaskiego. Było to bardzo dobre podsumowanie dorobku artystycznego i tanecznego łomżyńskich tancerzy w roku 2012 roku ,udziału w wielu pokazach tanecznych ,zdobytych wyższych klas i wygranych ogólnopolskich turniejów tanecznych rozgrywanych w całej Polsce. Kilka par zostało przeklasyfikowanych do wyższych klas tanecznych ,D i C .

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

 

Puchar Okręgu Podlaskiego 2012

 

- w kategorii 10-11 klasa F

II miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińskia

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Julia Dębek

 

- w kategorii 12- 13 lat klasa F

I miejsce zajęła para Patryk Sobczyński i Karolina Bikowska

II miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Natalia Brzostowska

III miejsce zajęła para Piotr Chodkiewicz i Paulina Korytkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Zbigniew Grzeszczuk

i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

IV miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii 14 -15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Wiktor Możarowski

i Magdalena Demianowicz

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

III miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

V miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

II miejsce zajęła para Sebastian Strzemiński i Kinga Leśniewska

IV miejsce zajęła para Damian Siwik i Karolina Grala

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

 

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego 2012 r.

- w kategorii 10-11 lat

II miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich

i III miejsce i tytuł drugiego wicemistrza w tańcach standardowych na 2012 r. zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

- IV miejsce w tańcach standardowych i V w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Michał Korwek i Maja Skawska

 

- w kategorii 12-13 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych i I miejsce

i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich na 2012 r. zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat

IV miejsce w tańcach standardowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

VI miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 16 – 18 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich i

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych na 2012 r. zdobyła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

- VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

- w kategorii par amatorskich

II miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich

na 2012 r. zdobyła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

2012-12-05 10:12 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża „Optis 2012” r.

W sobotę 24 listopada 2012 r. w Białymstoku odbył się III Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19
w Białymstoku ”.
W turnieju tym startowało 7 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.

 

W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary osiągnęły dobre wyniki, zdobywając miejsca finałowe, a jedna para Krzysztof Długozima

i Klaudia Kukowska zdobyła jedną z najwyższych klas tanecznych , klasę „A” w tańcach latynoamerykańskich. Zdobycie klasy tanecznej „A” jest dobrym ukoronowaniem bogatej kariery tanecznej Krzysztofa i Klaudii i przykładem dla innych par tanecznych w dążeniu do celu.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Maja Skawska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w zajęła para Damian Siwik i Karolina Grala

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej „A” zdobyła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2012-11-26 11:41 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża - Mistrzostwa Polski

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Mistrzostwa Polski klasy „B” i „A” w Łomiankach koło Warszawy.
W sobotę i niedzielę 3-4 listopada 2012 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich wzięły udział w Mistrzostwach Polski
w Tańcu Towarzyskim par klasy B i A i w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
w Łomiankach koło Warszawy.

 

W turnieju tym startowało 10 łomżyńskich par taneczny w pięciu kategoriach tanecznych.

Najlepszym wynikiem tanecznym w regionie północno-wschodnim może szczycić się aktualnie najlepsza łomżyńska para taneczna klasy B w kategorii pow. 15 lat Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska, którzy w sobotę 3 listopada 2012 r. zajęli 24 miejsc w tańcach standardowych na 59 startujących par z całej Polski.

Drugim najlepszym wynikiem tanecznym może szczycić się Krzysztof Długozima

i Klaudia Kukowska , która zajęła 24 miejsce na 85 par tanecznych startujących z całej Polski w tańcach latynoamerykańskich w niedzielę 4 listopada 2012r. .

Inne łomżyńskie dziecięce i młodzieżowe pary taneczne startujące w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Łomianek” 4 listopada 2012 r. w licznie obsadzonych kategoriach pokazały swoje dobre przygotowanie do sezonu tanecznego następujące miejsca :

 

- w kategorii 10-11 klasa E

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

III miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

V miejsce zajęła para Bartosz Młodziankowski i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2012-11-06 14:49 Opublikował: Administrator

Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Warszawa 2012 r.

W sobotę 20 października 2012 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy” 2012 r. W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Łomżyńskie pary potwierdziły swoje dobre przygotowanie do sezonu tanecznego zdobywając kilka wysokich miejsc w swoich kategoriach.

 

Duży sukces odniosła para taneczna Sebastian Krakowiecki

i Mariola Orzoł ,zdobywając wyższą klasę taneczną B w tańcach standardowych .

W turnieju tym startowało 8 łomżyńskich par tanecznych w siedmiu kategoriach tanecznych , z których siedem awansowało do finałów i zajęło następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy udanego startu

 

2012-10-22 15:41 Opublikował: Administrator

Kolejne sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża „Mława Open” 2012

W niedzielę 14 października 2012 r. w Mławie odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca „Mława Open” 2012 r. W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży
trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W turnieju tym startowały 4 łomżyńskie par taneczne w czterech kategoriach tanecznych i odniosły kolejne sukcesy taneczne zajmując następujące miejsca :

 

w kategorii 12-13 lat klasa

I miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy dobrego startu

 

2012-10-15 11:25 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par KTT AKAT - Ostrołęka 30.09.2012

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ostrołęce
Ostrołęka 2012 r. W niedzielę 30 września 2012 r. w Ostrołęce odbył się XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Złotą Podwiązkę”. Na turnieju tym tradycją jest , że każda zwycięska para w każdej kategorii otrzymuje oprócz pucharów i medali „Złotą Podwiązkę”, którą partner zakłada na nogę partnerki po ogłoszeniu wyników. Łomżyńscy tancerze zwyciężyli w pięciu kategoriach tanecznych .

 

W turnieju tym startowało 17 par tanecznych w jedenastu kategoriach tanecznych

z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury

w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

I miejsce i Złotą Podwiązkę zdobyła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

III miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzycka

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

I miejsce i Złotą Podwiązkę zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

II miejsce zajęła para Michał Korwek i Maja Skawska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce i Złotą Podwiązkę zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

VI miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce tańcach standardowych i Złotą Podwiązkę i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

V miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrwska

VI miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce i Złotą Podwiązkę zdobyła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2012-10-02 14:50 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
na zakończenie sezonu tanecznego 2012 r.


XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza
Choroszczy”

W sobotę 23 czerwca 2012 r. w Choroszczy odbył się XIII Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza Choroszczy.
W turnieju tym na zakończenie bardzo bogatego w sukcesy sezonu tanecznego startowały
pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych, potwierdzając swoje wysokie umiejętności taneczne. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

III zajęła para taneczna Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Brzostowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

III miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy pięknego zakończenia sezonu tanecznego 2011/2012

 

2012-06-26 11:05 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Łomżyńscy tancerze najlepsi w Augustowie
„Augustowianka Cup 2012 r.”


W sobotę i niedzielę 2-3 czerwca 2012 r. w Augustowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Augustowianka Cup 2012” i Dziecięca Gala Taneczna dla par początkujących klas H, G, F.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.

 

Łomżyńskie pary taneczne odniosły bardzo duży sukces, kwalifikując się na wielu czołowych miejscach bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych i zdobywając wiele pucharów i medali w szesnastu kategoriach tanecznych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

Dziecięca Gala Taneczna

Sobota 2 czerwca 2012 r.

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsca i awans do wyższej klasy tanecznej G otrzymały pary :

Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszewska

Jakub Mazewski i Daria Godlewska

Michał Korytkowski i Wiktoria Śledziewska

 

w kategorii 10 – 11 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

II miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 10 - 11 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Adam Góralski i

Julia Dębek

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Michał Korwek i Maja Skawska

III miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 12-13 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G otrzymały pary :

Marek Chojnowski i Paulina Wityńska

Michał Chojnowski i Zuzanna Kołakowska

Paweł Pieniek i Emilia Sienicka

Łukasz Twarowski i Paula Banach

 

w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Adam Bączek i Eliza Modzelewska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Hubert Kozikowski

i Wiktoria Koźlicka

- w kategorii 12-13 F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej tańca sportowego E zdobyła para

Piotr Chodkiewicz i Paulina Korytkowska

II miejsce zajęła para Czarek Choiński i Alicja Kaczyńska

III miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzcka

 

- w kategorii pow.14 F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Aleksander Grzeszczuk i Zuzanna Kruszewska

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

IV miejsce i awans do wyższej klay tanecznej E zdobyła para Paweł Szeligowski i Ewa Modzelewska

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Augustowianka Cup 2012 r.”

03.06.2012

 

 

- w kategorii 12-13 lat klas E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

VI miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Brzostowska

 

w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

II miejsce zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Daria Kosakowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce zajęła para Bartosz Zalewski i Karolina Grala

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowaka

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów

 

 

2012-06-05 14:05 Opublikował: Administrator

Puchary Burmistrza Giżycka pojechały do Łomży Giżycko 2012 r.

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Puchary Burmistrza Giżycka pojechały do Łomży
Giżycko 2012 r.


W sobotę 19 maja 2012 r. w Ostrołęce odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Burmistrza Miasta Giżycka”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.

 

Łomżyńskie pary taneczne odniosły bardzo duży sukces, kwalifikując się na wielu czołowych miejscach bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych i zdobywając wiele pucharów i medali w szesnastu kategoriach tanecznych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 10 – 11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Mateusz Żebrowski

i Natalia Bukowska

III miejsce zajęła para Hubert Kozikowski i Wiktoria Koźlicka

 

- w kategorii 12-13 F

II miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Weronika Zalewska

 

 

- w kategorii pow.14 F

II miejsce zajęła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

III miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

 

- w kategorii 12-13 lat klas E

I miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

VI miejsce zajęła para Bartosz Młodziankowski i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

IV miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Piotr Łuba

i Paulina Łażewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Bartosz Zalewski i Karolina Grala

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej „A” w tańcach standardowych zdobyła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów

 

2012-05-30 09:43 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - Ciechanów, Morąg

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża


W sobotę 12 maja 2012 r. w Ciechanowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Image 2012 ”.
W turnieju tym startowało 3 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i miejsca medalowe.

 

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

V miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres Natalia Zmitrowicz

 

 

 

 

Morąg 2012 r.

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Morąg 2012”

 

W sobotę 12 maja 2012 r. w Morągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Morąg 2012”, którym uczestniczyły pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów

 

 

2012-05-15 12:50 Opublikował: Administrator

Sukcesy tancerzy KTT AKAT - Raciąż 29.04.2012

Niedziela 29 kwietnia 2012 r.

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Akcent 2012”
o „Puchar Burmistrza Miasta Raciąż”



W niedzielę 29 kwietnia 2012 r. w Raciążu odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Miasta Raciąż”. W turnieju tym startowało
9 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym
Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

Łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze zdobywając czołowe miejsca na podium

i awansując do finałów w wielu kategoriach tanecznych:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

V miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

VI miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Bartosz Zalewski i Karolina Grala

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do jednej z najwyższych klas tanecznych, klasy „A” zdobyła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy sukcesów

 

2012-04-30 12:47 Opublikował: Administrator

Taneczny weekend łomżyńskich par tanecznych

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
28-29 kwietnia 2012 r.


Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza
Dzielnicy Włochy” w Warszawie

W sobotę 28 kwietnia 2012 r. w Warszawie odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy” w Warszawie.

 

W turnieju tym startowało 4 pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę

i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając miejsca finałowe. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce i Awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Patryk Polna i Daria Kossakowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

Gratulujemy!

2012-04-30 12:44 Opublikował: Administrator

Puchary Prezydenta Ostrołęki pojechały do Łomży

W sobotę 21 kwietnia 2012 r. w Ostrołęce odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka ”.
W turnieju tym startowało 13 par tanecznych w dziewięciu kategoriach tanecznych
z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

 

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze , kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

III miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para

Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce zajęła para Zbigniew Dziekoński i Kinga Leśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para

Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

 

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

- w kategorii pow.15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski Marcelina Mroczkowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2012-04-24 14:10 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - Wikielec 2012

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Wikielec 2012 r. W niedzielę 25 marca 2012 r. w Wikielcu koło Iławy odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Wójta Gminy Iława ”.
W turnieju tym startowało 5 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich.

 

W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze i zakwalifikowały się do finaów. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

V miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

VII miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow.15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

2012-03-27 11:59 Opublikował: Administrator

Mistrzowskie pary taneczne z Łomży Puchary i tytuły dla łomżyńskich par

W sobotę 17 grudnia 2011 r. w Białymstoku na zakończenie roku odbywają się dwa Turnieje Tańca Towarzyskiego pod nazwą „ Puchar Okręgu Podlaskiego” i „Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego” organizowane przez Zarząd Okręgu Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Białymstoku dla par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego z województwa Podlaskiego. Są to turnieje mające na celu wyłonienie najlepszych tancerzy w województwie Podlaskim w poszczególnych klasach tanecznych E. D, C, B, A w turnieju pucharowym i najlepszych tancerzy w poszczególnych kategoriach wiekowych 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat, 16-18 lat, pow.19 lat, mistrzów Okręgu Podlaskiego na 2011 rok.

 

W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

Dla łomżyńskich tancerzy turniej pucharowy jak i turniej mistrzowski były bardzo udane, gdyż prawie w każdej klasie i kategorii wiekowej, w której startowały łomżyńskie pary zdobyły pierwsze miejsca i tytuły mistrzów lub wicemistrzów województwa podlaskiego.

Było to bardzo dobre podsumowanie dorobku artystycznego łomżyńskich tancerzy w roku 2011 roku, udziału w wielu pokazach tanecznych, zdobytych wyższych klas i wygranych

ogólnopolskich turniejów tanecznych rozgrywanych w całej Polsce.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

 

 

Puchar Okręgu Podlaskiego 2011

 

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

I miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

V miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

VI miejsce zajęła para Patryk Plona i Daria Kosakowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Bartosz Zalewski i Karolina Grala

II miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

III miejsce zajęła para Wiktor Kalisz i Martyna Truszkowska

VI miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Martyna Zalewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Malwina Bujak

III miejsce zajęła w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Strzemiński i Magdalena Kowalczyk

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego 2011 r.

- w kategorii 10-11 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce i tytuł wicemistrza w tańcach standardowych na 2011 r. zdobyła para Mateusz Krakowiecki

i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 12-13 lat

II miejsce i tytuł wicemistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach standardowych na 2011 r.

i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce i tytuł wicemistrza w tańcach standardowych na 2011 r. zdobyła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

- w kategorii 16-18 lat

I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce i tytuł drugiego wicemistrza w tańcach standardowych na 2011 r. zdobyła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

VI miejsce zajęła w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2011-12-21 12:58 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Augustów 2011

W sobotę 3 grudnia 2011 r. w Augustowie odbył się turniej Dziecięca Gala Taneczna
i XV Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie”. W turnieju tym startowały pary taneczne dziecięce i młodzieżowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych.
Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

 

 

Dziecięca Gala Taneczna „ o Mistrzostwo Augustowa”

 

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Aleksander Chojnowski i Agata Piaszczyńska

II miejsce zajęła para Kacper Kutny i Aleksandra Wronowska

III miejsce zajęła para Karol Choiński i Alicja Kaczyńska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Patryk Sobczyński i Joanna Pogroszewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Weronika Chilińska

II miejsce zajęła para Marcin Cychol i Natalia Czaplicka

 

- w kategorii 12 -13 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

 

 

 

 

 

 

 

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie”

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

V miejsce zajęła para Wiktor Kalisz i Martyna Truszkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Przemysław Walczyk i Aleksandra Jackowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

 

 

2011-12-08 15:16 Opublikował: Administrator

Laury dla tancerzy KTT AKAT na Turnieju w Białymstoku

W sobotę 26 listopada 2011 r. w Białymstoku odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19 w Białymstoku ”.
W turnieju tym startowało 11 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary osiągnęły dobre wyniki, zdobywając wiele miejsc finałowych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Patryk Plona i Daria Kossakowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce w zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Wiktor Kalisz i Martyna Truszkowska

VI miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Martyna Zalewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

V miejsce zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

 

w kategorii pow. 15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Przemysław Walczyk i Aleksandra Jackowska

VI miejsce zajęła para Damian Siwik i Ewelina Godlewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Dzwonkowski i Malwina Bujak

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VII w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Strzemiński i Magdalena Kowalczyk

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2011-11-29 13:51 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Sękocin 2011 r.

W niedzielę 19 listopada 2011 r. w Sękocinie koło Warszawy odbył się
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Dyrektora Szkoły w Sękocinie ”.
W turnieju tym startowało 5 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

V miejsce w zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

VI miejsce zajęła para Bartosz Zalewski i Karolina Grala

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2011-11-22 13:36 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Kętrzyn 2011 r.

W niedzielę 19 listopada 2011 r. w Kętrzynie odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna ” . W turnieju tym startowało
7 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

III miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

V miejsce w tańcach standardowych i I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B

w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych zdobyła para Daniel Kobyliński i Milena Kobylińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2011-11-22 13:26 Opublikował: Administrator

Sukcesy KTT AKAT - 07.05.2011 - Giżycko

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża - Mazury 2011
W sobotę 7 maja 2011 r. w Giżycku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza Giżycka , Mazury 2011 ” . W turnieju tym startowało 19 par tanecznych dziecięcych i młodzieżowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych.
Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

VI miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

III miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Katarzyna Bagińska

VI miejsce zajęła para Wiktor Kalisz i Martyna Truszkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Damian Siwik i Ewelina Godlewska

VI miejsce zajęła para Zbigniew Dziekoński i Paulina Wilk

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Daniel Gosiewski i Martyna Dąbrowska

 

- pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Strzemiński i Magdalena Kowalczyk

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Ustaszewski i Amanda Darmetko

 

Wszystkim parom gratulujemy

Zdjęcie pobraneno z: www.gizycko.tv

2011-05-09 15:29 Opublikował: Administrator

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża - Ełk 2011

W sobotę 19 marca 2011 r. w Ełku odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Prezydenta Miasta Ełku ” . W turnieju tym startowało 15 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VI miejsce zajęła para Mateusz Krakowiecki i Wiktoria Mieczkowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Patryk Plona i Daria Kosakowska

V miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Hubert Gliński i Karolina Grala

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Katarzyna Bagińska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Daniel Gosiewski i Martyna Dąbrowska

 

- pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Daniel Kobyliński i Milena Kobylińska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Damian Ustaszewski i Amanda

Darmetko

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Grzegorz Ustaszewski i Alicja Sęk

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

2011-03-23 14:32 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin