ROK

./i/slide20.jpg ./i/slide_25.jpg ./i/slide_34.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide15.jpg

Protokół IV Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014''

Protokół
IV Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014''

Jury w składzie:
Żaklina Olchowik – przewodnicząca, absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży, skrzypaczka, wokalistka i muzyk zespołu BioAcoustic
Grzegorz Sekmistrz – muzyk, absolwent Uniwersytetu Marii Curii-Skłodowskiej w Lublinie
Alicja Pyczot – wokalistka formacji muzycznej Mezzoforte, instruktor Dziecięcego Studia Piosenki i Tańca, absolwentka UWB Wydział Filologii Angielskiej

 


po wysłuchaniu 71 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

w kategorii przedszkolaków

I Nagroda – Aleksandra Sokołowska
II Nagroda – Marcel Pawłowski
III Nagroda – Gabriela Okuniewska

Wyróżnienie – Maja Dużyńska
Wyróżnienie – Aleksandra Rogowska
Wyróżnienie – Adrian Mroczkowski
Wyróżnienie – Zespół ,,Aniołeczki''

w kategorii klas I-III

I Nagroda – Katarzyna Openchowska
II Nagroda – Sylwia Filter
II Nagroda – Julia Majewska
III Nagroda – Weronika Żelazna
Wyróżnienie – Weronika Łada
Wyróżnienie – Maja Męczkowska
Wyróżnienie – Marta Sobocińska

w kategorii klas IV-VI
I Nagroda – Damian Śliwiński
II Nagroda – Izabela Modzelewska
II Nagroda – Anita Steczkowska
III Nagroda – Aleksandra Wykowska
Wyróżnienie – Natalia Szabłowska
Wyróżnienie – Laura Narolewska i Oliwia Malinowska
Wyróżnienie – Urszula Sulkowska i Franek Przybylski

 

w kategorii klas gimnazjalnych i szkół średnich

I Nagroda – Julia Tomaszewska
II Nagroda – Alicja Kopczewska
III Nagroda – Aleksandra Suproń
III Nagroda – Wiktoria Perzanowska
Wyróżnienie – Malwina Cholewicka

Wyróżnienie – Barbara Tarczewska
Wyróżnienie – Katarzyna Borkowska

Na tym protokół zakończono.

Łomża, dn. 07.12.2014

 

2014-12-08 12:18 Opublikował: Administrator

Kolejność występów - IV Festiwal Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki

Lista uczestników i kolejność występów
IV Festiwalu Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki” 2014

 

 

I Kategoria: Przedszkola, dzieci w wieku 4-6 lat godz. 11.00-12.00

 

  1. Maja Dużyńska, lat 6, PP. Nr.9 Ł-ża, „Święty Mikołaj”

  2. Adrian Mroczkowski, lat 6, O.P.SP. Nr. 2 Ł-ża, „Siedem Reniferów”

  3. Nikola Kozłowska, lat 6, NP. Wesołe Słoneczko Ł-ża, „To są święta”

  4. Maja Niksa, lat 6, ROK Ł-ża, „Świeć gwiazdeczko”

  5. Gabriela Okuniewska, lat 6, SP. Nr. 5 Ł-ża, „Złota gwiazdka”

  6. Zuzanna Jakubiak, lat 6, SP w Kupiskach, „Bosy pastuszek”

  7. Julia Ciemniewska, lat 6, O.P.SP. Nr.2 Ł-ża, „Już blisko kolęda”

  8. Judyta Kuczyńska, lat 6, PP. Nr.10 Ł-ża, „Gwiazdy tańczyły”

  9. Lena Grochowska, lat 5, PP. Nr.9 Ł-ża, „Przyjdź do mnie mały Jezusiku”

  10. Amelia Kalinowska, lat 5, PP. „Wesołe Słoneczko” Ł-ża, „Złota gwiazdka”

  11. Aleksandra Rogowska, lat 6, SP. Nr.5 Ł-ża, „Lulaj Go, Matko”

  12. Marcel Pawłowski, lat 6, OP. SP. Nr.2 Ł-ża, „Bosy pastuszek”

  13. Aleksandra Sokołowska, lat 6, ROK Ł-żą, „Jadą kolędnicy”

  14. Magdalena Kalinowska, lat 5, PP. Nr. 9 Ł-ża, „Zostań Jezu mym braciszkiem”

  15. Zespół „Aniołeczki”, SP.Nr.9 Ł-ża, „Świeć gwiazdeczko”

  16. Hanna Ołdakowska, Maja Niksa, Kinga Wykowska

 

 

Przerwa ok 15 min

 

 

II Kategoria: Klas I-III , dzieci w wieku 7 - 9 lat ok. godz.12.15-13.15

 

  1. Anna Łada, kl. II Sp. Nr 2 Ł-ża, „Bosy Pastuszek”

  2. Wiktoria Zalewska, kl. I, SP.Nr.5 Ł-ża, „Święty Mikołaj”

  3. Sylwia Filter, kl. III, SP w Jedwabnem, „Bądź Wielki Boże Dziecięciem”

  4. Weronika Łada, kl. III. ROK Ł-ża, „Świąteczny Rock and Roll”

  5. Maria Jankowska, kl. I SP. w Kupiskach, „Nie płacz Jezu”

  6. Maja Męczkowska, kl. II MDK- DŚT Ł-ża, „Uboga Stajenka”

  7. Nicole Daniło, kl. III SP.Nr. 5 Ł-ża, „Wigilia”

  8. Katarzyna Openchowska, kl. III, Rok Ł-ża, „Gwiazdki świecą nad stajenką”

  9. Paulina Żelazna, kl. I, SP w Kupiskach, „Gdy pierwsza na niebie”

  10. Julia Smugarzewska, kl. I SP. Nr.2 Ł-ża, „Święty Mikołaj”

  11. Martyna Truskolaska, kl. III, MDK DŚT Ł-ża, „Świąteczny czas”

  12. Gabriela Szczubełek, kl. I Sp. Nr.5 Ł-ża, „Bosy pastuszek”

  13. Weronika Żelezna, kl. III Sp w Kupiskach, „Święta, święta, święta”

  14. Julia Majewska, kl. III Rok Ł-ża, „Najmilszy święty”

  15. Marta Sobocińska, kl. II SP. Nr. 5 Ł-ża, „Jam jest dudka”

  16. Wiktoria Świątkowska, kl. II, Stowarzyszenie „Ja i Ty”. „Ding dong, ding dong”

  17. Wiktoria Cieśnicka i Amelia Cieśnicka, SP Drozdowo, ,,Zagraj dziecku kołysankę''

Obrady jury, wręczenie nagród w Kat. I i II ok 30 min

III Kategoria: Klas IV-VI, dzieci w wieku 10-12 lat ok godz. 13.40-14.40

 

  1. Roksana Smugarzewska, kl. IV SP. NR. 2 Ł-ża, „Zima wita nas i świąt czas”

  2. Natalia Szabłowska, kl. IV SP. Śniadowo, „Gwiazdki świecą nad stajenką”

  3. Urszula Sulkowska, kl. V, MDK DŚT Ł-ża, „Ding Dong”

  4. Anita Steczkowska, kl. IV Rok Ł-ża, „Świąteczny śnieg”

  5. Klaudia Zawadzka, kl. VI SP w Jedwabnem, „Luli, luli nocą”

  6. Katarzyna Kamińska, kl. VI SP Podgórze, „Wigilia”

  7. Julia Witkowska, kl. V, ZSP w Piątnicy, „Nad Betlejem”

  8. Emilia Lutostańska, kl. V MDK DŚT Ł-ża, „Pierwsza gwiazdka”

  9. Aleksandra Wykowska, kl. IV SP. Nr.2 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”

  10. Damian Śliwiński, kl. V Rok Ł-ża, „Biały śnieg i ty”

  11. Martyna Karwowska, kl. VI SP w Jedwabnem, „Wyśpiewamy Ci Dziecinko”

  12. Izabela Jastrzębska, kl. IV SP. Nr 10 Ł-ża, „Święta, Święta”

  13. Patrycja Grabowska, kl. IV SP w Wygodzie, „Pada śnieg”

  14. Franek Przybylski, kl. V, MDK DŚT Ł-ża, „Jingle Bell Rock”

  15. Maja Karwowska, kl. V MDK DŚT Ł-ża, „To już święta”

  16. Izabela Modzelewska, kl. V, SP. Nr.5 Ł-ża, „Bo Mikołaj jedzie tu znów”

  17. Olga Zapert, kl. VI SP w Jedwabnem, „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”

  18. Aleksandra Jastrzębska, kl. V, SP. W Wygodzie, „Całą noc padał śnieg”

  19. Joanna Truskolaska, kl. V SP. Nr.4 Ł-ża, „Najmilszy Święty”

  20. Laura Narolewska, Oliwia Malinowska, Rok Ł-ża, „Kolęda dwóch serc”

  21. Urszula Sulkowska i Franek Przybylski , Mdk Dśt Ł-ża, „Kłopoty ze śniegiem”

Przerwa ok 20 min

IV Kategoria: Gimnazja, Szkoły Średnie godz. 15.00-16.00

 

  1. Dominika Żebrowska, kl. III PG NR 9 Ł-ża, „Wigilia dla wędrowca”

  2. Patryk Śliwiński, III PG. Nr.6 Ł-ża, „Merry Christmasn Everyone”

  3. Justyna Piątek, kl. III PG. Nr. 1 Ł-ża, „Jingle bell rock”

  4. Weronika Lewkowska, kl. I Gim. Katolickie Ł-ża, „Jadę na święta”

  5. Wiktoria Perzanowska, kl. II Rok Ł-ża,

  6. Aleksandra Raszczyk, kl. II Gim. Katolickie Ł-ża, „Oddajcie mu pokłon”

  7. Malwina Cholewicka, kl. III Gim., Mdk Dśt Ł-ża, „Kiedy nam do siebie bliżej”

  8. Joanna Dłużniewska, kl. III PG NR 1 Ł-ża, „ Na całej połaci śnieg”

  9. Aleksandra Maliszewska, kl. II Gim. Katolickie, „Biały śnieg i Ty”

  10. Marlena Pieńkowska, Rok Ł-ża, „All I want for Christmas”

  11. Natalia Chmielewska, kl. PG Nr. 1 Ł-ża, „Kto wie”

  12. Alicja Kopczewska kl. II, Rok Ł-ża,

  13. Julia Tomaszewska, ZSWiO nr. 7 Ł-ża, „Ucichłeś Jezuleńku”

  14. Paulina Puchała,kl. I ALO Ł-ża, „Jingle bell rock”

  15. Nikola Lipska, kl. III, Bursa Szkolna Nr 3 Ł-ża, „Piosenka na święta”

  16. Barbara Tarczewska, kl. I , I LO Ł-ża, „Pastuszkowie grajcie mu”

  17. Kamil Kowalczyk, kl. III, III LO Ł-ża,

  18. Justyna Zaręba, kl. II, II LO Ł-ża, „Moja pastorałka”

  19. Natalia Ewelina Wysocka, kl. II, II LO Ł-ża,

  20. Przemysław Piotrowski, kl. I LO, Mdk Dśt Ł-ża, „Zimowy sen”

Obrady jury, wręczenie nagród w Kat.III i IV ok 30 min

Przypominamy o akredytacji konkursowej ( 10 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 07.12.2014

Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.

 

Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek – Pawczyńska tel. 86 2190 -111

 

2014-12-03 08:35 Opublikował: Administrator

IV Festiwal Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014

Fundacja Sztuk i Dialogu oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w IV Festiwalu Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014''.

Termin realizacji konkursu: 7 grudnia 2014 r., początek godzina 11.00
Miejsce: sala kameralna Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

Laureaci konkursu i osoby wytypowane przez jury wystąpią podczas „Świątecznego Kolędowania z Galerią Veneda” dnia 20.12.2014 otrzymując za występ dyplom i nagrodę.
Zapraszamy.

 

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński - Lecha Marek Szabłowski


Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży
- Urzędu Miejskiego w Łomży
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 


 

Regulamin i karta zgłoszenie na IV Festiwal Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014'' w załączniku.

 

Załączniki

  1. Regulamin IV Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014
  2. Karta zgłoszenia IV Festiwal Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014
2014-11-05 10:25 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin