ROK

./i/slide_32.jpg ./i/slide_11.jpg ./i/slide_31.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide_16.jpg

Protokół z przesłuchań XXIV Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Scena Młodych Wokalistów

Protokół z przesłuchań XXIV Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Scena Młodych Wokalistów im. Marka Żemka
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – 25.11.201
Jury w składzie:
Beata Bartelik – przewodnicząca
Mirosław Dziewa – członek jury
Remigiusz Danelczyk – członek jury

po wysłuchaniu muzycznych prezentacji w pięciu kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii kl I-III Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Gabriela Zubrzycka

II miejsce – Patrycja Chyl

III miejsce – Zuzanna Skopek


Wyróżnienia:

Natalia Gryc

Patrycja Kurpiewska
Aleksandra Sokołowska


W
kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowe

I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Katarzyna Boguska
Aleksandra Pstrągowska

III miejsce – Błażej Rafałowski

 

Wyróżnienie:
Martyna Truskolaska
Anita Steczkowska
Michał Waniewski

 

Na tym protokół z dnia 25.11.2016 zakończono i podpisano.

 

26.11.2016 r.

 

W kategorii Piosenka anglojęzyczna:

Główna nagroda – Aleksandra Suproń


W
kategorii Gimnazja:

I miejsce – Franek Przybylski
II miejsce – nie przyznano

III miejsce – Aleksandra Suproń

Laura Narolewska

 

Wyróżnienia:

Emilia Sobocińska

 

W kategorii Szkoły średnie:

I miejsce – Katarzyna Borkowska
II miejsce – Przemek Piotrowski

III miejsce – nie przyznano

 

Wyróżnienia:

Alicja Kopczewska

Wiktoria Perzanowska

 

Nagroda specjalna ufundowana przez ks. Andrzeja Godlewskiego:

Dominik Bajorek

Alicja Kopczewska

 

 

Na tym protokół z dnia 26.11.2016 zakończono i podpisano.

 

2016-11-28 13:53 Opublikował: Administrator

Kolejność występów uczestników XXIV Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Marka Żemka

Lista osób oraz kolejność występów uczestników XXIV Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Marka Żemka

 

25.11.2016 PIĄTEK sala ROK Łomża

Godz.15.00-16.10 Kategoria klas I-III

1.Patrycja Chyl kl. III, Łomża, „Szkolna cha, cha”

2.Dominika Pogroszewska, kl. I, Kupiski Nowe, „Rękawiczki muzyczne”

3. Natalia Gryc, kl. II, Łomża, „Laleczka z saskiej porcelany”

4.Wiktor Kołdys, kl. II, Dobry Las, „Kolorowe zagadki”

5.Amelia Cieśnicka, kl. III, Drozdowo, „A ja rosnę”

6.Maja Wronowska kl. III, Łomża, „Śpiewam i tańczę”

7.Kinga Modzelewska, kl. III, Puchały „Kocham Cię…”

8.Julia Leszczewska, kl. II, Łomża, „Co powie tata”

9.Natalia Grabowska, kl. III, Wygoda, „Pięknie żyć”

10.Zuzanna Skopek, kl. I, Kupiski Nowe, „Idziemy na wycieczkę”

11.Patrycja Kurpiewska, kl. III, Zbójna, „U zegarmistrza”

12.Gabriela Zubrzycka, kl. III, Łomża, „Raczej”

13.Aleksandra Sokołowska, kl. III, Łomża, „Myszka widziała ostatnia”

14.Maja Żelechowska, kl. III, Kupiski Nowe, „Laleczka z saskiej porcelany”

15.Maja Niksa, kl. II,Łomża „Moje hobby”

16.Lidia Kijek, kl. III, Zbójna, „Lubię kiedy wieje wiatr”

17.Maria Poniat, kl. III, Łomża, „Magiczna podróż”

 

OBRADY JURY-przerwa 20 min

 

Godz. 16.30 -17.40 Kategoria klas IV-VI

1.Wiktoria Karwowska, kl. IV, Łomża, „Kaczka Dziwaczka”

2.Katarzyna Boguska, kl. IV, Jarnuty, „Z naszymi marzeniami”

3.Julia Biedrzycka , kl. VI, Jedwabne, „Zakazany owoc”

4.Aleksandra Pstrągowska, kl. IV, Śniadowo, „Drzwi do kariery”

5.Klaudia Cwalina, kl. V, Kuzie, „Lecę tam”

6.Martyna Truskolaska, kl. VI, Piątnica, „Szyba”

7.Oliwia Piotrowska, kl. VI Łomża, „Czas nas uczy pogody”

8.Michał Waniewski , kl. IV, Jeziorko, „Za mały”

9.Paulina Bolc, kl. V, Kuzie, „O mnie się nie martw”

10.Wiktoria Zapert, kl. V, Jedwabne „Do kołyski”

11.Błażej Rafałowski , kl. IV, Łomża, „Harley mój”

12.Julka Majewska, kl V, Piątnica, „Za duża, za mała”

13.Natalia Szabłowska, kl. VI, „Na jawie chyba śnie”

14. Łukasz Sobczyński, kl. V, Kisielnica, „Biegnij przed siebie”

15.Sylwia Filter, kl. V, Jedwabne, „Sercem patrz”

16.Anita Steczkowska, kl. VI, Łomża, „Będzie tak jak jest”

17.Amelia Kopeć, kl. VI, Zbójna, „Na zły czas”

 

Obrady jury 30 min, ok. 18.10 wręczenie nagród laureatom w obu kategoriach

 

26.11.2016 godz. SOBOTA , sala Rok Łomża

10.00-11.00 kategoria- Piosenka Anglojęzyczna

1.Monika Szydlik, Gim, Zbójna, „All of me”

2.Zofia Borkowska, Gim, Łomża, „Englishman in New York”

3.Patrycja Gontarz, Gim, Zbójna, “Love on the brain”

4.Damian Śliwiński, Gim, Łomża, „Colour of your live”

5.Paula Rafałowska, Gim. , Łomża “Life on mars”

6.Małgorzata Lemańska, Gim, Zbójna, “Stay with me”

7.Emilia Sobocińska, Gim, Łomża, “Imagin”

8.Aleksandra Suproń, Gim, Łomża, „Meet me”

9.Dominika Bajorek, Szkoła Średnia, Łomża, “Don’t stop the music”

10.Alicja Kopczewska , Szkoła Średnia, Łomża, „Cheek too cheek”

11.Przemysław Piotrowski, Szkoła Średnia, Łomża, „Heven’t met you”

12.Wiktoria Perzanowska, Szkoła Średnia, Łomża, „Honesty”

13.Paulina Porowska, Szkoła Średnia, Łomża, „I have nothing”

14.Katarzyna Borkowska, Szkoła Średnia, Łomża, „All I ask”

 

Obrady jury- Przerwa ok. 20 min- wręczenie nagród w kat. Piosenka Anglojęzyczna

 

11.30-12.30- Przesłuchania w kategorii Gimnazja

1. Franek Przybylski, Gim kl. II, Łomża, ,,Trójkąty i kwadraty'

2.Paweł Szymański, Gim kl III, Piątnica, ,,Nieznajomy'

3.Emilia Sobocińska, Gim kl.I, Łomża, ,,W kawiarence sułtan”

4.Małgorzata Lemańska, Gim., Zbójna, „Radość najpiękniejszych lat”

5.Aleksandra Suproń, Gim kl. III, Łomża, „Królowa śniegu”

6.Klaudia Cwalina, Gim. Kl.III, Piątnica, „Byłam różą”

7.Zofia Borkowska, Gim. Kl. III,Łomża, „Odchodząc”

8.Damian Śliwiński, Gim, kl. I, Łomża, „Aleją Gwiazd”

9.Amelia Kopczewska, Gim. kl. I, Piątnica, „Kolęda Warszawska”

10. Patrycja Gontarz, Gim. Kl.III . Zbójna, „Ciemno”

11.Iza Modzelewska, Gim, kl. I, Łomża, „Już drogę znasz”

12.Agnieszka Kosińska,Gim. kl. III, Piątnica, „Miasto”

13.Paula Rafałowska,Gim. kl. II,Łomża „Nieznajomy”

14.Laura Narolewka, Gim, kl. II, Łomża, „Obibok”

15.Monika Szydlik, Gim, kl., Zbójna, „Chcę tu zostać”

16.Joanna Truskolaska, Gim. Kl. I, Piątnica, „Na dłoni”

 

Obrady jury- przerwa ok. 20 min

12.50-13.30- Przesłuchania w kategorii Szkoły Średnie

1.Alicja Kopczewska, kl. I szk. śr., Łomża, „Zniknąć stąd”

2.Patryk Śliwiński, Kl. II, szk. śr. Łomża, „Jutro”

3.Katarzyna Borkowska, Kl. III, Łomża, „Spokój”

4.Przemek Piotrowski, Kl, III,Szk. Śr. Łomża, „Żegnaj więc”

5.Wiktoria Perzanowska, Kl. I Szk. Śred. Łomża, „Do kiedy jestem”

6.Dominika Bajorek, kl I Szk. Sred. Łomża, „Płonie stodoła”

7.Paulina Porowska, Kl, II Szk. Śred, Łomża, „Grande Valse Brillante”

8. Dawid Gawryś, Kl.,I Szk. Śred., Łomża, „Spacerologia”

9.Marlena Pieńkowska, Kl III, Szk. śred. Łomża, Magiczne ognie”

 

Obrady jury, ok. 14.30 wręczenie nagród w kat gimnazja, szkoły średnie

 

Serdecznie zapraszamy na koncert Beaty Bartelik- wokalistki i przewodniczącej jury XXIV Giełdy Piosenki im. Marka Żemka. Koncert będzie miał miejsce w Sali Kameralnej ROK Łomża 26.11.2016 godz. 18.00. Pani Beata z pośród wokalistów biorących udział w przesłuchaniach wytypuje, jej zdaniem, najciekawsze indywidualności wokalne, które zaśpiewają przed koncertem.

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej w wysokości 15 zł ( posiłek, koszty organizacyjne) płatne w dniu przesłuchań w księgowości pokój nr 8.

UWAGA! Osoby nagłaśniające konkurs proszą o zapis ścieżki instrumentalnej (podkład, akompaniament) na nośnikach CD lub pen driver. Jeśli chodzi o pen driver prosimy aby na nośniku znajdowała się tylko jedna max 2 ścieżki.

 

2016-11-21 09:17 Opublikował: Administrator

XXIV Giełda Piosenki 2016

XXIV Giełda Piosenki 2016
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w XXIV Giełdzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2016.

Termin realizacji konkursu: 25-26 listopada 2016 r.

 

25.11.2016 godz.15.00 - 18.00 przesłuchania konkursowe w kategorii: I i II, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

26.11.2016 godz. 10.00-16.00 przesłuchania konkursowe w kategorii: III, IV, V, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.


Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

Celem imprezy to konfrontacje wokalne dzieci i młodzieży utalentowanej, wrażliwej na piękno muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i ich promocja. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.

Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodych ludzi do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu oraz właściwej interpretacji muzyczno – słownej.

Zapraszamy.



Organizator:



Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Powiatu Łomżyńskiego



Patronat honorowy:



Starosta Łomżyński – Elżbieta Parzych


Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży




- Urzędu Miejskiego w Łomży





- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

 

Nagrodę główną - kurs językowy w kategorii Piosenki Anglojęzycznej ufundowała Szkoła Językowa EDUCO.
www.educo.pl

Nagroda specjalna - Ksiądz kan Andrzej Godlewski  Proboszcz p.w. Krzyża Świętego

w Łomży

Sponsorzy:



Fundacja Sztuk i Dialogu

 

 

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2016-10-25 11:07 Opublikował: Administrator

XXIII Giełda Piosenki - wyniki

Protokół XXIII Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Sceny Młodych Wokalistów im. Marka Żemka

 

Protokół z przesłuchań

XXIII Giełdy Piosenki Dziecięcej i MłodzieżowejScena Młodych Wokalistów
im. M.Żemka
Regionalny
Ośrodek Kultury w Łomży – 27.11.2015 r.


Jury w składzie:

Agnieszka Majewska – przewodnicząca

Mirosław Dziewa – członek jury
Michał Olchowik – członek jury

 

po wysłuchaniu ... prezentacji w pięciu kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:


W
kategorii kl I-III Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Aleksandra Sokołowska

II miejsce – Aleksandra Pstrągowska

III miejsce – Karolina Nowocińska


Wyróżnienia:

Błażej Rafałowski

Katarzyna Boguska

Zuzanna Skopek


W
kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowe

I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Urszula Sulkowska

Damian Śliwiński

III miejsce – Patrycja Grabowska

Otylia Perzanowska

Wyróżnienie:
Izabela Jastrzębska
Izabela Modzelewska
Mateusz Niksa

 

Na tym protokół z dnia 27.11.2015 zakończono i podpisano.

 

Łomża, 27 listopada 2015 r.

 

 

 

 

 

Protokół z przesłuchań

XXIII Giełdy Piosenki Dziecięcej i MłodzieżowejScena Młodych Wokalistów im. M.Żemka
Regionalny
Ośrodek Kultury w Łomży – 28.11.2015 r.


Jury w składzie:

Mirosław Korona – przewodniczący

Agnieszka Majewska – członek jury
Iwona Gumińska-Kropiewnicka – członek jury
Bartosz Kułaga – członek jury


po wysłuchaniu wykonawców prezentacji w pięciu kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:


W
kategorii piosenki anglojęzycznej:
I miejsce – Alicja Kopczewska, ROK Łomża

Marlena Pieńkowska, ROK Łomża

 

Wyróżnienia:

Katarzyna Borkowska, ROK Łomża

Barbara Tarczewska, kl. II, I LO Łomża

Kategoria
Gimnazjum:

I miejsce (Grand Prix Liryka) – Laura Narolewska, ROK Łomża

II miejsce – Wiktoria Perzanowska, ROK Łomża
Alicja Kopczewska, ROK Łomża

III miejsce – Franciszek Przybylski, MDK-DŚT Łomża

Wyróżnienia:

Dawid Gawryś, PG nr 8
Natalia Chmielewska, PG nr 1

 

Kategoria Szkoły Średnie:
I miejsce – Julia Przestrzelska, ROK Łomża
II miejsce – Paulina Porowska, I LO Łomża
III miejsce – Barbara Tarczewska, I LO Łomża

III miejsce – Przemysław Piotrowski, II LO Łomża

Wyróżnienia:

Magdalena Pietraszewska, KWM Łomża

 

W kategorii piosenek anglojęzycznych nagrodę, półroczny kurs języka angielskiego ufundowany przez EDUCO otrzymały Alicja Kopczewska, Marlena Pieńkowska.

Na tym protokół z dnia 28.11.2015 zakończono i podpisano.


Łomża, 28 listopada 2015 r.

 

 

2015-11-28 15:30 Opublikował: Administrator

XXIII Giełda Piosenk 2015 - kolejność występów

XXIII GIEŁDA PIOSENKI im. Marka Żemka
SCENA MŁODYCH WOKALISTÓW 2015
27 listopada 2015 (Piątek) godz. 15.00-18.00

 

 

KATEGORIA KLAS I – III godz. 15.00-16.00

 

1.Aleksandra Pstrągowska, kl. III, SP. Śniadowo, Gioachino

2.Błażej Rafałowski, kl. III, KWM Ł-ża, Dworzec

3.Gabriela Cwalina, kl. III, GOK Zbójna, Uśmiech

4.Wiktoria Świątkowska, kl.II, Klub Carpe Diem Ł-ża, Ada to nie wypada

5.Maja Niksa, kl. I, ROK Ł-ża, Mój przyjaciel

6.Karolina Nowocińska, kl. III, SP. Nr. 10 Ł-ża, Ach to rodzeństwo

7.Maja Żelechowska, kl. II Sp w Kupiskach, Różowa piosenka

8.Katarzyna Boguska, kl. III, MDK-DŚT Ł-ża, Śrubki Pana Michała

9.Zuzanna Karolak, kl. II, SP w Jedwabnem, Piechota

10.Aleksandra Sokołowska, kl. II, ROK Ł-ża, Rytm i melodia

11.Zuzanna Skopek, kl. I, SP w Kupiskach, Kałużowy deszcz

12.Maja Domalewska, kl. II, SP. Nr. 10, Ł-ża, Drzwi do kariery

13.Aleksandra Zaczek, kl. III, SP w Kupiskach, Chodź pomaluj mój świat

 

Przerwa ( ok 20 min)

 

KATEGORIA KLAS IV – VI ok godz. 16.20-17.30

1.Klaudia Cwalina, kl. IV, GOK Zbójna, Rzeka marzeń

2.Amelia Borusiewicz, kl. IV, KWM Ł-ża, Pszczoły na wrotkach

3.Patrycja Grabowska, V SP w Wygodzie, Piosenka jest dobra na wszystko

4.Anita Steczkowska, kl. V SP. Nr. 9 Ł-ża, Śpiewam i Tańczę

5.Iza Jastrzębska, kl. V, ROK Ł-ża, Piosenka na zły czas

6.Anna Kopczewska, kl. VI SP w Piątnicy, Nie patrzę w dół

7.Weronika Żelezna, kl. IV SP w Kupiskach, A ja wolę moją mamę

8.Urszula Sulkowska, kl. VI, MDK DŚT Ł-ża, Obiad rodzinny

9.Otylia Perzanowska, kl. IV SP. Nr 10 Ł-ża, Świat to muzyka

10.Julia Majewska, kl. IV SP. Piątnica, Pszczoły na wrotkach

11.Kamila Dymek, kl. V, SP. Nr. 10 Ł-ża, Skarby świata

12.Damian Śliwiński, kl. VI, ROK Ł-ża, Diabel i raj

13.Natalia Szabłowska, kl V, SP w Śniadowie, Tabliczka muzyczka

14.Katarzyna Openchowska, kl. IV SP w Kupiskach, Mam tę moc

15.Izabela Modzelewska, kl VI, ROK L-ża, Magiczne ognie

16. Mateusz Niksa, kl. VI, MDK-DŚT Ł-ża, Rzeczy zmieniają się

17. Emilia Chocianowicz, kl. IV, SP nr 5 Ł-ża, Stary zegar

 

OBRADY JURY ( ok 30 min)

ok. godz. 18.00- ogłoszenie wyników,

wręczenie nagród laureatom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXIII GIEŁDA PIOSENKI im Marka Żemka

SCENA MŁODYCH WOKALISTÓW 2015

28 listopada 2015( Sobota) godz. 10.00-15.30

 

KATEGORIA PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ok godz 10.00-11.30

 

1.Izabela Jastrzębska, kl. V, ROK Ł-ża, Aint nobody

2.Urszula Sulkowska, kl. VI, MDK DŚT Ł-ża, Straight Up

3.Patrycja Grabowska, kl. V, SP w Wygodzie, Hallelujah

4.Dominik Bajorek, kl. III ROK Ł-ża, Twist in my sobriety

5.Zofia Borkowska, kl. II Gim, KWM Ł-ża, Warwick avenue

6.Marta Zapert, kl III , PG Nr 1 Ł-ża, Hurt

7.Małgorzata Lemańska, kl II, Gok Zbójna, Stay with me

8.Alicja Kopczewska& Marlena Pieńkowska, ROK Ł-ża, Titanium

9.Paula Rafałowska, kl I gim, KWM Ł-ża, Turning tables

10.Franciszek Przybylski, kl I Gim, MDK DŚT Ł-ża, My way

11.Wiktoria Perzanowska, kl. III gim ROK L-ża, Honesty

12.Patrycja Gontarz, kl. II gim, GOK Zbójna, All of me

13. Klaudia Radgowska, kl I LO, Klub Carpe Diem, Dear Future Husband,/Sway

14.Katarzyna Borkowska, kl. III tech, ROK Ł-ża, Hello

15.Przemysław Piotrowski, kl II LO, II LO Ł-ża, Shape of my heart

16.Magdalena Pietraszewska, kl III LO, KWM Ł-ża, Its mans mans world

17.Joanna Dłużniewska, kl. I LO, I LO Ł-ża, Come Together

18.Klaudia Jermacz, kl. III LO, KWM Ł-ża, Seven nation army

19.Julia Przestrzelska , kl II LO, Rok Ł-ża, Dont you remember

20.Malwina Cholewicka, kl. I , I Lo Ł-ża, Dance on my own

21.Barbara Tarczewska, kl. II, I LO Ł-ża, Fever

OBRADY JURY ( ok 30 min)

wręczenie nagród

 

KATEGORIA GIMNAZJA ok godz.12.00- 13.10

 

1.Natalia Chmielewska, kl III PG. Nr. 1 Ł-ża, Wszystko trzeba przeżyć

2. Dominik Bajorek, kl. III, ROK Ł-ża, Wielka dama

3.Anita Korytkowska, kl. I PG w Miastkowie, Milcząc

4.Paulina Buczyńska, kl. III PG Katolickie, Brzydcy

5.Zofia Borkowska, kl. II, KWM Ł-ża, On nie zapomni

6.Marta Zapert, kl. III PG Nr. 1 Ł-ża, Szyba

7.Małgorzata Lemańska, kl II GOK Zbójna, Milcząc

8.Laura Narolewska, kl. I , ROK Ł-ża, Modlitwa o miłość prawdziwą

9.Daria Ryoelska, kl I PG w Miastkowie, Ciemno

10.Franciszek Przybylski, kl. I MDK DŚT Ł-ża, Na przekór nowym czasom

11.Alicja Kopczewska, kl. III ROK Ł-ża, Jutro zaczyna się tu sezon

12.Paula Rafałowska, kl I KWM Ł-ża, Znów wędrujemy

13.Wiktoria Perzanowska, kl. III ROK Ł-ża, Zmieńmy temat

14.Klaudia Kałamacka, kl. II PG Nr. 1, Ł-ża, Pamiętasz była jesień

15.Patrycja Gontarz, kl. II GOK Zbójna, Ciemno

 

Przerwa (ok 20 min)

 

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE ok 13.30- 14.40

1.Kinga Sokół, kl IV ZSWiO Nr 7 Ł-ża, Uczucia te

2.Klaudia Radgowska, kl. II LO, Klub Carpe Diem, Ta mała piła dziś

3.Marlena Pieńkowska, kl. II LO, II LO Ł-ża, Pomidory

4.Przemysław Piotrowski, kl. II, II LO Ł-ża,

5.Magdalena Pietraszwska, kl. III KWM Ł-ża, Dobranoc Panowie

6.Katarzyna Borkowska, kl III ROK Ł-ża, Testosteron

7.Barbara Tarczewska, kl.II, I LO Ł-ża, Ach jakie oczy

8.Paulina Puchała, kl II, LO Agrob. Ł-ża, Łatwopalni

9.Anna Koleszuk, kl II ZSWiO Ł-ża, Kolorowy wiatr

10.Patryk Śliwiński, kl I, I LO Ł-ża, Przyszli o zmroku

11.Klaudia Jermacz, kl. III LO, KWM Ł-ża, Nieznajomy

12.Magdalena Cwalina, kl I LO Ł-ża, ROK Ł-ża, Dobranoc Panowie

13.Malwina Cholewicka, kl. I , I LO Ł-ża, Ach jakie oczy

14.Joanna Dłużniewska, kl. I , I LO Ł-ża, Buenos Aires

15.Paulina Porowska, kl. I, ROK Ł-ża, Szyba

16.Julia Przestrzelska, kl. II, ROK Ł-ża, Sutra

17.Adela Kulmaczewska, kl III ZSWiO Ł-ża, Drogi kolego

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

ok. godz. 15.10- ogłoszenie wyników,

wręczenie nagród laureatom

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej ( 15 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 27.11.2015 r. (kat. I-III, IV-VI) i

28.11.2015r. ( kat. Gimnazja, Szkoły Średnie)

Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.

 

Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek-Pawczyńska
tel. 86 2190 -111, 505506421

 

Uwaga !!! Wyznaczone godziny są godzinami przybliżonymi.
Proszę o wcześniejsze przybycie uczestników konkursu.

 

2015-11-17 12:06 Opublikował: Administrator

XXIII Giełda Piosenki 2015

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w XXIII Giełdzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2015.

 


Termin realizacji konkursu: 27-28 listopada 2015 r.

27.11.2015 godz.15.00 - 18.00 przesłuchania konkursowe w kategorii: I i II, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

28.11.2015 godz. 10.00-16.00 przesłuchania konkursowe w kategorii: III, IV, V, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.


Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

Celem imprezy to konfrontacje wokalne dzieci i młodzieży utalentowanej, wrażliwej na piękno muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i ich promocja. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.

Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodych ludzi do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu oraz właściwej interpretacji muzyczno – słownej.

Zapraszamy.

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński – Elżbieta Parzych


Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży
- Urzędu Miejskiego w Łomży
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania.

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania
2015-10-20 09:07 Opublikował: Administrator

XXII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - wyniki

XXII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - wyniki

 

Protokół z przesłuchań

XXII Giełdy Piosenki Dziecięcej i MłodzieżowejScena Młodych Wokalistów
Regionalny
Ośrodek Kultury w Łomży

28.11.2014 r.

 


Jury w składzie:

Iwona Gumińska-Kropiewnicka – przewodnicząca

Remigiusz Danelczyk – członek jury
Michał Olchowik – członek jury

 

po wysłuchaniu ….. prezentacji w pięciu kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:


W
kategorii kl I-III Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Julia Majewska

II miejsce – Katarzyna Boguska

II miejsce – Gabrysia Okuniewska


Wyróżnienia:

Błażej Rafałowski

Aleksandra Sokołowska
Karolina Nowocińska
Michał Zieliński


W
kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowe

I miejsce – Laura Narolewska

II miejsce – Paula Rafałowska

III miejsce – Izabela Modzelewska
- Damian Śliwiński

 

Wyróżnienie:
Izabela Jastrzębska
Oliwia Malinowska
Paula Chyl

 

Na tym protokół z dnia 28.11.2014 zakończono i podpisano.

 

 

Łomża, 28 listopada 2014 r.




Protokół z przesłuchań

XXII Giełdy Piosenki Dziecięcej i MłodzieżowejScena Młodych Wokalistów
Regionalny
Ośrodek Kultury w Łomży

29.11.2014 r.


Jury w składzie:

Dorota Rypina-Gałązka – przewodniczący

Mirosław Korona – członek jury

Mirosław Dziewa – członek jury


po wysłuchaniu wykonawców prezentacji w pięciu kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:


W
kategorii piosenki anglojęzycznej:
I miejsce – Wiktoria Perzanowska, ROK Łomża

 

Wyróżnienia:

Nikola Lipska, Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

Sandra Domańska, PG Zbójna

Kategoria
Gimnazjum:

I miejsce – Wiktoria Perzanowska, ROK Łomża

II miejsce – Joanna Dłużniewska, PG nr 1 Łomża

III miejsce – Malwina Cholewicka, MDK-DŚT Łomża

III miejsce – Alicja Kopczewska, Gimnazjum Katolickie Łomża

III miejsce – Aleksandra Suproń, MDK-DŚT Łomża

Wyróżnienia:

Sandra Domańska, PG Zbójna

Magdalena Cwalina, PG Piątnica

Kategoria Szkoły Średnie:
I miejsce – Przemysław Bazydło, ROK Łomża
II miejsce – Katarzyna Borkowska, ROK Łomża
III miejsce – Julia Tomaszewska, ZSWiO Nr 7 Łomża

 

Wyróżnienia:

Kinga Sokół, Stowarzyszenie „Ja i Ty”

Kamil Kowalczyk, III LO Łomża

Przemysław Piotrowski, MDK-DŚT Łomża

Magdalena Pietraszewska, Korzenny Warsztat

Kategoria Piosenki Poetyckiej „Liryka”

nagroda główna: Paulina Porowska, PG nr 6

nagroda:

Przemysław Bazydło, ROK Łomża
Wiktoria Perzanowska, ROK Łomża

 

 

W kategorii piosenek anglojęzycznych nagrodę, półroczny kurs języka angielskiego ufundowany przez EDUCO otrzymała Wiktoria Perzanowska

 

Na tym protokół z dnia 29.11.2014 zakończono i podpisano.

 

 

Łomża, 29 listopada 2014 r.

 

2014-12-01 15:18 Opublikował: Administrator

XXII Giełda Piosenki - kolejność występów

XXII Giełda Piosenki - kolejność występów. XXII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Scena Młodych Wokalistów 2014

 

28 listopada 2014( Piątek) godz. 15.00-18.00

 

KATEGORIA KLAS I – III godz. 15.00-16.00

 

  1. Gabriela Okuniewska, kl. 0, SP.NR 5 Ł-ża, „Puszek Okruszek”

  2. Katarzyna Boguska, kl.II, SP. Jarnuty, „Mała smutna królewna”

  3. Katarzyna Openchowska, kl. III ROK Ł-ża, „Żyj do przodu”

  4. Karolina Nowocińska, kl. II, SP. NR 10 Ł-ża, „Małe”

  5. Katarzyna Głębocka, kl. I, Studio Śpiewam Ł-ża, „Mój przyjaciel pies”

  6. Paulina Żelazna, kl. I, SP. Kupiski, „A ja nie wierzę”

  7. Aleksandra Sokołowska, kl 0, ROK Ł-ża, „Przyjaciel wie”

  8. Otylia Perzanowska, kl. III SP. Nr 10 Ł-ża, „W rodzinnym albumie”

  9. Natalia Puławska, kl. II, MDK-DŚT Ł-ża, „Bratek gagatek”

  10. Michał Zieliński, kl. II, SP. Jarnuty, „Skarby jesieni”

  11. Julia Majewska, kl. III, ROK Ł-ża, „Myszka widziała ostatnia”

  12. Błażęj Rafałowski, kl. II, Korzenny Warsztat Muzyki Ł-ża, „Za mały”

  13. Weronika Łada, kl. III SP. NR 5 Ł-ża, „Do słońca leć”

  14. Klaudia Cwalina, kl. III, GOK Zbójna, „Laleczka z saskiej porcelany”

  15. Zuzanna Bieniada, kl. II, SP. NR. 10 Ł-ża, „Jesienny walczyk”

Przerwa ( ok 15 min)

 

KATEGORIA KLAS IV – VI ok godz. 16.15-17.15

 

  1. Otylia Czochańska, kl. IV, Korzenny Warsztat Muzyki Ł-ża, „Joszko broda”

  2. Aleksandra Gajda, kl. VI, Ł-ża, „Wybieram Cię”

  3. Julia Cwalina, kl. V, GOK Zbójna, „Ciągle pada”

  4. Urszula Sulkowska, kl. V, MDK-DŚT, Ł-ża, „Stoję czy leżę”

  5. Kamila Dymek, kl. IV, SP. NR 10, Ł-ża, „A ja lubię jazz”

  6. Paweł Detkiewicz, kl. VI SP. Piątnica, „Siła marzeń”

  7. Małgorzata Boczkowska, kl. V SP. Rakowo Bogienice, „Alleluja”

  8. Damian Śliwiński, kl. V, ROK Ł-ża, „Stan pogody”

  9. Oliwia Malinowska, kl. VI, SP NR 10 Ł-ża, „Joszko broda”

  10. Emilia Lutostańska, kl. V, MDK DŚT Ł-ża, „Księżyc wędrowiec”

  11. Iga Mazurek, kl. IV, SP Pniewo, „Piosenka na zły czas”

  12. Anita Steczkowska, kl. IV SP NR 9, „Świat to muzyka”

  13. Igor Kaliś, kl. V SP NR 10, Ł-ża, „Adios pomidory”

  14. Maja Karwowska, kl V, MDK DŚT, Ł-ża, „Marzenia”

  15. Paula Rafałowska, kl. VI, Korzenny Warsztat Muzyki Ł-ża, „Mimo wszystko”

  16. Izabela Modzelewska, kl. V ROK Ł-ża, „Pogoda ducha”

  17. Mateusz Niksa, kl. V MDK DŚT Ł-ża, „Piosenka na zły czas”

  18. Laura Narolewska, kl. VI, ROK Ł-ża, „Dziewczyński spacer”

  19. Izabela Jastrzębska, kl. IV, SP.NR 10 Ł-ża, „Kolorowy wiatr”

  20. Paula Chyl, kl. IV, Korzenny Warsztat Muzyki Ł-ża, „Cyrk Nocą”

 

OBRADY JURY ( ok 40 min)

ok. godz. 18.00- ogłoszenie wyników,

wręczenie nagród laureatom

 

 

29 listopada 2014( Sobota) godz. 10.00-16.00

 

KATEGORIA PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ok godz 10.00-11.15

 

  1. Urszula Sulkowska, kl. V, MDK DŚT Ł-ża, „ I Want You Back”

  2. Damian Śliwiński, kl. V, ROK Ł-ża, „Happy”

  3. Paulina Korytkowska, kl. III Gim. Miastkowo, „Hallelujah”

  4. Nikola Lipska, kl. II LO, Bursa Szkolna Nr 3, „Temptation”

  5. Sandra Domańska, kl. III, Gim. Zbójna, „Titanium”

  6. Aleksandra Suproń, kl. I GIM, MDK- DŚT Ł-ża, „Somewhere over the rainbow”

  7. Kinga Sokół, kl. III, Stowarzyszenie JA i TY Ł-ża. „Ain't no sunshine”

  8. Alicja Weydmann, kl. III LO, ROK Ł-ża, How can you mend a broken heart”

  9. Paulina Puchała, kl. I, Akademickie LO Ł-ża, „Imagine”

  10. Barbara Tarczewska, kl. I MDK-DŚT Ł-ża, „Fever”

  11. Patryk Śliwiński, kl. III Gim, „I see fire”

  12. Katarzyna Borkowska, kl. II Tech, ROK Ł-ża, „Blonde”

  13. Przemysław Piotrowski, kl. I MDK DŚT Ł-ża, „Everything”

  14. Ewelina Duchnowska, kl. I , I LO Ł-ża, „Say something”

  15. Patrycja Gontarz, kl. I Gim. Zbójna, „Ave Maria”

  16. Malwina Cholewicka, kl. III Gim, MDK DŚT Ł-ża, „I can't make you love me”

  17. Joanna Dłużniewska, kl. III PG NR 1, Ł-ża, „Feeling good”

  18. Paulina Porowska, kl. III Gim, ROK Ł-ża, „Set fire to the rain”

  19. Magdalena Pietraszewska, kl. II LO, Korzenny Warsztat Muzyki Ł-ża, „Another Way To Die”

  20. Wiktoria Perzanowska, kl. II Gim, ROK Ł-ża, „Not about angels”

  21. Justyna Zaręba, kl. II, II LO Ł-ża, „Time after time”

     

OBRADY JURY ( ok 30 min)- wręczenie nagród

KATEGORIA GIMNAZJA ok godz.11.45- 13.00

 

  1. Weronika Nieciecka, kl. III, PG. NR 6 Ł-ża, „Dworzec”

  2. Paulina Korytkowska, kl. III, PG Miastkowo, „We mgle”

  3. Aleksandra Raszczyk, kl. II Gim, Katolickie, „Rycerz przegranych spraw”

  4. Olga Klimaszewska, kl. II Gim, Korzenny Warsztat Muzyki, „Testosteron”

  5. Mateusz Krakowiecki, kl. II PG NR 2 L-ża, „Wielka dama”

  6. Marlena Pieńkowska, ROK Ł-ża, „Jesteś lekiem na całe zło”

  7. Sandra Domańska, kl. III Gim. Zbójna, „Nie wie nikt”

  8. Marlena Maria Załęcka, kl. III, PG NR 6 Ł-ża, „Każda noc”

  9. Joanna Dłużniewska, kl. III PG NR 1 Ł-ża, „Wariatka tańczy”

  10. Aleksandra Suproń, kl. I Gim, MDK DŚT, Ł-ża, „Deszcz”

  11. Magdalena Cwalina, kl. III PG Piątnica, „Już drogę znasz”

  12. Adrianna Krajewska, kl. II Gim, GOK Zbójna, „A jeśli nie znajdziesz”

  13. Zofia Borkowska, kl. I PG, Ł-ża, „Taki cud i miód”

  14. Paulina Porowska, kl. III ROK Ł-ża, „Szukaj mnie”

  15. Patrycja Gontarz, kl. I Gim. Zbójna, „Wybieram Cię”

  16. Natalia Chmielewska, kl. II PG NR 1, Ł-ża, „Do kiedy jestem”

  17. Wiktoria Perzanowska, kl. II PG, ROK Ł-ża, „Wielkie nieba”

  18. Malwina Cholewsicka, kl. III Gim, MDK-DŚT Ł-ża, „Płonąca stodoła”

  19. Patryk Śliwiński, kl. III Gim, Ł-ża, „Chyba na pewno”

  20. Dominika Żebrowska, kl. III PG NR 9 Ł-ża, „Czas nas uczy pogody”

  21. Alicja Kopczewska, kl. II Gimnazjum Katolickie Ł-ża, ,,Nie jesteś Alicją''

 

 

Przerwa (ok 20 min)

 

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE ok 13.20- 14.10

  1. Ewa Anna Skowronek, kl I , GOK Zbójna, „Między nami nigdy nic nie było”

  2. Przemysław Piotrowski, kl I LO, MDK DŚT Ł-ża, „Dwie połowy”

  3. Natalia Ewelina Wysocka, kl. II, II LO Ł-ża, „On”

  4. Katarzyna Borkowska, kl, II Tech, ROK Ł-ża, „Szyba”

  5. Barbara Tarczewska, kl. I LO, I LO Ł-ża, „Apetyt na życie”

  6. Magdalena Pietraszewska, kl II LO, Korzenny Warsztat Muzyki, „Dwie połowy”

  7. Julia Tomaszewska, kl IV Tech, ZSWiO NR 7 Ł-ża, „Gram o wszystko”

  8. Kamil Kowalczyk, kl. III, III LO Ł-ża, „Słowa wolne są od cła”

  9. Ewelina Duchnowska, kl I, I LO Ł-ża, „Na strunach szyn”

  10. Alicja Weydmann, kl. III LO, ROK Ł-ża, „Zmieńmy temat”

  11. Kinga Sokół, kl. III Tech., Stowarzyszenie „Ja i Ty”, „Dobranoc Panowie”

  12. Nikola Lipska, kl. II LO, Bursa Szkolna Nr. 3, „Cały świat”

  13. Paulina Puchała, kl I ALO Ł-ża, „Imagine”

  14. Klaudia Jermacz, kl. II LO, Korzenny Warsztat Muzyki, „Szklana pogoda”

  15. Przemysław Bazydło, kl IV, ROK Ł-ża, „Wymyśliłem Ciebie”

  16. Justyna Zaręba, kl II, II LO Ł-ża, „Stan pogody”

 

Przerwa (ok 20 min)

KATEGORIA PIOSENKI POETYCKIEJ, POEZJI ŚPIEWANEJ „LIRYKA”

ok. godz. 14.30- 15.00

  1. Wiktoria Perzanowska, kl. II, ROK Ł-ża, „Nieobecni”

  2. Marlena Maria Załęcka, kl. III PG NR 6 Ł-ża, „Grande Valse Brillante”

  3. Przemysław Bazydło, kl. IV Tech, ROK Ł-ża, „Przyszli o zmroku”

  4. Barbara Tarczewska, kl. I, I LO Ł-ża, „Trzeba marzyć”

  5. Katarzyna Sokół, kl. III Tech, „Stowarzyszenie JA i Ty”, „Tango Kat”

  6. Paulina Porowska, kl. III PG, ROK Ł-ża, „Eurydyki Tańczące”

  7. Alicja Kopczewska, kl. II Gimnazjum Katolickie Ł-ża, ,,Samba przed rozstaniem''
  8. Julia Tomaszewska, kl. IV Tech., ZSWIO Ł-ża, „Spoza nas”

     

OBRADY JURY ( ok 40 min)

ok. godz. 16.00- ogłoszenie wyników,

wręczenie nagród laureatom

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej ( 15 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 28.11.2014r (kat. I-III, IV-VI) i

29.11.2014r. ( kat. Gimnazja, Szkoły Średnie)

Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.

 

Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek – Pawczyńska tel. 86 2190 -111


 

2014-11-25 15:58 Opublikował: Administrator

XXII Giełda Piosenki 2014

Fundacja Sztuk i Dialogu oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w XXII Giełdzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2014.

Termin realizacji konkursu: 28-29 listopada 2014 r.

28.11.2014 godz.15.00 - 18.00 przesłuchania konkursowe w kategorii klas I-III, IV-VI, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

29.11.2014 godz. 10.00-17.00 przesłuchania konkursowe w kategorii piosenki anglojęzycznej,
piosenki polskiej gimnazja, szkoły średnie, piosenki poetyckiej ,,Liryka’’

 


Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

Celem imprezy to konfrontacje wokalne dzieci i młodzieży utalentowanej, wrażliwej na piękno muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i ich promocja. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.

Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodych ludzi do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu oraz właściwej interpretacji muzyczno – słownej.

Zapraszamy.

 

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński - Lecha Marek Szabłowski


Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży
- Urzędu Miejskiego w Łomży
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Nagrodę główną -kurs językowy w kategorii Piosenki anglojęzycznej ufundowała Szkoła Językowa ,,EDUCO''.




Regulamin i karta zgłoszenie na Giełdę Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w załączniku.

Załączniki

  1. Karta Zgłoszenia
  2. Regulamin Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
2014-11-03 13:54 Opublikował: Administrator

XXI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - protokół przesłuchań

Protokół z przesłuchań
XXI Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

Jury w składzie:
Waldemar Chyliński – przewodniczący
Grzegorz Sekmistrz – członek jury
Remigiusz Danelczyk – członek jury
po wysłuchaniu 80 prezentacji w pięciu kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

 


W
kategorii piosenki anglojęzycznej:
I miejsce – Magdalena Kocoń – MDK-DŚT

 

Wyróżnienia:
Wiktoria Perzanowska – ROK Łomża

Joanna Pyskło – PG Miastkowo

W
kategorii kl I-III Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Natalia Puławska – SP nr 7

II miejsce – Weronika Łada – SP nr 5

II miejsce – Kamila Dymek – SP nr 10


Wyróżnienia:

Anita Steczkowska – ROK Łomża

Paulina Chyl – SP nr 4
Maja Męczkowska – Studio Śpiewam


W
kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowe

I miejsce - Laura Narolewska – SP nr 10, ROK Łomża

II miejsce – Zofia Borkowska

III miejsce – Iza Modzelewska – SP nr 5

 

Wyróżnienie:

Damian Śliwiński – ROK Łomża
Zuzanna Sawicka – SP w Wiźnie
Igor Kaliś – SP nr 10
Emilia Sobocińska - MDK-DŚT


Kategoria
Gimnazjum:

I miejsce - Julia Przestrzelska – ROK Łomża

II miejsce – Malwina Cholewicka - MDK-DŚT

III miejsce – Wiktoria Perzanowska – ROK Łomża

III miejsce – Joanna Pyskło – PG Miastkowo

Wyróżnienia:
Przemysław Piotrowski – MDK-DŚT
Mateusz Krakowiecki – SP nr 10, ROK Łomża
Ewelina Duchnowska – PG Jedwabne
Marlena Pieńkowska – PG Piątnica, ROK Łomża

 

Kategoria Szkoły Średnie:
I miejsce – Magdalena Kocoń – MDK-DŚT
II miejsce – Przemysław Bazydło – ROK Łomża
II miejsce – Kamil Kowalczyk – MDK-DŚT
III miejsce – Aleksandra Narolewska – ROK Łomża

III miejsce – Katarzyna Borkowska – ROK Łomża

Wyróżnienia:
Laura Kończyk – MDK-DŚT
Alicja Weydman – ROK Łomża

Patrycja Samul – GOK Zbójna
Karolina Grala – ROK Łomża


W kategorii piosenek anglojęzycznych nagrodę, półroczny kurs języka angielskiego ufundowany przez EDUCO otrzymała Magdalena Kocoń z MDK-DŚT w Łomży.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

 

Łomża, 23 listopada 2013 r.

 

2013-11-23 18:42 Opublikował: Administrator

Kolejność występów - XXI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2013

XXI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2013. Kolejność występów - lista osób zakwalifikowanych do konkursu.

 

KATEGORIA PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ok godz 10.00-10.30

 

1.Joanna Dłużniewska kl. II PG. NR. 1 Ł-ża, „Valerie”

2.Przemysław Piotrowski kl. III gim. MDK DŚT Ł-ża, „Sing in the rain”

3.Wiktoria Perzanowska kl. I gim. ROK Ł-ża, „Don't know why”

4.Joanna Pyskło kl. III PG Miastkowo, „People help the people”

5.Alicja Kurpiewska kl. II PG Miastkowo, „Hallelujah”

6.Tomasz Kurpiewski kl. III PG Miastkowo, „Dear darling”

7.Julia Przestrzelska kl III GIM ROK Ł-ża, „Valery”

8.Magdalena Kocoń kl. II LO MDK-DŚT Ł-ża, „I can't make you love me”

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

 

KATEGORIA KLAS I – III ok godz. 11.00-11.40

 

1.Wiktoria Rutkowska kl. II SP. NR. 9 Ł-ża , „Perpedes”

2.Kamila Dymek kl. III SP.NR. 10 Ł-ża , „Piosenka drewnianych lalek”

3.Natalia Puławska kl. I SP. Kupiski, „Wesoły deszczyk”

4.Amelia Borusiewicz kl. II SP.NR.7 Ł-ża , „Rodzina nut”

5.Iga Mazurek kl. III SP. Pniewo, „Moje hobby to marzenia”

6.Nikola Deniło kl. II SP NR 5 Ł-ża, „Najlepsza koleżanka”

7.Otylia Perzanowska kl. II SP. NR.10 Ł-ża, „Tabliczka muzyczka”

8.Maja Męczkowska kl. II SP. MDK- DŚT Ł-ża, „Puszek okruszek”

9.Wiktoria Szewczyk kl. II SP. MDK- DŚT Ł-ża, „Mała smutna królewna”

10.Weronika Łada kl. II SP NR 5 Ł-ża, „Córka gburka”

11.Paulina Chyl, kl. III SP. Kupiski, „Szybko, szybko”

12. Anita Steczkowska kl. II SP, ROK Ł-ża, „Kropelki”

OBRADY JURY ( ok 20 min)

KATEGORIA KLAS IV – VI ok godz.12.00-13.30

 

1. Julia Godlewska, kl. VI SP.NR 9 Ł-ża, „Innym razem”

2. Aleksandra Jemielita kl. VI SP Konarzyce, „Jedna chwila”

3.Maria Pardo kl. V SP NR 4 Ł-ża, „Szklana pogoda”

4. Igor Kaliś kl. IV SP.NR 10 Ł-ża, „Głupawka”

5. Emila Sobocińska kl. IV SP, MDK DŚT, „Pszczoły na wrotkach”

6.Małgorzata Lemańska kl. VI SP , GOK Zbójna, „Taki cud i miód”

7.Oliwia Zaniewska kl VI SP NR 4, „Śpiewam i tańczę”

8.Zuzanna Żebrowska kl. VI SP Śniadowo, „Jeszcze nie widziałam”

9.Aleksandra Gajda kl. V SP ROK Ł-ża, „Kocham cały świat”

10.Weronika Arnister kl. IV SP Konarzyce, „Laleczka z saskiej porcelany”

11. Martyna Zysk kl. IV SP NR 9 Ł-ża, „Mrówka skuwka”

12.Klaudia Polakowska kl. VI Sp Konarzyce, „Niezłomni”

13.Iza Modzelewska kl IV SP NR 5 Ł-ża, „Drzwi do kariery”

14.Izabela Tomaszewska kl. V SP NR 4 Ł-żą, „Gdyby tak wróżką być”

15.Laura Narolewska kl. V SP NR 10, ROK Ł-ża, „A jeśli nie znajdziesz”

16. Maja Karwowska kl. IV SP, MDK DŚT Ł-ża, „Rytm i melodia”

17.Kamila Kaczmarek kl. VI SP Śniadowo, „Świat bez wody”

18. Gabriela Rogowska kl. V SP NR 4 Ł- ża, „Chodź pomaluj mój świat”

19. Damian Śliwiński kl. IV SP, ROK Ł-ża, „Radość o poranku”

20. Zuzanna Sawicka kl. V SP Wizna, „Drogi kolego”

21.Zofia Borkowska kl VI SP NR Ł-ża, „Tyle wdzięku”

22.Paulina Tomaszczyk kl. IV SP NR 9 Ł-ża, „Szabada”

23.Weronika Bulniak kl. VI SP NR 4 Ł-ża, „Mój sen jak ognisko”

24.Joanna Farfułowicz kl. VI SP NR 10 Ł-ża, „Odkąd ciebie mam”

25.Joanna Truskolaska kl. IV SP NR 4 MDK DŚT Ł-ża, „Satelita”

 

OBRADY JURY ( ok 30 min)

 

KATEGORIA GIMNAZJA ok godz.14.00- 15.30

 

1. Sylwia Plona kl. III PG. NR 8, „Od ciebie”

2. Aleksandra Szczyglewska kl. III PG NR 1, „Miasteczko cud”

3. Przemysław Piotrowski kl. III PG, MDK DŚT Ł-ża, „Wojna”

4. Ewa Lemańska kl. III Gim GOK Zbójna, „Ja dla Pana czasu nie mam”

5. Joanna Pyskło kl. III PG Miastkowo, „Kocham Cię życie”

6.Mateusz Krakowiecki kl. I PG ROK Ł-ża, „Zielono mi”

7. Ewelina Duchnowska kl. III PG Jedwabne, „Piosenka księżycowa”

8. Magda Cwalina kl. II PG Piątnica ROK Ł-ża, „Magiczne ognie”

9. Joanna Dłużniewska kl. II PG NR 1 Ł-ża, „Do łezki łezka”

10.Aleksandra Rachubka kl. I PG MDK-DŚT Ł-ża, „Piosenka na zły czas”

11.Adrianna Krajewska kl. I Gim GOK Zbójna, „Do kołyski”

12.Wiktoria Perzanowska kl. I PG, ROK Ł-ża, „Ja wysiadam”

13.Malwina Cholewicka kl. II PG MDK DŚT Ł-ża, „Moknie w deszczu diabeł”

14. Julia Przestrzelska kl II PG ROK Ł-ża, „Dworzec”

15.Karolina Andruk kl. III PG NR 8 Ł-ża, „Góralka z Łodzi”

16.Alicja Kopczewska kl. I PG, ROK Ł-ża, „Biedna”

17.Ewa Skowronek kl. III GIM GOK Zbójna, „Nieodkryty ląd”

18.Alicja Kurpiewska kl. II PG Miastkowo, „Cichosza”

19.Patryk Śliwiński kl. II PG ROK Ł-ża, „Miasto budzi się”

20.Natalia Boguska kl. II PG NR 8 Ł-ża, „Jezioro marzeń”

21.Aleksandra Maliszewska kl. I PG MDK DŚT Ł-ża, „Do łezki łezka”

22. Tomasz Kurpiewski kl. III PG Miastkowo, „Peron”

23.Marlena Pieńkowska kl. III PG Piątnica ROK Ł-ża, „Porfavor”

24.Paulina Korytkowska kl. II PG Miastkowo, „Czas nie będzie czekał”

25.Marta Pióro kl. III PG NR 8 Ł-ża, „Mięta”

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

 

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE ok 16.00- 16.40

 

1.Katarzyna Borkowska kl. I TŻ.UG ROK Ł-ża „Wariatka tanczy”

2.Lura Kończyk kl. II LO MDK DST Ł-ża, „Jesteś lekiem na całe zło”

3.Patrycja Samul kl. I LO GOK Zbójna, „Ludzkie gadanie”

4.Przemysław Bazydło kl. III TW ROK Ł-ża, „O cudzie w tancbudzie”

5.Alicja Weydman kl. LO ROK Ł-ża, „Jesteś lekiem”

6.Kamil Kowalczyk kl. II LO MDK DŚT Ł-ża, „Chyba na pewno”

7.Angelika Gosk kl. II LO ROK Ł-ża,

8.Tomasz Miłowicki kl. II ZSMiO Ł-ża, „Pijemy za lepszy czas”

9.Magdalena Kocoń kl II LO MDK DŚT Ł-ża, „Rozmowa nocą”

10.Aleksandra Narolewska kl III LO ROK Ł-ża, „Już drogę znasz”

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

 

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej ( 15 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 23.11.2013r.

Prosimy o zapis nagrań- podkładów na nośniku CD.

 

Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek – Pawczyńska tel. 86 219 0 1 11

 

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński - Lecha Marek Szabłowski

 

Nagrody rzeczowe ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz ,,MIŚ'' Sp. z o.o.

Sponsor główny:


 

2013-11-20 12:37 Opublikował: Administrator

XXI Giełda Piosenki - 2013

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży i ŁSM w Łomży zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża do udziału w XXI Giełdzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2013.

Termin realizacji konkursu: 23 listopada 2013 r.
godz.10.00 - 18.00 przesłuchania konkursowe, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

 

Celem imprezy to konfrontacje wokalne dzieci i młodzieży utalentowanej, wrażliwej na piękno muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i ich promocja. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.

Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodych ludzi do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu oraz właściwej interpretacji muzyczno – słownej.

Zapraszamy.

 

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński - Lecha Marek Szabłowski

 

Nagrody rzeczowe ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz ,,MIŚ'' Sp. z o.o.

Sponsor główny:

Załączniki

  1. Karta zgłoszenia
  2. Regulamin XXI Giełdy Piosenki
2013-10-18 09:24 Opublikował: Administrator

XX Giełda Piosenki Dziecięcej -Scena młodych Wokalistów - wyniki

Wyniki
XX Giełda Piosenki Dziecięcej -Scena młodych Wokalistów

 

Wyniki

XX Giełda Piosenki Dziecięcej - Scena młodych Wokalistów

 

Kategoria Piosenka anglojęzyczna:

Nagroda główna Weronika Zach - Stare Modzele

II miejsce - Joanna Pyskło, PG Miastkowo

III miejsce -Wiktoria Perzanowska, MDK-DŚT Łomża

 

Kategoria klas I -III

I miejsce - Kamila Dymek, SP nr 10 Łomża

II miejsce - Igor Kaliś, SP nr 10 Łomża

- Julia Majewska, ZSZP Piątnica

III miejsce – Julia Kochanowska, SP nr 10 Łomża
Wyróżnienie - Paulina Chyl, SP 4 Łomża

- Natalia Puławska, MDK-DŚT Łomża

 

Kategoria klas IV -VI

I miejsce - Laura Narolewska, SP nr 10 Łomża

Wiktoria Perzanowska, MDK -DŚT Łomża

II miejsce - Mateusz Krakowiecki, SP nr 10 Łomża

III miejsce - Zofia Borkowska, SP nr 10 Łomża

Wyróżnienie - Małgorzata Lemańska, GOK Zbójna

- Alicja Kopczewska, ROK Łomża

 

Kategoria Gimnazjum

I miejsce - Anita Czarnecka, Gimnazjum nr 8 w Łomży

II miejsce - Julia Przestrzelska, ROK Łomża

III miejsce - Magda Cwalina, ROK Łomża

- Przemysław Piotrowski, MDK -DŚT w Łomży

Wyróżnienie - Malwina Cholewicka, MDK-DŚT w Łomży


Kategoria Liceum

I miejsce - Katarzyna Górska, ROK Łomża

II miejsce - Angelika Gosk, ROK Łomża

III miejsce - Magdalena Kocoń, MDK-DŚT w Łomży

Wyróżnienia - Alicja Weydman, ROK Łomża

- Ewa Rutkowska, II Liceum Ogólnokształcące w Łomży

 

Jury :

Waldemar Chyliński przewodniczący

Wiersze i piosenki zaczął pisać już w szkole średniej. Studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. W krąg kultury studenckiej wszedł dzięki Grzegorzowi Marchowskiemu, który pierwszy zaśpiewał piosenkę z jego tekstem na Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Januszowi Kasprowiczowi, który opublikował jego pierwsze wiesze w prasie na początku lat 70. Współpracował z takimi wykonawcami jak Elżbieta Adamiak, Adam Drąg, Jacek Zwoźniak, Grażyna Łobaszewska, Adrianna Biedrzyńska oraz z grupami Wały Jagiellońskie, Zayazd, Kaczki z Nowej Paczki i z zespołem Mr. Zoob.est laureatem głównej nagrody XV Festiwalu Piosenki i Piosenkarzy Studenckich w Krakowie (1978 r.) i tego samego roku drugiej nagrody na Pierwszym Warszawskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej. Wraz z zespołem Kaczki z Nowej Paczki zdobył Grand Prix na Ogólnopolskim Przeglądzie Widowisk Estradowych w Rzeszowie w 1984 r. Jako autor jest laureatem pierwszej nagrody na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu za piosenkę Wszystko co złe omija mnie, którą wykonywała Grażyna Łobaszewska w 1991 r. Albumy muzyczne A może tylko nam się zdaje, C&P Pałac Kultury Records, sierpień 2001 Słowa, słowa, C&P Merkury S.J, grudzień 2003

Bogdan Szczepański - kompozytor i aranżer, od prawie ćwierć wieku związany z wieloma scenami teatralnymi, długoletni członek Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Ma na swoim koncie szereg realizacji teatralnych zarówno w kraju jak i zagranicą.

Grzegorz Sekmistrz - muzyk, pianista, absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Jazzu i Muzyki Estradowej.

 

Imprezę zorganizował Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego.

 

 

2012-11-26 08:59 Opublikował: Administrator

XX Giełda Piosenki -Scena Młodych Wokalistów 2012 - lista osób zakwalifikowanych,kolejność występów

Lista osób zakwalifikowanych, kolejność występów
XX GIEŁDA PIOSENKI -SCENA MŁODYCH WOKALISTÓW 2012

KATEGORIA PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ok godz 10.00-11.00

 

1.Magdalena Łukaszewska kl IV SP Konarzyce „What's is in for me”

2.Wiktoria Perzanowska kl VI MDK DŚT Ł-ża „Out here on my own”

3.Weronika Szymańska kl IV SP Konarzyce „Santa Claus is coming to town”

4.Julia Dziekońska kl IV SP Konarzyce „My bonny”

5.Aleksandra Jemielita kl V SP Konarzyce „I will always love you”

6.Weronika Zach kl I Stare Modzele „My heart will go one”

7.Natalia Stefańska kl III PG Miastkowo „Diamonds”

8.Joanna Pyskło kl II PG Miastkowo „Skinny Love”

9.Przemysław Piotrowski kl II MDK DŚT Ł-ża „Perfect guy”

10.Alicja Weydmann kl I, II LO ROK Ł-ża „Imagine”

11.Przemysław Przestrzelski kl II, II LO Ł-ża „Shape of My heart

12.Magdalena Kocoń kl I MDK DŚT Ł-ża „Corner of the earth”

13.Tomasz Miłowicki kl I ZSMiO nr 5 Ł-ża „She's the one”

14.Katarzyna Dłużniewska kl II MDK DŚT Ł-ża „Save it for a rainy day”

15.Julia Przestrzelska kl II ROK Ł-ża „Someone Like You”

 

OBRADY JURY (ok 20 min)

 

KATEGORIA KLAS I – III ok godz.11.20-12.30

 

1.Izabela Modzelewska kl III SP 5 Ł-ża „Pokochaj ją z całych sił”

2.Emilia Sobocińska kl III SP 9 Ł-ża „Pszczoły na wrotkach”

3.Maja Karwowska kl III SP IV SP 4 Ł-ża „Za mały”

4.Wiktoria Szewczyk kl I SP 7 Ł-ża „Puszek okruszek”

5.Paulina Chyl kl II SP 4 Ł-ża „Mała smutna królewna”

6.Karolina Chojnowska kl II SP Konarzyce „Słodka piosenka”

7.Natalia Puławska kl „O” MDK DŚT Ł-ża „Radosna samba” lub „Chrapu chrap”

8.Kacper Kuczyński kl II SP 10 Ł-ża „Eldorado”

9.Kamila Dymek kl.II SP 10 Ł-ża „Księżyc wędrowiec”

10.Maja Łukianiuk kl.III SP 10 Ł-ża „Mam niewiele lat”

11.Igor Kaliś kl III SP 10 Ł-ża „Do słońca leć”

12.Emilia Lutostańska kl III SP 10 Ł-ża „Mozart”

13.Julia Kochanowska kl II SP 10 Ł-ża „Kropelki”

14.Damian Modzelewski kl I SP Wygoda „Domowe ZOO”

15.Oliwia Mieczkowska kl III SP Konarzyce „Moja ojczyzna”

16.Julia Majewska kl III ZSZP Piątnica „Wiosenny spacer”

17.Damian Śliwiński kl III ROK Ł-ża, „Przyjaciel wie”

18.Monika Szydlik kl III GOK Zbójna „Tęcza”

 

OBRADY JURY ( ok 30 min)

KATEGORIA KLAS IV – VI ok godz.13.00-14.30

 

1.Franciszek Przybylski kl IV SP 5 Ł-ża „Za mały”

2.Aleksandra Rachubka kl VI SP 9 „Co ja w tobie widziała” lub „Masz wiadomość”

3.Paulina Buczyńska kl VI SP 9 Ł-ża „Przyjaciel od zaraz”

4.Aleksandra Suproń kl V SP 4 Ł-ża „Przebudzenie Ikara”

5.Konrad Kędziorek kl. VI SP 4 Ł-ża „Długość dźwięku samotności”

6.Zuzanna Sawicka kl. V SP w Wiźnie „Irracjonalnie”

7.Aleksandra Maliszewska kl. VI Ł-ża „Delikatnie jak wiatr”

8.Magdalena Polakowska kl. V SP w Konarzycach „Tam gdzie nie ma już drogi”

9.Julia Kossakowska kl. V SP w Jedwabnem „ Nie rzucaj słów na wiatr”

10.Wiktor Chocianowicz kl. IV SP 5 Ł-ża „ Perpedes”

11.Zuzanna Kazimierczuk kl V SP 4 Ł-ża „ Rytm i melodia”

12.Aleksandra Borawska kl. V SP 10 Ł-ża „Blues niepotrzebnych powrotów”

13.Wiktoria Perzanowska kl VI MDK DŚT „Supermenka”,

14.Joanna Farfułowicz kl. V SP 10 Ł-ża „Otwórz serce”

15.Aleksandra Raszczyk kl. VI SP 5 Ł-ża „Jestem optymistką”

16.Mateusz Białucha kl. VI SP 4 Ł-ża „Zaczekam”

17.Karolina Majtas kl. VI SP 9 Ł-ża „Przyjaciel dobra rzecz”

18.Mateusz Krakowiecki kl VI SP 10 Ł-ża „Bądź moim natchnieniem”

19.Aleksandra Poznalska kl. VI SP 5 Ł-ża „Siedem mil do nieba”

20.Dawid Gawryś kl. VI SP. 9 Ł-ża „Bujany blues”

21.Aleksandra Jemielita kl. V SP w Konarzycach „Tylko ty liczysz się”,

22.Paweł Wądołowski kl IV SP 9 Ł-ża „Poczuj rytm”

23.Zofia Borkowska kl. V SP 10 Ł-ża„Był raz pewien Pan”

24.Małgorzata Lemańska kl V GOK Zbójna „Laleczka z saskiej porcelany”

25.Patrycja Gontarz kl V GOK Zbójna „Karuzela”

26.Alicja Kopczewska kl VI ROK Ł-ża „Pogoda ducha”

27.Laura Narolewska kl IV SP 10 Ł-ża „Za duża za mała”

28.Julia Grzanecka kl VI SP 10 Ł-ża „Piosenka na zły czas”

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

 

KATEGORIA GIMNAZJA ok godz.15.00- 15.40

 

1.Ewa Lemańska kl I GOK Zbójna „Dmuchawce latawce”

2.Weronika Zach kl I Stare Modzele „Alleluja”,

3.Natalia Stefańska kl III PG Miastkowo „Nieodporny rozum”,

4.Dawid Dzwonkowski kl I PG 9 Ł-ża „Jeden moment”

5.Barbara Tarczewska kl. II PG 6 Ł-ża „Siedem mil do nieba”

6.Joanna Pyskło kl II PG Miastkowo „Cicho”,

7.Malwina Cholewicka kl I MDK DŚT Ł-ża „Cichy wielbiciel”

8.Anita Czarnecka kl III PG 8 Ł-ża „Dobranoc Panowie”

9.Aleksandra Szczyglewska kl II PG 1 Ł-ża „Życie mała garść”

10.Joanna Dłużniewska kl I PG 1 Ł-ża „Lubię wracać tam gdzie byłem”

11.Przemysław Piotrowski kl II MDK DŚT Ł-ża „Ces't la vie”,

12.Magdalena Cwalina kl I PG w Piątnicy „Kiedy mnie już nie będzie”

13.Weronika Turowska kl II PG w Jedwabnem „Boje się”

14.Ewelina Duchnowska kl II PG w Jedwabnem „Nie żałuję”

15.Aleksandra Cudnik kl I, ZSS Zabiele „Zamigotał świat”

16.Patryk Śliwiński kl I ROK Ł-ża, „Przed śniadaniem”

17.Julia Przestrzelska kl II ROK Ł-ża „Czemu nie tańczą na ulicach”

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

 

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE ok 16.10- 17.00

 

1.Katarzyna Żukowska kl II, I LO Ł-ża „Pocałuj noc”

2.Alicja Weydman kl I, ROK Ł-ża, „Magiczne ognie” ,

2.Kinga Sokół kl I, ZSWiO nr 7 Ł-ża „Dobranoc Panowie”

3.Magdalena Kocoń kl. I, MDK DŚT Ł-ża, „Ludzie z duszą,

4.Tomasz Miłowicki kl I, ZSMiO nr 5 Ł-ża, „Urke”,

5Angelika Gosk kl I ROK Ł-ża, „Jest taki samotny dom”

6.Ewa Rutkowska kl II, II LO Ł-ża, „Człowieczy los”

7.Katarzyna Dłużniewska kl II MDK DŚT Ł-ża, „Wyspa”

8.Katarzyna Domalewska kl II, II LO Ł-ża, „Nie przerywajcie zabawy”

9.Przemysław Przestrzelski kl II, II LO Ł-ża

10.Karolina Płotka kl III, II LO Ł-ża, „Joszko”

11.Ewelina Zaczek kl II, ROK Ł-ża, „Gdzie jest twój Bóg”

12.Kamil Kowalczyk kl I, III LO Ł-ża, „Wielka Dama”

13.Katarzyna Górska kl I, ROK Ł-ża, „Samba przed rozstaniem”

14.Laura Kończyk kl I, II LO Ł-ża, „Drogi kolego”

15.Przemysław Bazydło kl I ROK Ł-ża „Obok nas”

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

 

Zakończenie XX Giełdy Piosenki -Sceny Młodych Wokalistów -ok 17.30

 

Uwaga

Prosimy mieć na uwadze, że podane godziny poszczególnych kategorii mogą ulec zmianie dlatego prosimy o wcześniejsze stawienie się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury. Prosimy mieć przygotowany nośnik z podkładem muzycznym i przekazać go tuż przed występem osobie odpowiedzialnej za realizację dźwięku.

Przypominamy o akredytacji w wysokości 15 zł( posiłek+ koszty organizacyjne), którą należy umieścić w księgowości pokór nr 8.

2012-11-22 08:35 Opublikował: Administrator

XX Giełda Piosenki - Scena Młodych Wokalistów 2012

Celem imprezy jest wymiana osiągnięć dzieci i młodzieży utalentowanej muzyczne i wokalnie, wrażliwej na piękno muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i ich promocja. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.
Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodzieży do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu, właściwej interpretacji muzyczno - słownej w śpiewnym języku angielskim, który jest bardzo popularny w muzyce rozrywkowej.

Przegląd odbędzie się 24 listopada 2012 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

XX GIEŁDA PIOSENKI


Termin realizacji konkursu: 24 listopada 2012 r.

godz.10.00 - 18.00 przesłuchania konkursowe, obrady jury, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

 

Zasięg: regionalny

Miejsce realizacji: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4


Cel imprezy: wymiana osiągnięć dzieci i młodzieży utalentowanej muzyczne i wokalnie, wrażliwej na piękno muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i ich promocja. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.

Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodzieży do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu, właściwej interpretacji muzyczno - słownej w śpiewnym języku angielskim, który jest bardzo popularny w muzyce rozrywkowej.


REGULAMIN

Festiwal organizowany jest dla dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych:

I – do lat 9 /kl. I-III/
II – od lat 10 do 12 /kl IV-VI/
III – od lat 13 do l5 /Gimnazjum/

IV – od lat 16 do 19 /Liceum, Technikum, itp./
– solistów
– zespołów wokalnych (do kwartetu - żeńskich, i do sekstetu - mieszanych)


Każdy z wykonawców przygotowuje do prezentacji piosenki:
1. Z tekstem polskim (piosenka obowiązkowa w konkursie)

2. Z tekstem angielskim (dowolnie, nie jest obowiązkowa – kategoria anglojęzyczna)
Mogą to być znane przeboje polskiej i światowej estrady jak również piosenki nowe, niepublikowane lub nieemitowane w mediach (nowe kompozycje, własne).

Zwracamy szczególną uwagę na wykonanie nowych interpretacji, nowych aranżacji.

Kategoria piosenek z tekstem angielskim będzie oceniana dodatkowo przez jury konkursowe oraz lektora języka angielskiego szkoły EDUCO.

Kryteria oceny jury:

- muzykalność,

- walory wokalne,

- intonacja,

- interpretacja,

- dykcja,

- ogólny wyraz artystyczny (układy sceniczne, swoboda ruchu, inscenizacja itp.).




W kategorii piosenek polskich organizatorzy zapewniają nagrody za I,II i III miejsce oraz wyróżnienia.

W kategorii piosenek anglojęzycznych będzie tylko jedna główna nagroda w postaci półrocznego kursu języka angielskiego w szkole Educo.
Jury zastrzega prawo do własnej oceny w/g kryteriów niewymienionych w regulaminie oraz prawo podziału nagród.



Zgłoszenia należy nadsyłać na adres

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

18-403 Łomża

ul. Małachowskiego 4

tel/fax 0 86 219 01 11
lub drogą mailową rok@4lomza.pl

do dnia 16 listopada 2012 r. do godz. 20.00


Zgłoszenie powinno zawierać:

Kartę zgłoszenia oraz robocze nagranie jednej lub dwóch wykonywanych piosenek na wybranym nośniku CD, Flash-Pendrive.

Rada Artystyczna, po przesłuchaniu materiałów dokona kwalifikacji do festiwalu.


O zakwalifikowaniu do festiwalu poinformujemy do dnia 21 listopada 2012 r. na stronie internetowej ROK (www.rok.4lomza.pl).


Od wszystkich uczestników zakwalifikowanych do festiwalu jest pobierana akredytacja w wysokości 15 zł (posiłek i koszty organizacyjne) wpłata w dniu festiwalu w biurze organizacyjnym do godz. 10.00.

Informacji udziela kierownik artystyczny festiwalu Marek Żemek

tel. 86 219 01 11, rok@4lomza.pl

Sponsor główny:



Załączniki

  1. Karta zgłoszenie
2012-10-18 14:06 Opublikował: Administrator

Protokół z przesłuchań XIX Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Protokół z przesłuchań
XIX GIEŁDY PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ
SALA REGIONALNEGO OŚRODKA KULTURY W ŁOMŻY ul.Małachowskiego4

Jury w składzie:
Mirosław Korona – muzyk, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży,
Mirosław Dziewa – muzyk, recenzent muzyczny
Marek Żemek – muzyk, pedagog, organista
po wysłuchaniu 59 prezentacji w trzech kategoriach postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

 


W kategorii piosenki świątecznej:
I miejsce – Magdalena Kocoń – Gimnazjum Katolickie

II miejsce – Aleksandra Suproń – SP 4

Marlena Załęcka – SP 9

III miejsce – Anna Baczewska – PG 8

Wyróżnienia:

Dawid Dzwonkowski – SP Pniewo

W kategorii kl I-III Szkoły Podstawowe:

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Izabela Modzelewska – SP 5

III miejsce – Paulina Chyl - MDK-DŚT

Patrycja Gontarz – GOK Zbójna
Wyróżnienia:

Emilia Sobocińska - MDK-DŚT

Weronika Szymańska – SP Konarzyce


W kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowe

I miejsce: Magda Cwalina – ZSP Piątnica

II miejsce – Weronika Zach – SP Wygoda

III miejsce: Dawid Dzwonkowski – SP Pniewo

Marlena Załęcka – SP 9
Wyróżnienie:

Paulina Buczyńska - MDK-DŚT
Zofia Borkowska – SP 10
Joanna Dłużniewska – SP 10


Kategoria Gimnazjum:

I miejsce: Julia Przestrzelska – PG 1
Anna Baczewska – PG 8

II miejsce: Katarzyna Górska – ROK Łomża

Magdalena Kocoń – Gimnazjum Katolickie

III miejsca: Krzysztof Matlak – PG 8

Wyróżnienia:
Anna Wądołowska – PG Jedwabne


W kategorii piosenek anglojęzycznych nagrodę, półroczny kurs języka angielskiego ufundowany przez EDUCO otrzymała Julia Przestrzelska z Państwowego Gimnazjum Nr 1 w Łomży.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

 

Łomża, 3 grudnia 2011 r.

 

2011-12-05 09:24 Opublikował: Administrator

XIX Giełda Piosenki - Scena Młodych Wokalistów - kolejność występów

XIX Giełda Piosenki - Scena Młodych Wokalistów - kolejność występów

 

XIX GIEŁDA 2011

Kategoria piosenki angielskiej

kolejność prezentacji

 

1.Klaudia Kubajewska /SP Olszyny/ - MY HEART WILL ALWAYS GO ON

2.Izabela Gałązka /PG 1/ - MERCY

3.Aleksandra Suproń /SP 4/ - BIG BIG WORLD

4.Dawid Dzwonkowski /SP Pniewo/ - LOVE OF MY LIFE

5.Alicja Michalska /PG 1/ - NINE MILION BICYCLE

6.Dawid Dąbrowski /SP 7/ - TUTTI FRUTTI

7.Karolina Grala /PG 1/ - JAR OF HEARTS

8.Julia Przestrzelska /PG 1/ - MERCY

9. Magdalena Kocoń /Gim.Katolickie/ - Tears on my pillow

10. Katarzyna Urszula Samul /GOK Zbójna/ - When I look at you

 

XIX GIEŁDA 2011

Kategoria piosenki świątecznej

kolejność prezentacji

 

1.Franciszek Przybylski /SP 5/ - Kołysanka dla okruszka

2.Izabela Modzelewska /SP 5/ - Dzień jeden w roku

3.Klaudia Żochowska /SP w Kupiskach/ - Święta

4. Duet Izabela Biernacka i Maja Łukianiuk /SP 10/ - Zarozumiała bombka

5.Klaudia Kubajewska /SP Olszyny/ - Santa Claus is coming to town

6.Aleksandra Suproń /SP 4/ - Chrystus się narodził

7.Dawid Gawryś /SP 9/ - Jadą kolędnicy

9.Karolina Andruk /SP 9/ - Nowy rok-hop

10.Weronika Nieciecka /SP 9/ - Gwiazdki świecą nad stajenką

11.Marlena Załęcka /SP 9/ - Biały śnieg i ty

12.Dawid Dzwonkowski /SP Pniewo/ - Jadą kolędnicy, jadą

13.Karina Modzelewska /GOK Jedwabne/ - Bosy pastuszek

14.Magdalena Kocoń /Gimn.Kat./ - Ucichłeś Jezuleńku

15.Kinga Sokół /PG 8/ - Marry Christmas every one

16.Anita Czarnecka /PG8/ - Świąteczny śnieg

17.Anna Baczewska /PG8/ - Coraz bliżej święta

18.Alicja Michalska /PG1/ - Mery Christmas every one

 

 

 


KATEGORIA KLAS I – III

 

1.Franciszek Przybylski /SP 5/ Chcę być dyrektorem

2.Izabela Modzelewska /SP 5/ Co się stało z mamą

3.Klaudia Żochowska /SP w Kupiskach/ Puszek okruszek

4.Dominika Durczyńska /SP 7/ Szybko, szybko

5.Weronika Arnister /SP Drozdowo/ Bursztynek

6.Paulina Chyl /MDK-DŚT/ Puszek okruszek

7.Studio Wokalne /Mały eMDeK/ O mnie się nie martw

8.Emilia Sobocińska /MDKDST/ Irracjonalnie

9.Maja Karwowska /MDKDS T/ Radosna samba

10.Patrycja Gontarz /GOK Zbójna/ Kolory

11.Jolanta Siwik /GOK Zbójna/ Fantastyczna podróż

12.Monika Polkowska /GOK Zbójna/ Leśne krasnoludki

13.Izabela Biernacka /SP 10/ Świat rozdźwięków

14.Maja Łukianiuk /SP 10/ Drzwi do kariery

15.Weronika Szymańska /SP Konarzyce/

 

KATEGORIA KLAS IV – VI

 

1.Weronika Zach /SP Wygoda/ Powrócisz tu

2.Ewa Baranowska /SP Wygoda/ Kolorowy wiatr (Pocahontas)

3.Klaudia Kubajewska /SP Olszyny/ Orła cień

4.Dawid Dąbrowski /SP 7/ Do słońca leć

5.Paulina Buczyńska /MDKDST/ Za mała

6.Aleksandra Suproń /MDKDST/ (SP nr 5) Szklana pogoda, (Remedium)

7.Malwina Cholewicka /MDKDST/ Powiedz o sobie kilka słów

8.Aleksandra Raszczyk /MDKDST/ Daj mi rękę

9.Aleksandra Rachubka /MDKDST/ Co ja w tobie widziałam

10.Angelika Ciszewska /Zesp.Szkół w Przytułach/ Mały książę i róża

11.Aleksandra Maliszewska /SP 9/ Do łezki łezka

12.Dawid Gawryś /SP 9/ Bajka

13.Karolina Andruk /SP 9/ Był sobie strach

14.Rafał Korytkowski /SP 9/ Pszczoły na wrotkach

15.Weronika Nieciecka /SP 9/ Dworzec

16.Marlena Załęcka /SP 9/ Sen bez twarzy

17.Dawid Dzwonkowski /SP w Pniewie/ Zakazany owoc

18.Natalia Plona /GOK Zbójna/ Obozowa kołysanka

19.Ewa Lemańska /GOK Zbójna/ Alibaba

20.Zofia Borkowska /SP 10/ Gwiazda filmowa

21.Mateusz Krakowiecki /SP 10/ W moim magicznym domu

22.Joanna Dłużniewska /SP 10/ Śpiewać każdy może

23.Alicja Kopczewska /ZSP Piątnica/ Moje wędrowanie

24.Magda Cwalina /ZSP Piątnica/Czas nas uczy pogody

 

KATEGORIA GIMNAZJA

 

1.Katarzyna Górska /ROK/ Ja dla pana czasu nie mam

2.Karina Modzelewska /GOK Jedwabne/ Joszko Broda

3.Przemysław Piotrowski /Gimn.Kat./ Zaczekam

4.Barbara Tarczewska /PG 6/ Czekolada

5.Kamil Kowalczyk /PG Miastkowo/ Między ciszą

6.Magdalena Kocoń /Gimn.Kat./ Ach jakie oczy
7.Krzysztof Matlak /Gimn nr 8/ Przyszli o zmroku
8.Kinga Sokół /PG 8/ Był raz pewien pan
9.Sylwia Plona /PG 8/ Co łączy nas

10.Daria Miller /PG 8/ Wiedzieć wszystko

11.Anita Czarnecka /PG 8/ Gołębi song
12.Anna Baczewska /PG 8/ Pamięć
13.Katarzyna Urszula Samul /GOK Zbójna/

14.Tomasz Miłowicki /GOK Zbójna/ Do kołyski

15.Alicja Michalska /PG 1/ Uchylone drzwi
16.Cezary Borawski, Idę na całość

17.Izabela Gałązka /PG 1/ Brzydcy

18.Karolina Grala /PG 1/ Czas nas uczy pogody

19.Anita Mieczkowska /PG 1/ Każdy swoje 10 minut ma

20.Julia Przestrzelska /PG 1/ Pod papugami

 

2011-12-02 13:40 Opublikował: Administrator

XIX Giełda Piosenki Dziecięcej - Scena Młodych Wokalistów - lista osób zakwalifikowanych

Lista osób zakwalifikowanych do XIX Giełdy Piosenki Dziecięcej - Sceny Młodych Wokalistów

 

Kategoria klas I-III

1.Franciszek Przybylski, SP.NR.5 Łomża

  1. Izabela Modzelewska, SP.NR.5 Łomża

  2. Klaudia Żochowska, SP w Kupiskach

  3. Dominika Durczyńska, SP. NR. 7

  4. Weronika Arnister, SP w Drozdowie

  5. Paulina Chyl

  6. Trio ze Studia wokalnego „Mały eMDEK” MDK-DŚT

  7. Emilia Sobocińska MDK DŚT

  8. Maja Karwowska MDK DŚT

  9. Patrycja Gontarz, Gok Zbójna

  10. Jolanta Siwik, Gok Zbójna

  11. Monika Polkowska, Gok Zbójna

  12. Izabela Biernacka, SP, NR.10

  13. Maja Łukianiuk, SP. NR. 10

  14. Weronika Szymańska SP. w Konarzycach

 

Kategoria klas IV-VI

  1. Weronika Zach, SP w Wygodnie

  2. Ewa Baranowska SP w Wygodnie

  3. Klaudia Kubajewska SP w Olszynach

  4. Dawid Dąbrowski, SP.NR.7

  5. Paulina Buczyńska, MDK DŚT

  6. Aleksandra Suproń SP.NR.4

  7. Malwina Cholewicka MDK DŚT

  8. Aleksandra Raszczyk MDK DŚT

  9. Aleksandra Rachubka MDK DŚT

  10. Angelika Ciszewska Zespół Szkół w Przytułach

  11. Aleksandra Maliszewska SP. NR. 9

  12. Dawid Gawryś SP. NR.9

  13. Karolina Andruk SP.NR.9

  14. Rafał Korytkowski SP NR.9

  15. Weronika Nieciecka SP. NR. 9

  16. Marlena Załęcka SP.NR.9

  17. Dawid Dzwonkowski SP w Pniewie

  18. Natalia Plona, Gok Zbójna

  19. Ewa Lemańska, Gok Zbójna

  20. Zofia Borkopwska, SP. NR. 10

  21. Mateusz Krakowiecki SP. NR. 10

  22. Joanna Dłużniewka, SP.NR.10

  23. Alicja Kopczewska, ZSP w Piątnicy

  24. Magda Cwalina, ZSP w Piątnicy

 

Kategoria gimnazja

  1. Katarzyna Górska, ROK Łomża

  2. Karina Modzelewska, MGOK Jedwabne

  3. Przemysław Piotrowski, Gimnazjum Katolickie

  4. Barbara Tarczewska, PG. NR. 6

  5. Kamil Kowalczyk, PG w Miastowie

  6. Magdalena Kocoń, Gimnazjum Katolickie

  7. Krzysztof Matlak, PG. NR. 8

  8. Kinga Sokół, PG. NR. 8

  9. Sylwia Plona, PG.NR.8

  10. Daria Miller, PG.NR.8

  11. Anita Czarnecka, PG.NR.8

  12. Anna Baczewska, PG.NR.8

  13. Katarzyna Urszula Samul, Gok Zbójna

  14. Tomasz Miłowicki, Gok Zbójna

  15. Alicja Michalska, PG. NR. 1

  16. Cezary Borawski

  17. Izabela Gałązka, PG. NR. 1

  18. Karolina Grala, PG.NR.1

  19. Anita Mieczkowska, PG.NR.1

  20. Julia Przestrzelska, PG.NR.1

  21. Anna Wądołowska, PG Jedwabne

  22. Weronika Turowska, PG Jedwabne

 

2011-11-28 12:39 Opublikował: Administrator

XIX Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Celem imprezy jest wymiana osiągnięć dzieci i młodzieży utalentowanej muzyczne i wokalnie, wrażliwej na piękno sztuki, w szczególności muzyki i śpiewu. Wyłonienie talentów i promocja w mediach. Budowanie doświadczeń w występach scenicznych uczestników.

Przegląd odbędzie się 3 grudnia 2011 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Kategoria piosenki z tekstem w języku angielskim jest zachętą dla młodzieży do nauki poprawnej wymowy, akcentu i dykcji jak również rozumienia tekstu, właściwej interpretacji muzyczno - słownej w śpiewnym języku angielskim, który jest bardzo popularny w muzyce rozrywkowej.

Organizatorzy: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego
Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Nagrody ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński - Lech Marek Szabłowski

Członek Zarządu Województwa Podlaskiego - Jacek Piorunek

Szczegółowe informacje i karta zgłoszenia w załączniku.

 

Sponsor główny:


Patronat internetowy: www.4lomza.pl

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2011-10-11 09:52 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin