Udany występ par KTT AKAT na Promenada CUP 2017 w Augustowie

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Bardzo dobry turniej par z AKAT-u w Augustowie
Promenada CUP 2017 r.

W niedzielę 6 maja 2017 r. w Augustowie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Promenada CUP „o Puchar Burmistrza Augustowa”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary taneczne z AKAT-u kolejny raz pokazały, że ten sezon taneczny jest bardzo bogaty w osiągnięcia taneczne
i wyższe klasy taneczne. Kolejny raz łomżyńscy tancerze awansowali do finałów zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.

Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając

w kilku kategoriach tanecznych . Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków

i dobrą zapowiedzią kolejnych dobrych startów na następnych turniejach.

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły miejsca:

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Antoni Rytel i Laura Białucha

- w kategorii do 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Igor Darmetko i Natalia Wysocka

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce Super Puchar i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Łukasz Sobczyński i Aleksandra Sawko

I miejsce zajęła para Mikołaj Żebrowski i Wiktoria Szydlik

I miejsce zajęła para Kacper Laskowski i Wiktoria Kosińska

I miejsce zajęła para Bartosz Weber i Oliwia Mrozek

- w kategorii 10-11 lat klasa F

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

- w kategorii solistek do 11 lat klas H

I miejsce zajęły : Aleksandra Sawko, Oliwia Mrozek, Wiktoria Szydlik, Wiktoria Kosińska, Klaudia Bargielska, Laura Białucha, Natalia Wysocka, Weronika Szulc

II miejsce zajęła Zuzanna Mrozek

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

VI miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła

para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

VI I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Krakowiecki i Zuzanna Święcka

- w kategorii pow. 15 lat Open Klasy A i S

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska