ROK

Piękne zakończenie roku 2016 par tanecznych z AKAT-u w Warszawie

W niedzielę 18 grudnia 2016 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga- Pułnoc”. W turnieju tym startowały pary rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Dla łomżyńskich par tanecznych był to bardzo udany turniej, kończący rywalizację taneczną w roku 2016 na turniejach ogólnopolskich i szansą na podwyższenie klas tanecznych.
Łomżyniacy wykorzystali swoją możliwości taneczne i większości kategorii tam gdzie startowały pary z AKAT-u prawie wszystkie wywalczyły miejsca finałowe i medalowe.
Na uwagę zasługuje fakt , że kolejne pary podwyższyły swoje klasy taneczne .

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Adam Konopka i Magda Jemielita

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Radosław Walczyk Aleksandra Czerwińska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Rafała Plona i Linda Filipkowska

III miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra