ROK

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża w Warszawie 7 maja 2016 r.

W sobotę 7 maja 2016 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Bemowskie Dni Taneczne 2016” i turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali rywalizując min. z bardzo mocną reprezentacją Mazowsza.
Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną w tam sezonie, a w szczególności cieszą kolejne wygrane i zdobyte laury w tańcu sportowym.

- w kategorii 14-15 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bućkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa A

V miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para