ROK

Udany występ łomżyńskich par tanecznych AKAT-u w Biskupcu

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Bardzo Udany występ łomżyńskich par tanecznych AKAT-u w Biskupcu

W niedzielę 5 marca 2017 r. w Biskupcu odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Focus – 2017 o Puchar Burmistrza Biskupca”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne, sportowe i kategorii Senior II
z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to bardzo dobrze zorganizowany turniej z dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej. Dla łomżyńskich par tanecznych był to bardzo udany start po przerwie zimowej w dobrze obsadzonym turnieju.

W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe, a nawet w trzech kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje, że następna para zdobyła wyższą klasę taneczną „C” Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska w kategorii pow. 15 lat.

- w kategorii 14-15 lat klasa D

VI miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

V miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Bartosz Folga i Klaudia Plona

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

- w kategorii Senior II klasa E

IV miejsce w tańcach standardowych i IV w tańcach latynoamerykańskich zajęła para