ROK

./i/slide_26.jpg ./i/slide28.jpg ./i/slide_29.jpg ./i/slide23.jpg ./i/slide_11.jpg

Piotruś Pan - wyjazd do Nibylandii

Musical Piotruś Pan był ostatnim spektaklem, na który wybrali się uczestnicy zadania Kultura w zasięgu ręki. Była to rozrywka na wysokim poziomie artystycznym, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów. Zabawny, energetyczny, z niezwykłymi rozwiązaniami scenicznymi i nowoczesnej technice. Na scenie Teatru Studio Buffo zobaczyliśmy statek piracki, krokodyla, bohaterów spektaklu latających nad głowami widzów i wyspę, na której przeżywają niezwykłe przygody Piotruś Pan, Wendy i Zagubieni Chłopcy.

Bajeczna podróż w szczególności zachwyciła dzieci i osoby niepełnosprawne, które bardzo żywo i entuzjastycznie uczestniczyły w wydarzeniu.
Piotruś Pan to efektowny spektakl z dynamiczną choreografią, piękną muzyką i kostiumami.
Wyjazd został zrealizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucję Kultury Powiatu Łomżyńskiego w ramach zadania Kultura w zasięgu ręki dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Organizator:
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Łomży
Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
Fundacja Sztuk i Dialogu

Pomocy finansowej udzieliło Starostwo Powiatowe w Łomży.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.2021-11-08 15:32 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl
Numer konta ROK w Łomży
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
55 8762 0009 0003 3095 2000 0010