ROK

./i/slide18.jpg ./i/slide28.jpg ./i/slide_33.jpg ./i/slide23.jpg ./i/slide04.jpg

XXIX Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich 2022 - kolejność występów

Program XXIX Ogólnopolskich Dni Kultury Kurpiowskiej - Nowogród 19.06.2022

10.30 – Zbiórka uczestników ODKK pod Dworem ze wsi Brzózki przy głównym wejściu na terenie Skansenu Kurpiowskiego.

- Korowód uczestników konkursu pod scenę koncertową.

- Oficjalne rozpoczęcie Finału XXIX ODKK, występ Skiela Kapela.

ok. 11.00 - Przesłuchania konkursowe Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kurpiowskich.

- Kurpiowskie Granie - otwarta scena dla muzykantów i śpiewaków.

Kolejność występów XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kurpiowskich - Nowogród 19.06.2022 r.
Początek występów godzina 11.00
1. Kapela Grzesia
2. Kinga Sendrowska
3. Męski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
4. Bartosz Wawrzyniak
5. Amelia Kobus
6. Natalia Zadroga
7. Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
8. Urszula Filipkowska
9. Piotr Gołaś
10. Zosia Samełko
11. Poziomecki z Wykrotu
12. Kobiecy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
13. Paweł Dąbkowski
14. Dariusz Jedwabnik
15. Stanisław Archacki
16. Zespół Regionalny Myszyniec
17. Kurpiowszczyzna Senior
18. Hanna Ksepka
19. Anna Rybińska
20. Kapela Miód Na Serce
21. Henryk Kulesza
22. Zespół Pieśni i Tańca Kurpie z Rozóg
23. Dariusz Pliszka i Angelika Więcek - para taneczna
24. Kurpiowska Kapela Rodzinna Bałdygów
25. Elżbieta Kasznia
26. Diana Stęcel
27. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Turośli
28. Kurpiowska Kapela Ryszarda Maniurskiego
29. Zespół dziecięcy Kurpiowskie Dzieciaki z Wydmus
30. Aurelia Kulas
31. Władysław Gwiazda
32. Zespół Seniorzy Kurpiowszczyzna II
33. Weronika Zyśk
34. Bożena Żywica i Dariusz Jedwabnik – para taneczna
35. Zespół Wrzos
36. Kapela Łysozianie
37. Wiktoria Julia Zielińska
38. Kobiecy Zespół Śpiewaczy z Kuzi
39. Agnieszka Zielewicz
40. Ryszard Maniurski
41. Michalina Dąbkowska
42. Ryszard Borzymowski
43. Zespół Folklorystyczny Kurpiowszczyzna – grupa kobiet
44. Eugenia Kuliś
45. Kurpie Białe z Dąbrowy
46. Dawid Sutkowski
47. Zespół Folklorystyczny Kurpiowszczyzna – grupa taneczna
48. Grupa Dziewczęca Studia Wokalnego ROK
49. Regionalny Zespół Ludowy Karniewiacy
50. Warmińska Kuźnia
51. Mateusz Dziczek
52. Kurpie Białe z Golądkowa
53. Kornelia Bielska

Uwaga! Kolejność może ulec zmianie.

2022-06-10 10:12 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego

ul. Małachowskiego 4, tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl

Ogólny numer konta ROK Łomża
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010

Wpłaty ZAJĘCIA GRY NA INSTRUMENCIE
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010

Numer konta wpłaty ZAJĘCIA WOKALNE
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
29 8762 0009 0003 3095 2000 0090

Numer konta wpłaty ZAJĘCIA ZPiT ŁOMŻA i ZAJĘCIA BALETU
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 50 8762 0009 0003 3095 2000 0100

Numer konta wpłaty ZAJĘCIA PLASTYCZNE
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 71 8762 0009 0003 3095 2000 0110