ROK

./i/slide_22.jpg ./i/slide23.jpg ./i/slide_20.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide_34.jpg

Kolejność występów na Regionalnym Przeglądzie Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2018,

Kolejność występów na Regionalnym Przeglądzie Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2018, 13.05.2018 r.

 

14.00 - rozpoczęcie Przeglądu

występ Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego ze Zbójnej
14.10 - Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

14.20.- Zespół Folklorystyczny "Maryna" z Łomży

14.35.- Danuta Waśko z Łomży – instrumentalistka / harmonia pedałowa

14.40.- Gabrysia Cwalina z Dębnik – gawędziarka

14.45- Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy "Łomża" z Łomży

14.55- Szymon Wapniewski z Dobrego Lasu – gawędziarz

15.00- Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi

15.10- Wiktoria Wąsiewicz z Dobrego Lasu - gawędziarka
15.15- Gabriela Wawrzyniak i Kacper Żmuda z Łomży- para taneczna
15.25- Michał Olchowik z Łomży – instrumentalista

15.30- Antonina Zabielska i Marek Szymański z Łomży - para taneczna

15.40- Weronika Chrostowska i Mateusz Dębek z Łomży - para taneczna

15.45- Hanna Ksepka z Kuzi – solistka śpiewaczka

15.50- Dziecięcy Zespół Śpiewaczy z Turośli

16.00- Kapela "Miód na serce" z Łomży

16.10- Eugenia Kuliś z Kruszy – solistka śpiewaczka

16.15- Paweł Waszkiewicz z Dobrego Lasu - gawędziarz

16.20- Męski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

16.30- Wiktoria Banach z Dobrego Lasu – gawędziarka

16.35- Agnieszka Żemek – Pawczyńska z Łomży – solistka śpiewaczka

16.40- Izabela Piaścik z Dobrego Lasu – gawędziarka

16.50– Eugeniusz Piaścik z Dębnik -harmonia

17.00 - Natalia Zadroga z Turośli – instrumentalista /skrzypce

17.05- Dominika Walczyk z Dobrego Lasu- gawędziarz

17.10- Piotr Siwik z Turośli – instrumentalista

17.15- Zespół Śpiewaczy z Turośli

17.25- Karolina Siwik z Dobrego Lasu - gawędziarka

17.30- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Turoślanie" z Turośli – dzi mł

17.45-Izabela Rojewska z Nowogrodu - gawędziarka

17.50- Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

18.05- Joanna Sadowska z Nowogrodu – gawędziarka

18.10- Ludwik Sztachański z Taraskowa- instrumentalista

18.15- Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

18.25- Kapela Jana Kani z Turośli

18.30- Izabela Szewczyk z Nowogrodu - gawędziarka

18.40- Piotr Zakrzewski z Nowogrodu – akordeon,

18.45- Krystyna Gromadzka z Kolna – harmonijka ustna

18.50- Ludowy Zespół Śpiewaczy " Laskowianki"- grupa dziecięca

19.00 - Marian Góralski z Turośli – instrumentalista/ skrzypce

19.05-Dawid Sutkowski z Turośli – instrumentalista / harmonia pedałowa

19.10- Integracyjny Zespół Folklorystyczny "Szansa" z Zambrowa

19.30- Adam Sadłowski z Turośli – instrumentalista/ harmonia pedałowa

19.35- Ludowy Zespół Śpiewaczy "Laskowianki" – grupa młodych

19.45- Karol Sadłowski z Turośli – instrumentalista / harmonia pedałowa

19.50- Ludowy Zespół Śpiewaczy "Laskowianki" z Laskowca Starego

20.05- Jan Kania z Turośli – instrumentalista /harmonia pedałowa

20.10- Urszula Charubin z Pored/Zbójna – harmonia pedałowa

20.15- Kapela Ludowa "Szansa" z Zambrowa

20.25- zakończenie przesłuchań konkursowych

 

 

 

2018-05-08 14:53 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin