ROK

./i/slide_22.jpg ./i/slide04.jpg ./i/slide_32.jpg ./i/slide_29.jpg ./i/slide_25.jpg

Lista uczestników i kolejność występów V Festiwalu Piosenki Świątecznej Gwiazdkowe Nutki 2015

Lista uczestników i kolejność występów
V Festiwalu Piosenki Świątecznej
Gwiazdkowe Nutki 2015
06.12.2015

 

 

 

I Kategoria: Przedszkola, dzieci w wieku 4-6 lat godz. 11.00-12.00

 

  1. Anita Jermacz, lat 5, NP „Wesołe Słoneczko”Ł-ża, „Las wysypany białym śniegiem”

  2. Pola Męczkowska, lat 5, PP Nr. 15 Ł-ża, „Już blisko kolęda”

  3. Amelia Piórkowska, lat 5, PP Nr. 10 Ł-ża, „Złota gwiazdka”

  4. Bartosz Małachowski, lat 5, PP Nr. 9 Ł-ża, „Już blisko święta”

  5. Maja Grajko, lat 5, SP Nr. 2 Ł-ża, „Idzie Święty Mikołaj”

  6. Magdalena Jastrzębska, lat 5, PP Nr 5, „Rozśpiewały się obłoki”

  7. Emilia Dąbrowska, lat 6, OPSP Nr4 Ł-ża, „Złota gwiazdka”

  8. Amelka Bacisz, Lena Choinowska, Agata Zarzeczna lat 5, PP.Nr 8 L-żą,
    „Bądź wielki Boże dziecię”

  9. Kamil Koboska, lat 5, OPSP Nr 2 Ł-ża, „Już blisko kolęda”

  10. Monika Jałbrzykowska+zespół, lat 5, PP Nr 5, „Jezu nasz baranku”

  11. Dominika Sobuta, lat 6, OPSP w Jedwabnem, „Złota gwiazdka”

  12. Julia Grzybińska, Maja Biedrzycka, PP. Nr.8 Ł-ża, „Pastorałka anielska”

  13. Maria Jankowska, lat 5, PP NR 10 Ł-ża, „Idą święta”

  14. Anna Dziewa, lat 5 PP Nr 15 Ł-ża, „Zagraj dziecku kołysankę”

  15. Wiktoria Karpińska, Magdalena Owłasiuk, Wiktoria Bęczkowska, lat 5, PP Nr9, „Czy przyjedzie Mikołaj”

  16. Anna Przybylska, lat 4 PP Nr 5 Ł-ża, „Piosenka Świętego Mikołaja”

  17. Gabriela Kurpińska, lat 5, PP Nr 9 Ł-ża, „Choinka zielona”

  18. Pola Galińska, lat 5, PP nr 10 Ł-ża, „Dla ciebie kolędujemy”

 

 

 

Przerwa ok 15 min

 

 

II Kategoria: Klas I-III , dzieci w wieku 6 - 9 lat ok. godz.12.15-13.30

1.Zuzanna Karolak, lat 8, SP Jedwabne, „Nasza kolęda”

2.Maja Dużyńska, lat 7, SP Nr 10 Ł-ża, „Święta Święta”

3.Aleksandra Modzelewska, lat 9 Ł-ża, SP w Wygodzie, „Pojedziemy saniami

4.Gabriela Szczubełek, Wiktoria Zalewska, SP NR.5 Ł-ża, „Święta Święta”

5.Gabriela Zubrzycka, SP.Nr.5 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”

6. Natalia Puławska, Julia Karwowska, Katarzyna Głębocka, Katarzyna Boguska, Małe Emdek Ł-ża, „Święta Święta”

7.Wiktoria Szklanecka, lat 6, SP Nr 4 Ł-ża, „Nie było miejsca dla ciebie”

8.Julia Święszkowska, lat 8, SP w Przytułach, „Przyjecieli aniołowie”

9.Wiktoria i Amelia Cieśnickie, Sp Drozdowo, „Kolędowa nocka”

10.Alicja Marczewska, lat 8, SP Rakowo Bogienice, „Kto wie”

11.Dominika Pogroszewska,lat 6, SP w Kupiskach, „Gwiazdka”

12.Julia Ciemniewska, Dominik Pawłowski, Marcel Pawłowski, lat 7, SP NR 2 Ł-ża, „Zostań Jezu mym braciszkiem”

13.Paweł Truchel, lat 7, Sp. Nr 4 Ł-ża, „Do stajenki”

14. Maja Niksa, lat 7, Rok Ł-ża, „Jadą kolędnicy”

15.Izabela Cwalina, lat 8, MGOK Nowogród, „Na strunach igieł”

16.Julia Ciszewska, lat 8, Sp w Przytułach, „Choinkowe całusy”

17.Nikola Wiśniewska,lat 8 Sp w Jedwabnem, „Bosy pastuszek”

18.Oliwia Nikonowicz., Sp w Drozdowie, „Gore gwiazdka”

19.Paulina Żelazna, lat 8, Sp w Kupiskach, „Śpij maluszku”

20.Aleksandra sokołowska, lat 8, Rok Ł-ża, „Najmilszy święty”

21.Natalia Podgórecka, lat 6, SP Nr 4 Ł-ża, „Ding dong spadł już śnieg”

22.Aleksandra Pstrągowska, lat 8 , Sp w Śniadowie, „Mikołaju, Mukołaju”

23.Sandra Jabłońska, lat 7, Sp Nr 5 Ł-ża, „Już Mikołaj leci”

24.Błażej Rafałowski, lat 9, KWM Ł-ża, „Let it snow”

25.Amelia i Karolina Truszkowskie, lat 8, Sp rakowo Bogienice, „Gdy pierwsza gwiazdka”

26.Zuzanna Jakubiak, lat 7, Sp w Kupiskach, „Aniołek najładniejszy”

27.Gabriela Okuniewska, lat 7, Sp. Nr 5 Ł-ża, „Pierwsza gwiazdka”

28. Maja Wronowska, SP nr 5 Łomża

 

Obrady jury, wręczenie nagród w Kat. I i II ok 30 min

 

III Kategoria: Klas IV-VI, dzieci w wieku 10-12 lat ok godz. 14.00-14.30

  1. Martyna Turowska, lat 10, SP. Nr 4 Ł-ża, „Kolędowa nocka”

  2. Julia Krynica, lat 11, Sp Nr 4 Ł-ża, „Chrystus się narodził”

  3. Maja Męczkowska, Sp.Nr 7 Ł-ża, „Biegną”

  4. Aleksandra Wykowska, lat 11, SP. Nr 2 Ł-ża, „Pada śnieg”

  5. Anita Steczkowsna, lat 11, SP. Nr 9 Ł-ża, „Kto wie”

  6. Iga Mazurek, lat 11, SP w Pniewie, „Coraz bliżej święta”

  7. Justyna Żebrowska, SP w Drozdowie, „Szczęśliwe Betlejem”

  8. Julia Majewska, lat 11, ROK Ł-ża, „Święta , Święta”

  9. Dawid Wykowski i Kacper Sawicki, lat 11, SP Rakowo Bogienice, „Sianko na stół”

  10. Aleksandra Jastrzębska, lat 12, SP w Wygodzie, „Hej ludzie idą święta”

  11. Wiktoria Zapert, lat 10, Sp w Jedwabnem, „Coraz bliżej święta”

  12. Maja Karwowska, lat 12, MDK DŚT Ł-ża, „Pastorała Pastuszków”

  13. Otylia Perzanowska, lat 10, SP NR. 10 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”

  14. Natalia Szabłowska, 11 lat, SP w Śniadowie, „Magia świąt”

  15. Paulina Sobuta, lat 10, MGOK w Jedwabnem, „W grudniowe noce”

  16. Małgorzata Boczkowska, lat 12, SP w Rakowie Bogienice, „Babci zegar”

  17. Patrycja Grabowska, lat 11, SP w Wygodzie, „Biały śnieg i ty”

  18. Anna Makowska, lat 10, SP w Jedwabnem, „Jest taki dzień”

  19. Emilia Lutostańska i Mateusz Niksa, MDK DŚT Ł- ża,

    „Nauczmy się żyć obok siebie”

  20. Iza Jastrzębska, lat 11, Rok Ł-ża, „W grudniowe noce”

  21. Zespół wokalny GOK, 11 lat, MGOK Nowogród, „Jest taki dzień”

  22. Emilia Chocianowicz, lat 10, MDK DŚT Ł-żą, „Już święta”

  23. Iza Modzelewska i Damian Śliwiński, Rok Ł-ża, Wigilia dla wędrowca”

  24. Karolina Zakrzewska, lat 11, SP w Wygodzie, „Mikołaj jedzie tu znów”

  25. Sylwia Filter, lat 10, SP w Jedwabnem, „Nie było miejsca dla ciebie”

  26. Dominika Pokropowicz, lat 10, SP w Rakowie Bogienice, „Lulaj go Matko lulaj”

Przerwa ok 20 min

IV Kategoria: Gimnazja, Szkoły Średnie godz. 14.50-15.40

  1. Rafałowska Paula, lat 13, KWM Ł-ża, „Sleigh ride”

  2. Franciszek Przybylski, lat 13, MDK DŚT Ł-ża, „Święta już”

  3. Laura Narolewska, lat 13, ROK Ł-ża, „Na całej połaci śnieg”

  4. Paulina Buczyńska, lat 14, GK L-ża, „Jingle bell rock”

  5. Dominik Bajorek, lat 15, GK Ł-ża, „Let it snow”

  6. Zofia Borkowska, lat 14, KWM Ł-ża, „Driving home for christmas”

  7. Alicja Kopczewska, lat 15, ROK Ł-ża , Rocking around”

  8. Monika Grodzka, lat 15, MGOK w Jedwabnem, „Pada śnieg”

  9. Justyna Piątek, lat 16. PG NR 1 Ł-ża, „Have yourself a merry christmas”

  10. Wiktoria Perzanowska, lat 15, Rok Ł-ża, „Obejmij mni”

  11. Kinga Sokół, lat 19, ZSWiO Ł-ża,”Kolęda dla nieobecnych”

  12. Natalia Chmielewska, lat 16, PG Nr 1 Ł-ża,m Pada śnieg”

  13. Iwona Krasowska, lat 16, ZSWIO Nr 7 Ł-ża, „Kolęda o ludzkim zrozumieniu”

  14. Katarzyna Borkowska, lat 18, ZSWIO Ł-ża, „Santa baby”

  15. Eliza Niemiec, lat 16, ZSWIO Ł-ża, „Kolęda dla nieobecnych”

  16. Patryk Śliwiński, lat 16, Last Christmas

  17. Dawid Gawryś, PG nr 8 Łomża, Najlepsze dziś wypełni się
  18. Karolina Andruk, PG nr 8 Łomża, Oszaleli Anieli

Obrady jury, wręczenie nagród w Kat.III i IV ok 30 min

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej (10 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 06.12.2015 r.

Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.


Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek-Pawczyńska
tel. 86 2190 -111, 505506421

Uwaga !!! Wyznaczone godziny są godzinami przybliżonymi.
Proszę o wcześniejsze przybycie uczestników konkursu.

 

 

2015-12-02 09:19 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin