ROK

./i/slide_25.jpg ./i/slide_21.jpg ./i/slide_31.jpg ./i/slide28.jpg ./i/slide26.jpg

Lista uczestników -kolejność występów XI Festiwal Piosenki Świątecznej Gwiazdkowe Nutki

Lista uczestników -kolejność występów XI Festiwal Piosenki Świątecznej Gwiazdkowe Nutki
Osoby które nie nadesłały podkładu muzycznego proszone są o dokonanie tego w trybie pilnym na maila rok@4lomza.pl

Przypominamy o akredytacji konkursowej (koszty organizacyjne) w wysokości 10 zł płatne najlepiej na konto do dnia 09.12.2021 Nr konta Hexa Bank Spółdzielczy
w Piątnicy 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010
z dopiskiem Akredytacja Gwiazdkowe Nutki Imię i Nazwisko.
Osoby mające problem z płatnością przelewem mogą dokonać tego w dniu konkursu w księgowości ROK Łomża.

KATEGORIA PRZEDSZKOLA godz. 10.00
1. Zespół Promyczki - Aleksandra Baczewska, Malwina Janewicz, Weronika Jankowska, Aleksandra Dąbrowska, Oddział Przedszkolny Sp Nr 4 Łomża, Dzisiaj w stajence
2. Antonina Żelechowska lat 6, PP.NR 5 Łomża, Była noc
3. Iga Pruszko, lat 5, PP Nr 9 Lomża, Czy przyjdzie Mikołaj
4. Konrad Steczkowski lat 5, PP. Nr 9 Łomża, A Mikołaj pędzi
5. Adrianna Olender lat 6, SP w Dobrzyjałowie, Lulajże Jezuniu
6. Kornelia Laskowska, lat 5, ZSS w Jedwabnem, A Mikołaj pędzi
7. Liliana Czerwaciu, lat 5, ZSS w Jedwabnem, Tupu tup po śniegu
8. Iga Pawczyńska, lat 9, Oddział O Sp. Nr 9 Łomża, Lulajże mi lulej tu na świecie
9. Oliwia Zduńczyk, lat 6, SP w Dobrzyjałowie kl. 0, Pójdźmy wszyscy do stajenki
10. Wiktor Sokołowski, lat 5, kl. PP. Nr. 9 Łomża, Aniołek maleńki
OGŁOSZENIE WYNIKÓW

KATEGORIA KLAS I-IV godz. 11.00
1. Amelia Chrostek, lat 9 kl III, Sp. Kuzie, Mario czy ty wiesz
2. Oliwia Fabiszewska, lat 9, kl. Kl III SP. Dobrzyjałowo, Pastorałka anielska
3. Alicja Modzelewska, kl. III lat 9, SP w Dobrzyjałowie, Pastorałka od serca do ucha
4. Anna Rutkowska, ZSS w Jedwabnem, lat 7 kl I, Zarozumiała bombka
5. Filip Piotrowski, kl II Lat 8, ZSS w Wiźnie, Gdzie twoje miejsce
6. Oliwia Winiarek, kl. III lat 9, SP Jeziorko, Święta, Święta
7. Martynka Waniewska, kl III Lat 9, SP Piątnica, Najmilszy święty
8. Dominika Szabłowska, kl IV SP Konarzyce, Jeden dzień w roku
9. Maja Krzyna, lat 10, kl IV, Sp Nr. 5 Łomża, Święta to czas niespodzianek
10. Magdalena Jemielity, kl. IV, ZSZP Śniadowo, Zaśnieżone miasta
11. Patrycja Jankowska, kl. IV, ZSZP Śniadowo, Święta to czas niespodzianek
OGŁOSZENIE WYNIKÓW

KATEGORIA KLAS V-VIII 12.00
1. Piotr Borawski, SP. W Dobrzyjałowie, kl. VII 13 lat, Gdy się rodziłeś Panie
2. Michał Męczkowski i Karolina Lipińska, kl V, SP w Dobrzyjałowie, Przybieżeli do Betlejem
3. Julia Żyznowska, lat 11 kl V, Sp NR 4 Łomża, Gdy śliczna Panna
4. Zuzanna Jabłecka, lat 11 kl. VI, SP Konarzyce, Lulajże Jezuniu
5. Lena Kozikowska, lat 12 kl VI, SP w Konarzycach, Przybieżeli do Betlejem
6. Anna Truszkowska, kl. VI 12 lat, SP Konarzyce, Kolęda o ludzkim zrozumieniu
7. Amelia Piotrowska, kl . V lat 11, ZSS w Wiźnie, Uciekali
8. Dominika Pogroszewska, kl. VI, lat 12, Wizna, Kto wie
9. Malwina Leszczyńska, kl.VIII Lat 14 , MKDS Łomża, Cicho, cicho
10. Marta Długokęcka, kl. VII, ZSZP Śniadowo, Mario czy Ty wiesz
11. Zuzanna Komorowska, kl. V, ZSZP Śniadowo, Mario czemu pobladłaś?
Ogłoszenie wyników

Wszystkie podane godziny rozpoczęcia danej kategorii są godzinami przybliżonymi, prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej i wcześniejsze informowanie o nieobecności uczestników.

Obowiązuje dezynfekcja rąk na wejściu do budynku oraz stałe noszenie maseczek.
Maseczki zdejmowane są wyłącznie podczas występu, przed wejściem na scenę !

Kontakt, ROK Łomża 862190 111, 505506421- kierownik artystyczny festiwalu

2021-12-08 16:00 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl
Numer konta ROK w Łomży
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
55 8762 0009 0003 3095 2000 0010