9.30 - Korowód spod Dworku na terenie Skansenu Kurpiowskiego do Sceny Amfiteatru
9.50 - Występ pozakonkursowy Zespołu Pieśni i Tańca „Łomża”
- Joanna Sadowska z Nowogrodu – gawędziarka |
- Zespół Śpiewaczy z Turośli |
- Hanna Ksepka z Kuzi- solistka śpiewaczka |
- Izabela Szewczyk z Nowogrodu- gawędziarka |
- Gabriela Wawrzyniak i Kacper Żmuda z Łomży- para taneczna |
- Karolina Siwik z Dobrego Lasu -gawędziarka |
- Męski Zespół Śpiewaczy ”Kurpiowszczyzna” z Myszyńca |
- Zespół Folklorystyczny „Maryna” z Łomży |
- Dominika Walczyk z Dobrego Lasu - gawędziarka |
- Klonowskie Kurpsianki z Klonu |
- Alicja Chojnacka z Golądkowa - solistka śpiewaczka |
- Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy „Łomża” z Łomży |
- Ewa Łępicka z Wyku – solistka śpiewaczka |
- Izabela Piaścik z Dobrego Lasu - gawędziarka |
- Bartłomiej Bartosiewicz z Jednorożca -solista śpiewak |
- Dziecięcy Zespół Śpiewaczy z Turośli |
- Izabella Marzewska z Nasiadek – solistka śpiewaczka |
- Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy |
- Zenon Kaczyński z Łysych- solista instrumentalista |
- Kobiecy Zespół Śpiewaczy ”Kurpiowszczyzna” z Myszyńca- seniorki |
- Adam Zwierzchowski z Jednorożca - solista śpiewak |
- Eugeniusz Piaścik z Dębnik- solista instrumentalista |
- Grupa Śpiewacza „Młode Kurpie” z Jednorożca |
- Piotr Zakrzewski z Nowogrodu – solista instrumentalista |
- Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy” z Wyszkowa |
- Kapela „Matyski” z Czarni, |
- Męski Zespół Śpiewaczy ”Kurpiowszczyzna” z Myszyńca- seniorzy |
- Michał Olchowik z Łomży – solista instrumentalista |
- Kobiecy Zespół Śpiewaczy „Kurpiowszczyzna” z Myszyńca |
- Elżbieta Kasznia z Rozóg – solistka śpiewaczka |
- Kapela Czesława Drząszcza z Myszyńca |
- Jolanta Samsel i Mariusz Pliszka z Myszyńca– para taneczna |
- Kapela „Kurpie białe” z Dąbrowy |
- Justyna Godlewska i Sylwester Chojnacki z Golądkowa – para taneczna |
- Zespół„Puszcza Zielona” z Łysych- kobiety |
- Kapela Grzesia z Susk Nowych |
- Adam Sadłowski z Turośli – solista instrumentalista |
- Zespół Folklorystyczny „Nowe latko” z Lelisa |
- Dawid Sutkowski z Turośli- solista instrumentalista |
- Zespół „Łysoziańskie nuty” z Łysych |
- Edward Koziatek z Zawad – solista instrumentalista |
- Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie Białe” z Golądkowa |
- Agnieszka Żemek - Pawczyńska z Łomży – solistka śpiewaczka |
- Anna Kubiak i Wiktor Więckowski z Jednorożca – para taneczna |
- Dawid Wilga i Weronika Jóźwik z Jednorożca- para taneczna |
- Zespół Folklorystyczny „Kurpiowszczyzna” z Myszyńca |
- Kapela „Miód na serce” z Łomży. |
- Chłopaki ze Zbójnej |
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ”Turoślanie” z Turośli |
- Karol Sadłowski z Turośli – solista instrumentalista |
- Jan Kania z Turośli – solista instrumentalista |
- Henryk Kulesza z Lelisa- solista i gawędziarz |
- Zespół „Pniaki i krzaki” z Lelisa |
- Kapela Jana Kani z Turośli |
- Kapela Ludowa „Szansa” z Zambrowa |
- Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej |
- Zespół Folklorystyczny”Szansa” z Zambrowa |
- Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu |
17.00 - zakończenie przesłuchań konkursowych