ROK

./i/slide_20.jpg ./i/slide_23.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide04.jpg ./i/slide28.jpg

Kolejność występów Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich Nowogród 2018

Kolejność występów Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich
10.06.2018 r.
Nowogród

 

9.30 - Korowód spod Dworku na terenie Skansenu Kurpiowskiego do Sceny Amfiteatru
9.50 - Występ pozakonkursowy Zespołu Pieśni i Tańca „Łomża”

 

- Joanna Sadowska z Nowogrodu – gawędziarka

- Zespół Śpiewaczy z Turośli

- Hanna Ksepka z Kuzi- solistka śpiewaczka

- Izabela Szewczyk z Nowogrodu- gawędziarka

- Gabriela Wawrzyniak i Kacper Żmuda z Łomży- para taneczna

- Karolina Siwik z Dobrego Lasu -gawędziarka

- Męski Zespół Śpiewaczy ”Kurpiowszczyzna” z Myszyńca

- Zespół Folklorystyczny „Maryna” z Łomży

- Dominika Walczyk z Dobrego Lasu - gawędziarka

- Klonowskie Kurpsianki z Klonu

- Alicja Chojnacka z Golądkowa - solistka śpiewaczka

- Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy „Łomża” z Łomży

- Ewa Łępicka z Wyku – solistka śpiewaczka

- Izabela Piaścik z Dobrego Lasu - gawędziarka

- Bartłomiej Bartosiewicz z Jednorożca -solista śpiewak

- Dziecięcy Zespół Śpiewaczy z Turośli

- Izabella Marzewska z Nasiadek – solistka śpiewaczka

- Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

- Zenon Kaczyński z Łysych- solista instrumentalista

- Kobiecy Zespół Śpiewaczy ”Kurpiowszczyzna” z Myszyńca- seniorki

- Adam Zwierzchowski z Jednorożca - solista śpiewak

- Eugeniusz Piaścik z Dębnik- solista instrumentalista

- Grupa Śpiewacza „Młode Kurpie” z Jednorożca

- Piotr Zakrzewski z Nowogrodu – solista instrumentalista

- Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy” z Wyszkowa

- Kapela „Matyski” z Czarni,

- Męski Zespół Śpiewaczy ”Kurpiowszczyzna” z Myszyńca- seniorzy

- Michał Olchowik z Łomży – solista instrumentalista

- Kobiecy Zespół Śpiewaczy „Kurpiowszczyzna” z Myszyńca

- Elżbieta Kasznia z Rozóg – solistka śpiewaczka

- Kapela Czesława Drząszcza z Myszyńca

- Jolanta Samsel i Mariusz Pliszka z Myszyńca– para taneczna

- Kapela „Kurpie białe” z Dąbrowy

- Justyna Godlewska i Sylwester Chojnacki z Golądkowa – para taneczna

- Zespół„Puszcza Zielona” z Łysych- kobiety

- Kapela Grzesia z Susk Nowych

- Adam Sadłowski z Turośli – solista instrumentalista

- Zespół Folklorystyczny „Nowe latko” z Lelisa

- Dawid Sutkowski z Turośli- solista instrumentalista

- Zespół „Łysoziańskie nuty” z Łysych

- Edward Koziatek z Zawad – solista instrumentalista

- Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie Białe” z Golądkowa

- Agnieszka Żemek - Pawczyńska z Łomży – solistka śpiewaczka

- Anna Kubiak i Wiktor Więckowski z Jednorożca – para taneczna

- Dawid Wilga i Weronika Jóźwik z Jednorożca- para taneczna

- Zespół Folklorystyczny „Kurpiowszczyzna” z Myszyńca

- Kapela „Miód na serce” z Łomży.

- Chłopaki ze Zbójnej

- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ”Turoślanie” z Turośli

- Karol Sadłowski z Turośli – solista instrumentalista

- Jan Kania z Turośli – solista instrumentalista

- Henryk Kulesza z Lelisa- solista i gawędziarz

- Zespół „Pniaki i krzaki” z Lelisa

- Kapela Jana Kani z Turośli

- Kapela Ludowa „Szansa” z Zambrowa

- Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

- Zespół Folklorystyczny”Szansa” z Zambrowa

- Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

17.00 - zakończenie przesłuchań konkursowych

 

 

2018-06-05 15:19 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin