ROK

./i/slide_33.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide15.jpg ./i/slide_25.jpg ./i/slide_20.jpg

Zapraszamy do gry - szkolenie dotyczące konkursu regrantingowego

Szanowni Państwo,
w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku po raz drugi organizuje konkurs regrantingowy „Zapraszamy do gry”. Jego uczestnicy mają możliwość realizacji projektów w zakresie edukacji kulturowej w wysokości do 12 tysięcy złotych.
Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym konkursu regrantingowego, w trakcie którego przybliżone będą założenia konkursu, główne wytyczne regulaminu czy zasady wypełniania formularza aplikacyjnego.

 

Obecność na jednym ze spotkań informacyjnych (lub innych wydarzeń projektowych wskazanych w regulaminie) jest niezbędna do uczestniczenia w konkursie regrantingowym.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie http://pomost.woak.bialystok.pl/artykuly/211-konkurs-2017

 

Termin spotkania informacyjnego:

22.05 - Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, Łomża, godz. 12:00.

 

Podlaski Pomost Kultury to trzyletni projekt realizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura” Narodowego Centrum Kultury. Celem projektu jest utworzenie sieci stałej współpracy pomiędzy instytucjami kultury i placówkami edukacyjno-oświatowymi województwa podlaskiego i animowaniu działań z zakresu edukacji kulturowej.

Organizatorzy:
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku

Serdecznie zapraszamy!

 

2017-05-16 15:36 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin