ROK

./i/slide_27.jpg ./i/slide28.jpg ./i/slide_20.jpg ./i/slide15.jpg ./i/slide_16.jpg

Zaproszenie na wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Szeligowskiej i Jolanty Żochowskiej

Klub Wojskowy w Łomży i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają na wystawę malarstwa Agnieszki Szeligowskiej i Jolanty Żochowskiej.
Wernisaż wystawy odbędzie się 4 czerwca 2019 roku, o godzinie 18.00 w Galerii N, Al. Legionów 133. Wernisaż uświetni występ artystów z Filharmonii Narodowej w Warszawie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

 


Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, kierunek niezwiązany z plastyką. Pracuję w jednej z łomżyńskich szkół. Czasu na malowanie mam niewiele, maluję głównie w czasie urlopu. Swój warsztat twórczy udoskonalam przeważnie na plenerach malarskich. W latach 2010-2018 uczestniczyłam w plenerach organizowanych przez MGOK w Jedwabnem, a w 2012 - przez WOAK Białystok. Brałam udział w wystawach poplenerowych i zbiorowych organizowanych przez Klub Wojskowy i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży.
Jest to moja pierwsza wystawa indywidualna, stanowi przegląd tego co udało się namalować w ciągu ostatnich lat. Życzę miłych wrażeń.

Agnieszka Szeligowska
Jestem pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Swoją pasję odkryłam w 2013 roku dzięki koleżance Agnieszce, która namówiła mnie do udziału w plenerze malarskim.
Uczestniczyłam w plenerach w Jedwabnem i Siemieniu. Tam przy wsparciu koleżanek powstały moje pierwsze prace.
Od roku uczestniczę w zajęciach plastycznych dla dorosłych w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. Zawsze podziwiałam osoby, które malowały i ceniłam ich umiejętności. Mam nadzieję, że coraz bardziej będę rozwijać swoją pasję, sprawia mi to wiele radości i uspokaja. Najbardziej lubię malować krajobrazy, kwiaty.

Jolanta Żochowska

 

2019-05-30 19:03 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin