ROK

./i/slide04.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide20.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide18.jpg

Kolejność występów - Konkurs recytatorski - Baje, bajki, bajeczki 2019

Kolejność występów. Konkurs Recytatorski Baje, bajki, bajeczki... - eliminacje powiatowe,
Piątnica 26.04.2019. Początek godzina 10.00.

Kategoria klasy I-IV

L.p

Imię i nazwisko

Tekst

1.

Wiktoria Boroń, kl. III

Dwie kozy – Ludwik Jerzy Kern
Stefek Burczymucha – Maria Konopnicka

2.

Lena Krzynówek, kl. I

O zydelku na spacerku – Agnieszka Frączek

3.

Artur Walczyk, kl. II

Telefon od wuja Leona – Tomasz Plebański

4.

Natalia Grala, kl. III

Foka – Jan Brzechwa
Mądra sowa z Chotomowa – Wanda Chotomska

5.

Kacper Makowski, kl. I

Daktyle – Danuta Wawiłow

6.

Damian Korwek, kl. IV

Lwy – Hanna Januszewska
Przyjaciele – Adam Mickiewicz

7.

Oskar Gutowski, kl. II

Spacerek – Dorota Gellner
Piotruś i powietrze – Ludwik Jerzy Kern

8.

Aleksander Bruliński, kl. II

Piotruś i powietrze – Ludwik Jerzy Kern
Wigilijna zabawa w rymy – Małgorzata Strzałkowska

9.

Lidia Pawelczyk, kl. I

Pastereczka – Dorota Gellner




Kategoria:
klasy V-VIII

L.p

Imię i nazwisko

Tekst

1.

Daria Bogdańska, kl. V

Dyrektor i pomnik – Konstanty Ildefons Gałczyński
Spóźniony słowik – Julian Tuwim

2.

Zofia Faryna, kl. V

O rodzicach – Ludwik Jerzy Kern
Pierwszy – Ludwik Jerzy Kern

3.

Maja Ostrowska, kl. VI

Pan Maluśkiewicz i wieloryb – Julian Tuwim
Przyjaciele – Adam Mickiewicz

4.

Mateusz Jemielity, kl. V

Wilk u dentysty – Tadeusz Śliwiak
Foka – Jan Brzechwa

5.

Maciej Szymański, kl. V

Pani Twardowska – Adam Mickiewicz
Spacerek – Dorota Gellner

6.

Amelia Kurpiewska, kl. V

Ptasie radio – Julian Tuwim

7.

Oskar Gniazdowski, kl. VI

Małpa w kąpieli – Aleksander Fredro

 

 

2019-04-23 14:04 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin