ROK

./i/slide_34.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide15.jpg ./i/slide28.jpg ./i/slide_11.jpg

XXVI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej- Scena Młodych Wokalistów - kolejność występów

Kolejność występów na XXVI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Scena Młodych Wokalistów 2018

 

XXVI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej- Scena Młodych Wokalistów

 

23.11.2018 godz. 16.00 PIĄTEK

1.

Maja Krzyna

SP Nr 5 Łomża

Lat 7 kl. I

„Nad łąką złote słonko”

2.

Amelia Piotrowska

ZS w Wiźnie

Lat 8, kl,.II

„Kocham Cie Ti amo j, tę”

3.

Dominika Pogroszewska

Wizna, lat 9

Lat, kl. III

„Meluzyna”

4.

Aleksander Szymański

SP Nr 4 Łomża

Lat 8, kl. II

„Rowerowa wycieczka”

5.

Wiktoria Karpińska

Łomża

Lat 8, kl II

,,Rytm i melodia'

6.

Lena Krzynówek

GOK Zbójna

Lat 7 kl. I

„Pomaluj cały świat”

7.

Maja Jarmułowicz

SP Nr 9 Łomża

Lat 7, kl I

„Obiecuję”

8.

Olga Szlesińska

Łomża

Lat 8, kl II

„Jestem kotem”

9.

Katarzyna Dziedzicka

SP Kupiski

Lat 9, kl III

„Żyj do przodu”

10.

Zuzanna Skopek

SP Kupiski

Lat 9, kl III

„Drzwi do kariery”

11.

Ania Dziewa

Łomża

Lat 8 kl. II

„Myszka”

12.

Aleksandra Skopek

Kupiski

Lat 7, kl I

„Puszek Okruszek”

13

Weronika Puchała

GOK Zbójna

lat 10, kl. III

„Drzwi do kariery”

14

Aniela Narolewska

Łomża

Lat 7 kl. I

„Co to jest Niepodległość”

15

Pola Galińska

Łomża SP nr 9

Lat 8, kl II

„Rytm i melodia”

16

Anna Przybylska

Szkoły Katolickie Łomża

Lat 7, kl I

„Drzwi do kariery”

17

Aleksandra Tyborowska, Laura Strzyż

SP Nr 9

Lat 7 , kl I

„Tęcza”

 

17.20

Kl IV-VI

 

1.

Gabrysia Zubrzycka

Łomża

Lat 11 kl V

„Żyj”

2.

Mateusz Konik

SP Nr 1 Łomża

Lat 10, kl V

„Zimny drań”

3.

Natalia Gryc

Łomża MDK

Lat 9, kl IV

„Przyjaciel od zaraz”

4.

Błażej Rafałowski

KK Łomża

Lat 12 kl VI

„Małomiasteczkowy”

5.

Natalia Puławska

Łomża

Lat 12, kl. VI

,,Mała apokalipsa'

6.

Karolina Gołaś

GOK Jedwabne

Lat 12 kl VI

„Tyle słońca w całym mieście”

7.

Dawid Sokołowski

MDK Łomża

Lat 12 kl. VI

„Te myśli”

8.

Zofia Brulińska

ZSP Śniadowo

Lat 9 kl IV

„Był raz sobie strach na wróble”

9.

Nikola Kotowska

SP Drozdowo

Lat 11 kl V

„Rozkwitały Pąki białych róż”

10

Michał Waniewski

Jeziorko

Lat 11 kl. V

„Zawsze gdzieś”

11

Małgorzata Piszczatowska

SP Śniadowo

Lat 12 kl VI

„Kapelusze”

12

Wiktoria Mańko

SP Nr 1 Łomża

Lat 11 kl V

„Świat to muzyka”

13

Maja Niksa

Łomża

Lat 10 kl IV

„Moja koleżanka”

14

Marta Długokęcka

SP Śniadowo

Lat 9 kl IV

„Dyrygent”

15

Nikola Góralczyk

SP Nr 1 Łomża

Lat 11 kl V

„Rudy rydz”

16

Daniel Gołaś

GOK Jedwabne

lat. 10, kl. IV

„Ojczyzno ma”

17

Aleksandra Sokołowska

Łomża

Lat 11, kl V

„Ada to niewypada”

18

Julia Karwowska

MDK Łomża

Lat 11 VI

„Mała pocieszanka”

19

Patrycja Chyl

SP Nr 4 Łomża

Lat 11. kl V

„Granda”

20

Marcel i Dominik Pawłowscy

Łomża

Lat 10, kl IV

„Zimny drań”

21

Magdalena Dobrzańska

Łomża

Lat 10, kl IV

„Cierpliwie czekam”

22

Aleksandra Pstrągowska

Śniadowo

Lat. 12, kl VI

„Mój dom”

 





24.11.2018 SOBOTA

Godz. 10.00- Piosenka anglojęzyczna

 

1.Amelia Borusiewicz, lat 13, „Fake Happy Paramore”

2.Emilia Sobocińska, lat 15, „Mamma Knows Best”

3.Paulina Chyl, lat 13, „When I was Your Man”

4.Damian Śliwiński, lat 15, „Fly me to the moon”

5.Paula Rafałowska, lat 16, „Swing Supreme”

6.Dominik Bajorek, lat 18, Tears in heven”

7.Urszula Sulkowska, lat 15, „Milion reasons”

8.Mateusz Niksa, lat 15, „Please dont stop the music”

9.Laura Narolewska, lat 16, „People help the people”

10.Ewelina Targońska, lat 17, „If Aint got you”

11.Zofia Trojanowska, lat 16, „My One and Only Love'

12.Aleksandra Grądzka, lat 16, „All I want”

 

 

Ogłoszenie wyników w kategorii piosenki anglojęzycznej, wręczenie nagród

11.30

 

1.

Amelia Borusiewicz

KK Łomża

Lat 13 kl VII

„Nieznajomy”

2.

Weronika Łada

SP Nr 5 Łomża

Lat 13 kl VII

„Kocham Cię życia

3.

Victoria Siwik

SP Nr 9 Łomża

Lat 15 kl. III gim

„Będę śniła”

4.

Damian Śliwiński

Rok Łomża

Lat 15 kl III gim

„Wielka dama”

5.

Paulina Chyl

SP Nr 4 Łomża

Lat 13

kl VIII

„Sercem patrz”

6.

Julia Kochanowska

KK Łomża

Lat 13 kl VIII

„Kasztany”

7.

Wiktoria Rutkowska

SP Nr 9 Łomża

Lat 13 VII

„Sen bez twarzy”

8.

Natalia Szabłowska

Śniadowo

Lat 15, kl VIII

„Dziewczyński spacer”

9.

Maja Karwowska

MDK Łomża

Lat 15 kl III gim

„Cichy wielbiciel”

10

Kacper Żmuda

ROK Łomża

Lat 15 III gim

„Trójkąty i kwadraty”

11

Wiktoria Szewczyk

KK Łomża

Lat 13 kl VII

„Nie mów mi nie”

12

Izabela Modzelewska

Rok Łomża

Lat 15 III gim,

„Cyrk nocą”

13

Mateusz Niksa

Rok Łomża

Lat 15 III gim

„Bracka”

14

Emilia Sobocińska

KK Łomża

lat 15 III gim

„W dobrą stronę”

15

Urszula Sulkowska

MDK Łomża

Lat 15 kl III Gim.

„Mój dobry duch”

16

Wiktoria Czerwińska

KK Łomża

Lat 13, kl 7

„Aleją Gwiazd”

 

13.00

 

1

Paula Rafałowska

KK Łomża

Lat 16 I LO kl I

„Linoskoczek”

2

Wiktoria Perzanowska

ROK Łomża

Lat 18 III LO kl III

„Testosteron”

3

Franek Przybylski

MDK Łomża

Lat 16 I LO kl I

„Prowincja jest piękna”

4

Alicja Kopczewska

Rok Łomża

Lat 18 kl. III III LO

„SOS”

5.

Zofia Trojanowska

KK Łomża

16 lat Łomża

„Postempomat”

6

Dominik Bajorek

Jeziorko

Lat 18 kl. III LO

„List do M”

7

Laura Narolewska

Rok Łomża

Lat 16 kl. I LO

„Co się śni niewidomym”

8

Ewelina Targońska

Łomża

Lat 17, kl. II LO

„Supermenka”

9

Aleksandra Grądzka

Łomża

Lat 16, kl I ZS katolic.

„Nieznajomy”

 

 

Ok. godz. 14.00 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, występy wybranych laureatów i krótki recital Katarzyny Garłukiewicz.

 

Przypominamy o akredytacji w wysokości 15 zł (koszty organizacyjne, poczęstunek), płatne w dniu konkursu.
Zwracamy uwagę na obowiązek posiadania akompaniamentu format mp3 na nośniku CD lub pendrive.

 

 

2018-11-21 09:31 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin