ROK

./i/slide_16.jpg ./i/slide_24.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide_11.jpg

Kolejność wystepów - konkurs recytatorski - O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki - 25.04.2018

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - eliminacje powiatowe, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży 25.04.2018, początek godzina 10.00.

 

 

1. Wiktoria Osiecka, Żaba – Jan Brzechwa
2. Milena Karwowska, Samochwała – Jan Brzechwa
3. Zofia Kossakowska, Na straganie – Jan Brzechwa
4. Weronika Ożarowska, Na wyspach Bergamutach – Jan Brzechwa
5. Alicja Chajęcka, Raz i dwa – Grzegorz Turnau
6. Michalina Romańska, Zakochana parówka – Jacek Cudny
7. Wanessa Włodkowska, Wiosenny czarodziej – Dorota Gellner
8. Martyna Nowacka, Skrucha Józi – Maria Konopnicka
9. Zofia Samełko, Stefek Burczymucha – Maria Konopnicka
10. Zuzanna Chmielewska, Kaczka dziwaczka – Jan Brzechwa
11. Lena Chętnik, Żuk – Jan Brzechwa
12. Zuzanna Piaścik, Kwoka – Jan Brzechwa
13. Igor Pieńkowski, Koledzy
14. Jan Kozłowski, Kaczka dziwaczka – Jan Brzechwa
15. Adam Bruliński, Zmęczony tata – Bożena Pierga
16. Maja Cieślak, Dlaczego mrówki chodzą boso – Tadeusz Śliwiak
17. Maja Sobuta, Mój kolega komputer – Stanisław Karaszewski
18. Anna Przybylska, Kłamczucha – Jan Brzechwa
19. Piotr Jankowski, O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci – Julian Tuwim
20. Filip Piotrowski, Stefek Burczymucha – Maria Konopnicka
21. Martyna Konopka, Rzepka – Julian Tuwim
22. Olga Wierzbowska, Żaba – Jan Brzechwa
23. Laura Kraszewska, Zakochana żaba – Tadeusz Śliwiak
24. Zofia Dudkiewicz, Dzień niegrzeczności – Agnieszka Frączek
25. Zuzanna Staniszewska, Plama na podłodze – Janina Porazińska
26. Pola Wądołkowska, Krótka rozprawa o metodzie – Ludwik Jerzy Kern
27. Oliwer Nowocin, Kurcze blade – Wanda Chotomska
28. Sandra Jasińska, Zosia Samosia - Julian Tuwim
29. Kamila Głębocka, Dlaczego cielę ogonem miele – Wanda Chotomska
30. Łucja Parzych, Okulary – Julian Tuwim
31. Amelia Zaczek, Samochwała – Jan Brzechwa
32. Nikola Sołogub, Leń – Jan Brzechwa
33. Bartosz Turowski, Słoń Trąbalski – Julian Tuwim
34. Aleksander Wróblewski, Paweł i Gaweł – Aleksander Fredro
35. Aleksandra Tyborowska, Zosia Samosia – Julian Tuwim
36. Julia Pieńkosz, W poszukiwaniu wiatru - Leszek Sulima Ciundziewicki
37. Kornelia Szerszun, Kokoszka – smakoszka – Jan Brzechwa
38. Natalia Szudrawska, Makaron – Wanda Chotomska
39. Izabela Chludzińska, Zły humorek – Dorota Gellner
40. Anna Przyborowska, Kaczka dziwaczka – Jan Brzechwa
41. Hanna Ejsmont, Krówka – Agnieszka Frączek
42. Oliwia Sikora, Samochwała – Jan Brzechwa

 

2018-04-19 15:31 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin