9.15 - Korowód zespołów spod dworku ze wsi Brzózki na terenie Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie do sceny Amfiteatru.
– Zespół Śpiewaczy z Turośli
– Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi
– Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Turoślanie”
– Zespół Pieśni i Tańca „Łomża” grupa dziecięca
– Władysław Gwiazda z Myszyńca
– Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej 10.10– Kapela Kurpiowska Jana Kani z Turośli
– Zenon Kaczyński solista instrumentalista
– Gabriela Świderska i Szymon Świderski – para taneczna
– Eugenia Kuliś solistka śpiewaczka
- Kurpiowska Rodzinna Kapela Bałdygów
– Eugeniusz Piaścik solista instrumentalista
– Pniaki i Krzaki zespół folklorystyczny pokoleniowy
– Maria Małkowska solistka śpiewaczka
– Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy
– Karol Sadłowski solista instrumentalista
– Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej
– Dawid Ciecierski solista instrumentalista
– Kapela Grzesia z Suska Nowego
– Klonowskie Kurpsianki zespół śpiewaczy
– Adam Zwierzchowski solista śpiewak
– Dawid Sutkowski solista instrumentalista
– Łysoziańskie Nuty zespół wokalny
– Maja Bednarczyk gawędziarka
– Agnieszka Żemek-Pawczyńska solistka śpiewaczka
- „Kurpie z Myszyńca”
– Żaklina Olchowik i Michał Olchowik
– Hanna Ksepka solistka śpiewaczka
– Puszcza Zielona z kobietami
– Patryk Kaczyński solista instrumentalista
– Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
– Kapela Kurpie Białe
– Urszula Charubin solistka instrumentalistka
– Apolonia Nowak solistka śpiewaczka
– Kapela Miód na Serce
– Żaklina Olchowik solistka instrumentalistka
– Zespół Śpiewaczy „Wrzos” z Myszyńca
– Elżbieta Kasznia solistka śpiewaczka
– Kinga Gutowska gawędziarka
– Marian Góralski solista instrumentalista
– Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”
– Angelika Szablak solistka śpiewaczka
– Mezzoforte
– Dominik Lis gawędziarz
– Kurpiowski Zespół „Pod Borem”
– Edward Koziatek solista instrumentalista
– Izabela Ewa Marzewska solistka śpiewaczka
– Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki”
– Michał Olchowik solista instrumentalista
– Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Młode Kurpie”
– Kapela Ludowa „Szansa”
– Jerzy Dawid solista śpiewak
– Młodzieżowy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
– Ludwik Sztachański z Taraskowa
– Jan Kania solista instrumentalista
– Paweł Waszkiewicz gawędziarz
– Henryk Kulesza solista śpiewak
– Krystyna Gromadzka solistka instrumentalistka
– Męska Grupa Śpiewacza „Kurpie Białe” z Golądkowa
– Ryszard Maniurski solista instrumentalista
– Izabela Rojewska gawędziarka
– Kapela Kurpiowska ze Zbójnej
– Sylwester Chojnacki solista instrumentalista
17.30 Występy pozakonkursowe: Mateusz Niksa i Szymon Zubrzycki oraz zaproszonych zespołów: ,,Skiela Kapela’’ i Kapeli Kurpiowskiej.