ROK

./i/slide_26.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide_21.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide_23.jpg

Ogólnopolski Konkursu Zespołów Kurpiowskich 2017 - kolejność występów

Kolejność występów
Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kurpiowskich
odbywającego się w ramach XXIV Ogólnopolskich Dni Kultury Kurpiowskiej
w dniu 17 czerwca 2017roku w Nowogrodzie

 

9.15 - Korowód zespołów spod dworku ze wsi Brzózki na terenie Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie do sceny Amfiteatru.

– Zespół Śpiewaczy z Turośli

– Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi

– Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Turoślanie”

– Zespół Pieśni i Tańca „Łomża” grupa dziecięca

– Władysław Gwiazda z Myszyńca

– Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej 10.10– Kapela Kurpiowska Jana Kani z Turośli

– Zenon Kaczyński solista instrumentalista

– Gabriela Świderska i Szymon Świderski – para taneczna

– Eugenia Kuliś solistka śpiewaczka

- Kurpiowska Rodzinna Kapela Bałdygów

– Eugeniusz Piaścik solista instrumentalista

– Pniaki i Krzaki zespół folklorystyczny pokoleniowy

– Maria Małkowska solistka śpiewaczka

– Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

– Karol Sadłowski solista instrumentalista

– Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej

– Dawid Ciecierski solista instrumentalista

– Kapela Grzesia z Suska Nowego

– Klonowskie Kurpsianki zespół śpiewaczy

– Adam Zwierzchowski solista śpiewak

– Dawid Sutkowski solista instrumentalista

– Łysoziańskie Nuty zespół wokalny

– Maja Bednarczyk gawędziarka

– Agnieszka Żemek-Pawczyńska solistka śpiewaczka

- „Kurpie z Myszyńca”

– Żaklina Olchowik i Michał Olchowik

– Hanna Ksepka solistka śpiewaczka

– Puszcza Zielona z kobietami

– Patryk Kaczyński solista instrumentalista

– Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

– Kapela Kurpie Białe

– Urszula Charubin solistka instrumentalistka

– Apolonia Nowak solistka śpiewaczka

– Kapela Miód na Serce

– Żaklina Olchowik solistka instrumentalistka

– Zespół Śpiewaczy „Wrzos” z Myszyńca

– Elżbieta Kasznia solistka śpiewaczka

– Kinga Gutowska gawędziarka

– Marian Góralski solista instrumentalista

– Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”

– Angelika Szablak solistka śpiewaczka

– Mezzoforte

– Dominik Lis gawędziarz

– Kurpiowski Zespół „Pod Borem”

– Edward Koziatek solista instrumentalista

– Izabela Ewa Marzewska solistka śpiewaczka

– Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki”

– Michał Olchowik solista instrumentalista

– Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Młode Kurpie”

– Kapela Ludowa „Szansa”

– Jerzy Dawid solista śpiewak

– Młodzieżowy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

– Ludwik Sztachański z Taraskowa

– Jan Kania solista instrumentalista

– Paweł Waszkiewicz gawędziarz

– Henryk Kulesza solista śpiewak

– Krystyna Gromadzka solistka instrumentalistka

– Męska Grupa Śpiewacza „Kurpie Białe” z Golądkowa

– Ryszard Maniurski solista instrumentalista

– Izabela Rojewska gawędziarka

– Kapela Kurpiowska ze Zbójnej

– Sylwester Chojnacki solista instrumentalista

17.30 Występy pozakonkursowe: Mateusz Niksa i Szymon Zubrzycki oraz zaproszonych zespołów: ,,Skiela Kapela’’ i Kapeli Kurpiowskiej.

 

2017-06-08 13:15 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin