ROK

./i/slide_16.jpg ./i/slide_25.jpg ./i/slide_21.jpg ./i/slide04.jpg ./i/slide_31.jpg

XXIV Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich - lista zakwalifikowanych solistów, kapel i zespołów

XXIV Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich - lista zakwalifikowanych solistów, kapel i zespołów do Przeglądu

 

KAPELE

  • Kapela Kurpiowska ze Zbójnej

  • Kapeła Kurpiowska Jana Kani z Turośli

  • Kurpiowska Rodzinna Kapela Bałdygów

  • Kapela Grzesia z Suska Nowego

  • Kapela Kurpie Białe

 

 

 

ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWE

  • Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej

  • Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Turoślanie”

  • Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „ Młode Kurpie”

 

 

 

ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE DOROŚLI

  • Pniaki i Krzaki zespół folklorystyczny pokoleniowy

  • Puszcza Zielona z kobietami Łyse

  • Kurpiowski Zespół :Pod Borem” z Zawad

  • Zespół Folklorystyczny Kurpiowszczyzna

 

 

 

SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWA

  • Karol Sadłowski

  • Dawid Sutkowski

  • Dawid Ciecierski

  • Urszula Charubin

 

 

SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI DOROŚLI

  • Zenon Kaczyński

  • Patryk Kaczyński

  • Eugeniusz Piaścik

  • Żaklina Olchowik

  • Jan Kania

  • Marian Góralski

  • Edward Koziatek

  • Ludwik Sztachański z Taraskowa

  • Krystyna Gromadzka

  • Michał Olchowik

  • Ryszard Maniurski

  • Sylwester Chojnacki

 

 

 

SOLIŚCI ŚPIEWACY

  • Hanna Ksepka

  • Eugenia Kuliś

  • Elżbieta Kasznia

  • Maria Małkowska

  • Adam Zwierzchowsk

  • Angelika Szablak

  • Izabela Ewa Marzewska

  • Henryk Kulesza

  • Jerzy Dawid

  • Apolonia Nowak

  • Agnieszka Żemek-Pawczyńska

 

GAWĘDZIARZE

  • Paweł Waszkiewicz

  • Dominik Lis

  • Maja Bednarczyk

  • Gwiazda Władysław

  • Kinga Gutowska

  • Izabela Rojewska

 

 

 

 

ZESPOŁY ŚPIEWACZE DOROŚLI

  • Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

  • Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

  • Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi

  • Zespół Śpiewaczy z Turośli

  • Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

  • Kurpie z Myszyńca”

  • Zespół Śpiewaczy Wrzos z Myszyńca

  • Klonowskie Kurpsianki

  • Męska Grupa Śpiewacza „Kurpie Białe” z Golądkowa

 

 

 

ZESPOŁY ŚPIEWACZE DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWE

  • Młodzieżowy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

  • Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki”

 

 

PARY TANECZNE

 

  • Gabriela Świderska i Szymon Świderski ( z zespołu „Młode Kurpie”)

 

 

ZESPOŁY INSTRUMENTALNE

 

  • Zaklina i Michał Olchowik

  • Kapela Miód na Serce

  • Kapela Ludowa „Szansa”

 

 

ZESPOŁY PIEŚNI I TAŃCA

    • Zespół Pieśni i Tańca „Łomża” grupa dziecięca

    • Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”

 

 

 

ZESPOŁY WOKLANE

  • Łysoziańskie Nuty

  • MEZZOFORTE

 

 

 

Występy pozakonkursowe

  • Mateusz Niksa, Szymon Zubrzycki

 

2017-06-06 14:36 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin