ROK

./i/slide_25.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide_29.jpg ./i/slide18.jpg

Kolejność występów - O złotą różdżkę dobrej wróżki - 26.04.2017 r.

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - eliminacje powiatowe, Łomża 26.04.2017 r.
Kolejność występów.

 

 

1. Maja Rogowska, Urodziny – Dorota Gellner
2. Maja Gwiazdowska, Spóźniony słowik – Julian Tuwim
3. Lena Osowiecka, Na straganie – Jan Brzechwa
4. Judyta Walendziak, Brat – Dorota Gellner
5. Patrycja Raszczyk, Bosa osa – Dorota Gellner
6. Lena Zofia Zielińska, Ktoś – Rafał Lasota
7. Aleksandra Sielawa, Zły humorek – Dorota Gellner
8. Gabriela Nikonowicz, Uliczka tabliczki mnożenia – Wanda Chotomska
9. Jan Joachim Piasecki, Okulary – Julian Tuwim
10. Lena Choińska, Przyjście wiosny – Jan Brzechwa
11. Adam Bruliński, Szły raz myszy – Dorota Gellner
12. Zuzanna Chmielewska, Samochwała – Jan Brzechwa
13. Klaudia Lisek, Kaczka dziwaczka – Jan Brzechwa
14. Amelia Sukowska, Motyl – Dorota Gellner
15. Nikoletta Łątka, Przedszkolaczek – Jadwiga Korczakowska
16. Jan Kozłowski, Stworki – Dorota Gellner
17. Amelia Serwatko, Leń – Jan Brzechwa
18. Aleksander Sekuła, Kwoka – Jan Brzechwa
19. Aleksandra Skopek, Spóźniony słowik – Julian Tuwim
20. Lena Pardo, Samochwała – Jan Brzechwa
21. Maja Dmoch, Bosa osa – Dorota Gellner
22. Natalia Śmiarowska, Spóźniony słowik – Julian Tuwim
23. Pola Wądołkowska, Bosa osa – Dorota Gellner
24. Anna Przybylska, Na zdrowie – Barbara Lewandowska
25. Julia Chrostowska, Ploteczki – Hanna Niewiadomska
26. Karolina Zborowska, Paweł i Gaweł – Aleksander Fredro
27. Gabriela Bagińska, Na straganie – Jan Brzechwa
28. Laura Kowalewska, Jestem duża – Dorota Gellner
29. Jerzy Jastrzębski, Czystość to zdrowie – Iwona Salach
30. Borys Kowalewski, Zielona ciuchcia – Natalia Usenko
31. Szymon Żukowski, Szybko – Danuta Wawiłow
32. Iga Chojnowska, Skrucha Józi – Maria Konopnicka
33. Maria Jankowska, Sum – Jan Brzechwa
34. Pola Galińska, A jak anakonda – Małgorzata Strzałkowska
35. Zofia Zalewska, Małpa w kąpieli – Aleksander Fredro
36. Wiktor Raś, Tylko nic nie mówcie krowie – Halina Szayerowa
37. Magdalena Biedrzycka, Słoneczko – Natalia Usenko
38. Dominika Kołakowska, Piłka – Dorota Gellner

2017-04-24 14:47 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin