Nowe pary sportowe klasy E:
- Wiktor Jezusek i Julia Krynica w 10-11 lat
w kategorii 12-13 lat
- Maksymilian Ramatowski i Julia Olender
- Bartosz Folga i Klaudia Plona
- Hubert Kozłowski i Agata Domańska
Pary sportowe
- Jakub Wiśniewski i Zuzanna Domańska w kategorii 12-13 lat awans do klasy D
- Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska w kategorii pow. 15 lat awans do klasy D
- Dawid Zaniewski i Karolina Grala pow.15 lat awans do klasy A w tańcach latynoamerykańskich
W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych
- w kategorii 12-13 lat klasa E
I miejsce i awans do wyższej klasy D zdobyła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska
II miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska
- w kategorii 12-13 lat D
I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka
- w kategorii 14-15 lat klasa E
IV miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska
V miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska
- w kategorii 14-15 lat klasa D
II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska
- w kategorii pow. 15 lat klasa E
I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska
II miejsce zajęła para Marcin Cychol i Weronika Przestrzelska
III miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek
IV miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska
- w kategorii pow. 15 lat klasa D
I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska
IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster
- w kategorii pow. 15 lat klasa C
III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska
IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska
- w kategorii pow. 15 lat klasa B
I miejsce i awans do najwyższej klasy A w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala
III miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska
V miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska
- w kategorii po. 15 lat open
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach stan arowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska
III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan
IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala
W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:
- w kategorii do 7 lat
I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna
- w kategorii 8-9 lat klasa H
I miejsce, puchar i awans do klasy G zdobyła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska
I miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska
I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Barbara Walewska
I miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Julia Łepkowska
I miejsce zajęła para Maciej Wszeborwski i Magdalena Jemielita
I miejsce zajęła para Maciej Samborski i Anna Siekierda
I miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuanna Ramotowska
- w kategorii 8-9 lat klasa G
I miejsce i puchar zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk
IV miejsce zajęła para Igor Franciszkowicz i Maja Wronowska
IV miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko
V miejsce zajęła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska
V miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga
- w kategorii 10-11 lat klasa G
I miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska
II miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina
III miejsce i awans do klasy F zdobyła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska
IV miejsce zajęła para Jakub Puławski i Iga Domitrz
- w kategorii 10-11 lat klasa F
II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Wiktor Jezusek i Julia Krynica
IV miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska
- w kategorii 12-13 lat klasa G
I miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka
- w kategorii 12-13 lat klasa F
I miejsce i awans do wyższej klasy E zdobyła para Maksymilian Ramatowski i Julia Olender
III miejsce i awans do wyższej klasy E zdobyła para Bartosz Folga i Klaudia Plona
IV miejsce i awans do wyższej klasy E zdobyła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska
V miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz
- w kategorii 14-15 lat klasa F
I miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Aleksandra Sulkowska
II miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka
III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska
- w kategorii solistek młodszych do 11 lat klasa H
I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły Zuzanna Długozima, Natalia Zuzga
- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat
I miejsce zajęła Monika Jakacka
II miejsce zajęła Anna Cwalina
IV Wiktoria Trochimowicz
Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego sezonu tanecznego 2014/15