ROK

Taneczne pary KTT ,,AKAT' na podium w Spierpcu

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Łomżyńskie pary taneczne na podium w Sierpcu

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. w Sierpcu koło Płocka odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sportowego „Hollywood Cup 2015 o Puchar Wójta Sierpca”. W turnieju tym startowało 12 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych prawie wszystkie łomżyńskie pary wywalczyły miejsca finałowe i medalowe. Na uwagę zasługuje, że w najwyższej na turnieju klasie tanecznej „B” trzy startujące pary z AKAT- u zalazły się w fiale. Jest to kolejny turniej gdzie pary z KTT „AKAT” udowadniają swoje wysokie umiejętności taneczne i dobre przygotowanie do sezonu tanecznego.

- w kategorii 12-13 lat klasa D

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

- w kategorii 14-15 lat klas D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Rafał Magdziak i Kinga Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Dawid Zaniewski i Karolina Grala

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska