Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” - Augustów 2014

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Medale Puchary z Augustowa dla łomżyńskich tancerzy
Promenada CUP 2014 r.

W sobotę 31 maja 2014 roku i 1 czerwca 2014 roku w Augustowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Promenada CUP „o Puchar Burmistrza Augustowa”.
W turnieju tym startowały pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.

W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, kwalifikując się do finałów i zdobywając puchary, i wiele miejsc medalowych.

Łomżyńscy tancerze pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając

w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium.

Kilka par zdobyło awans do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu.

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

II miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

III miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

- w kategorii 12-13 lat klasa H

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Jakub Barszcz i Karina Biedrzycka

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Andrzej Konopka i Weronika Pieńkowska

- w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Michał Korytkowski i Wiktoria Trochimowicz

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

- w kategorii 12-13 lat klasa F

III miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

- w kategorii 14-15 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy F zdobyła para Dawid Gosiewski i Paula Raciborska

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat

I miejsce zajęła Anna Krynica ,Julia Kochanowska, Anna Zabielska, Julia Kostecka, Patrycja Dąbkowska

- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Monika Jakacka

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

- w kategorii 12-13 lat klasa E

II miejsce zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

- w kategorii 12-13 lat D

I miejsce zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

IV miejsce zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bukowska

- w kategorii 14-15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Marcelina Mroczkowska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan