Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża - Olsztynek

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Bardzo udany występ łomżyńskich par tanecznych
w Olsztynku 22 marca 2014 r.

W sobotę 22 marca 2014 r. w Olsztynku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Focus” 2014 „o Puchar Burmistrza Olsztynka.
W turnieju tym startowało 15 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. Łomżyńskie pary taneczne zaliczyły kolejny bardzo dobry turniej taneczny .W licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze kwalifikując się do finałów i zdobywając następujące wiele medali i miejsca na podium :

- kategorii 12-13 lat klasa F

II miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

II miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

- w kategorii 12-13 lat klasa E

VII miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Magdalena Łukaszewska

- w kategorii 12-13 lat klasa D

VI miejsce w pierwszym swoim starcie zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

- w kategorii 14-15 lat klasa E

III miejsce zajęła para Maciej Chorostowski i Sandra Brulińska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

V miejsce zajęła para Marcin Cychol i Adrianna Nieciecka

- w kategorii pow.15 lat klasa D

III miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

V miejsce w pierwszym swoim starcie w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Polna i Marcelina Mroczkowska

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan