ROK

./i/slide_11.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide_25.jpg ./i/slide_24.jpg

Zabawa choinkowa dla dzieci

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza Państwa do zorganizowania dla dzieci imprezy choinkowej. Zapewniamy ponad dwugodzinna, pyszną zabawę z wieloma konkursami, turniejami i zgadywankami. Osoby prowadzące imprezę, dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, potrafią doskonale dobrać formę i charakter poszczególnych zabaw odpowiednio do wieku i temperamentu grupy. Muzyczną oprawę, składającą się z wesołych dziecięcych melodii i piosenek, zapewnia profesjonalny zespół muzyczny.

 

Oczywiście w trakcie zabawy na salę przybywa Święty Mikołaj wraz z prezentami, bawiąc się wspólnie z dziećmi. Ponadto przygotujemy ,,Kolorowy bufet'' z owocami, słodyczami i napojami dla najmłodszych. Oczekujący na swe pociechy rodzice mogą mile spędzić czas przy kawie lub herbacie w naszej kawiarni.

Zabawę choinkową możemy zorganizować na Państwa życzenie dowolnego dnia o dowolnej godzinie. Uwzględnimy każdą sugestię Państwa w zakresie organizacji i programu zabaw oraz ... wysokości kosztów! Impreza może odbywać się w naszym budynku lub na terenie Państwa zakładu pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez sprawia, że każdy nasz dotychczasowy kontrahent był absolutnie usatysfakcjonowany.

 

2011-12-29 11:11 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin