ROK

./i/slide_25.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide_32.jpg ./i/slide_24.jpg ./i/slide_21.jpg

Kolejność występów XXIX Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2021

Lista uczestników -kolejność występów XXIX Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej -Scena Młodych Wokalistów im. Marka Żemka
Osoby które nie nadesłały podkładu muzycznego proszone są o dokonanie tego w trybie pilnym na maila rok@4lomza.pl

Przypominamy o akredytacji konkursowej (koszty organizacyjne) w wysokości 20 zł, płatne najlepiej na konto do dnia 26.11.2021 Nr konta Hexa Bank 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010 z dopiskiem Akredytacja Giełda Imię i Nazwisko.
Osoby mające problem z płatnością przelewem mogą dokonać tego w dniu konkursu w księgowości ROK Łomża.

Kolejność występów
KATEGORIA PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
godz. 10.00
1. Amelia Borusiewicz, kl. II LO, Łomża, I know where I ve Been
2. Karolina Nowocińska, kl. I LO, Łomża, You make me feel Like natural woman
3. Kinga Chludzińska, kl. III LO, Łomża, Let her go
4. Aleksandra Sokołowska, kl. VIII SP, Łomża, Tourn the table
5. Maja Wronowska, kl. VIII SP, Show must go one
6. Igor Paduch, kl. III LO, Łomża, Cant help falling in love
7. Wiktoria Rutkowska, kl. III LO, Łomża, Time after time
8. Sylwia Filter, kl. II LO, Jedwabne
9. Oliwia Piotrowska, kl. III, Łomża, Cheek too cheek
10. Kacper Żmuda, kl. III LO, Łomża, I kissed a girl
11. Izabela Modzelewska kl. III LO, Łomża, True colors
Ogłoszenie wyników

KATEGORIA KLAS I-IV
godz. 11.00
1. Anna Rutkowska, kl. I, Jedwabne, Świat muzyką malowany
2. Filip Piotrowski, kl. II, Wizna, Kocham Cię, Ti Amo, Je taime
3. Oliwia Winiarek, kl. III, Jeziorko, Śpiewam i Tańczę
4. Kalina Marek, kl. III, Łomża, Nowe dni
5. Martyna Waniewska, kl. III, Piątnica, Myszka widziała ostatnia
6. Dominika Szabłowska, kl. IV, Konarzyce, Niedorosła miłość
7. Oliwia Szydlik, kl. IV, Łomża, Wierna, odważna i prawa
8. Aniela Narolewska, kl. IV, Łomża, Za duża za mała
9. Patrycja Jankowska, kl. IV, Śniadowo, Śpiewam i tańczę
Ogłoszenie wyników

KATEGORIA KLAS V-VIII
godz. 12.00
1. Łucja Baczewska, kl. V, Łomża, Chodź pomaluj mój świat
2. Olga Szlesińska, kl. V, Łomża, Dni których nie znamy
3. Amelia Piotrowska, kl. V, Wizna, Być kobietą
4. Anna Dziewa, kl. V, Łomża, Chwytam wiatr
5. Zuzanna Jabłecka, kl. VI, Konarzyce, Ale jazz
6. Zuzanna Skopek, kl. VI, Kupiski, Melodia
7. Dominika Pogroszewska, kl. VI, Wizna, Wody mi daj
8. Duet: Zofia Brulińska i Marta Długokęcka, kl. VII, Śniadowo, Teraz tutaj My
9. Maja Niksa, kl. VII, Łomża, 2:00
10. Sofia Di Stefano, kl. VII, Drozdowo, Człowieczy los
11. Dawid Baranowski, kl. VII, Drozdowo, Krakowski spleen
12. Malwina Leszczyńska, kl. VIII, Łomża, Mełec
13. Maja Wronowska, kl. VIII, Łomża, Cykady na cykladach
14. Aleksandra Sokołowska, kl. VIII, Łomża, Kto tak ładnie kradnie
15. Nikola Kotowska, kl. VIII, Drozdowo, Byle jak
Ogłoszenie wyników

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE
godz. 13.30
1. Karolina Nowocińska, kl. I, Łomża, Rebeka
2. Amelia Borusiewicz, kl. II, Łomża, Afera
3. Wiktoria Rutkowska, kl. II, Łomża, Kocham Cię kochanie moje
4. Weronika Łada, kl. II, Łomża, Cicho
5. Magdalena Głębocka, kl. II, Nieznajomy
6. Sylwia Filter , kl. II, Jedwabne, Szyba
7. Igor Paduch, kl. III, Łomża, Czemu nie tańczę na ulicach
8. Izabela Modzelewska, kl. III, Łomża, Nie ma kraju
9. Kacper Żmuda, kl. III, Łomża, O, Pani!
10. Kinga Chludzińska, kl. III, LO Łomża, Etc.
11. Oliwia Piotrowska, kl. III, LO Łomża, Melodie ulotne
Ogłoszenie wyników

Wszystkie podane godziny rozpoczęcia danej kategorii są godzinami przybliżonymi, prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej.
Obowiązuje dezynfekcja rąk na wejściu do budynku oraz stałe noszenie maseczek. Maseczki zdejmowane są przed wejściem na scenę!
Kontakt: ROK Łomża 862190 111, 505506421- kierownik artystyczny festiwalu

2021-11-25 13:12 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl
Numer konta ROK w Łomży
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
55 8762 0009 0003 3095 2000 0010