ROK

./i/slide28.jpg ./i/slide_23.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide23.jpg ./i/slide_25.jpg

O Mistrzostwo Łomży - wyniki

25 września po dwóch latach przerwy w Szkole Podstawowej Nr 10 w Łomży odbył się
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sportowego o Mistrzostwo Łomży oraz XV Dziecięca Gala Taneczna pod Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.
Podczas turnieju tańca przyjechało do Łomży 350 uczestników m.in z Warszawy, Bydgoszczy, Helu, Białegostoku, Giżycka, Olecka, Augustowa. W ciągu całego dnia w Szkole Nr 10 panowała atmosfera pełna tanecznych emocji. Poziom par był bardzo wysoki a pary z Klubu AKAT wytańczyły miejsca finałowe.

Nagrody wręczali:
Pani Maria Dziekońska v-ce Starosta Powiatu Łomżyńskiego
Pan Andrzej Garlicki V-ce Prezydent Miasta Łomża
Pani Jadwiga Kirejczyk Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży
Pan Jarosław Cholewicki Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży

ORGANIZATORZY
1. Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
2. Klub Tańca Towarzyskiego AKAT w Łomży
3. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży

PATRONAT HONOROWY
1. Marszałek Województwa Podlaskiego
2. Starosta Łomżyński
3. Prezydent Miasta Łomża

KIEROWNICTWO ARTYSTYCZNE I ORGANIZACYJNE:
Magdalena Pardo- Baczewska, Jacek Baczewski

AWANS DO WYŻSZYCH KLAS TANECZNYCH ZDOBYLI:
1. Wiktor Jezusek Julia Krynica awans do klasy B w stylu standardowym
2. Piotr Brzeziak Liliana Nierwińska awans do klasy G

WYNIKI XV DZIECIĘCEJ GALI TANECZNEJ O MISTRZOSTWO ŁOMŻY KATEGORIA SOLISTKI do 11 LAT KLASA H
I miejsce Iga Chojnowska
II miejsce Aleksandra Baczyńska
Żebrowska Lena
Radoch Klaudia
Korytkowska Helena
Truchel Lena

KATEGORIA SOLISTKI pow. 11 LAT KLASA F
I miejsce Gałązka Magda
II miejsce Sawicka Magdalena
Głębocka Maria
III miejsce Kurpiewska Julia
Taraszkowska Dorota

KATEGORIA 8-9 lat klasa H
I miejsce Cieniewicz Hubert Jachimowicz Julia,
Jemielity Igor Chludzińska Laura,
Zabłocki Dominik Wiktorzak Amelia
II miejsce Korytkowski Henryk Zielińska Amelia
Mierzejewski Igor Tarnowska Nikola
Gradkowski Janusz Gołaszewska Aleksandra
Gwardiak Marcel Kotlewska Maria
Kaczyński Adam Przyborowska Anna
Wądołowski Bartosz Dymnicka Zuzanna

KATEGORIA 10-11 lat klasa H
I miejsce Brzeziak Piotr Nierwińska Liliana
Zalewski Artur Żelechowska Gabriela
II miejsce Zapert Wiktor Borowska Blanka
Dembek Marcel Chodorowska Olga

KATEGORIA 10-11 lat klasa G
II miejsce Brzeziak Hubert Maja Dołęga
Lemański Mikołaj Mogielnicka Weronika
III miejsce Gradkowski Adam Domitrz Lena
Lemański Kacper Szczytkowska Nadia
Szczepkowski Alvin Żebrowska Lena

KATEGORIA 12-13 lat klasa G
I miejsce Pielaszek Kacper Liliana Korytkowska
II miejsce Karwowski Gabriel Szewczyk Weronika

KATEGORIA 12-13 lat klasa F
IV miejsce Dominik Niedbała Maja Liżewska

KATEGORIA 14-15 lat klasa F
I miejsce Zabłocki Dawid Kuczyńska Oliwia
II miejsce Baczewski Hubert Adamska Zuzanna


WYNIKI XXIV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA SPORTOWEGO O MISTRZOSTWO ŁOMŻY POD PATRONATEM MARSZAŁKA, STAROSTY I PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

KATEORIA 12-13 lat klasa E
IV miejsce Cekała Wiktor Horoszewska Joanna

KATEGORIA 14-15 lat klasa E
VII miejsce Zakrzewski Paweł Kusaj Julia

KATEGORIA 14-15 lat klasa D
I miejsce w stylu standardowym i I w stylu latynoamerykańskim Adam Konopka Wiktoria Mańko
IV miejsce w stylu standardowym Kozikowski Sebastian Jakacka Aleksandra
III miejsce w stylu latynoamerykańskim i V miejsce w stylu standardowym Żebrowski Mikołaj Karolak Zuzanna

KATEGORIA 14-15 lat klasa C
I miejsce w stylu standardowym i 2 miejsce w stylu latynoamerykańskim Kacper Tunkiewicz Gabriela Filipkowska
III miejsce w stylu standardowym i 5 miejsce w stylu latynoamerykańskim Sobczyński Łukasz Sawko Aleksandra
V miejsce w stylu standardowym i 6 miejsce w stylu latynoamerykańskim Poleszuk Jakub Magdalena Kuczewska
IV miejsce w stylu latynoamerykańskim 7 miejsce w stylu standardowym Kostecki Krystian Julia Stańczyk

KATEGORIA powyżej 15 lat klasa E
II miejsce Kodzis Michał Nikola Dołęga

KATEGORIA powyżej 15 lat klasa D
I miejsce w stylu latynoamerykańskim Bućko Adam Zabora Kamila
II miejsce w stylu standardowym i IV miejsce w stylu latynoamerykańskim Grzegorz Laskowski Krynica Anna

KATEGORIA pow.15 lat klasa C
I miejsce w stylu standardowym Bućko Adam Zabora Kamila
II miejsce w stylu standardowym i awans do klasy B i 4 miejsce w stylu latynoamerykańskim Wiktor Jezusek Julia Krynica
III miejsce w stylu latynoamerykańskim Dawid Gutowski Izabela Czerwińska
IV miejsce w stylu standardowym Mieczkowski Maciej Amelia Kiersztan
V miejsce w stylu latynoamerykańskim i V miejsce w stylu latynoamerykańskim Oskar Żebrowski Maja Polkowska

KATEGORIA pow.15 lat klasa B
III miejsce w stylu latynoamerykańskim Rafał Magdziak Julia Kostecka
VI miejsce w stylu standardowym Gutowski Dawid Czerwińska Izabela

KATEGORIA DOROŚLI OPEN
I miejsce w stylu latynoamerykańskim Chojnowski Bartosz Dagmara Brulińska



2021-09-27 14:18 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl
Numer konta ROK w Łomży
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
55 8762 0009 0003 3095 2000 0010