ROK

./i/slide26.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide_31.jpg ./i/slide15.jpg

XXVIII Giełda Piosenki - kolejność występów

XXVIII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - kolejność występów. Przesłuchania indywidualne odbywają się bez udziału publiczności z retransmisją on line.

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW XXVIII GIEŁDY PIOSENKI 2020

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, 28 listopada 2020. Przesłuchania odbywają się bez udziału publiczności.

KATEGORIA PIOSENKI ANGIELSKIEJ start godz. 10.00

 

Wszyscy uczestnicy przychodzą wyłącznie na wyznaczoną godzinę, z maseczką, obowiązkowa dezynfekcja rąk.

  1. Aleksandra Sokołowska, Jealous, kl. VII (godz. 10.05)

  2. Katarzyna Boguska, Mamma mia kl VIII (godz. 10.10)

  3. Wiktoria Rutkowska, I see fire, kl I (godz 10.15)

  4. Olwia Piotrowska, If I Aint Got You, kl. II LO (godz. 10.20)

  5. Laura Narolewska, Always Remember, kl. III LO (godz. 10.25)

  6. Kacper Żmuda, Im not the only one, kl II LO (godz.10.30)

  7. Sylwia Filter, All I want kl. I LO (godz.10.35)

  8. Julia Borkowska, When somebody loved me, kl. II LO (godz. 10.40)

  9. Izabela Modzelewska, Valerie, kl. II LO (godz. 10.45)

 

PRZERWA

 


KATEGORIA KLAS I – IV SP

 

Wszyscy uczestnicy przychodzą wyłącznie na wyznaczoną godzinę, z maseczką, obowiązkowa dezynfekcja rąk.

 

1. Kalina Marek, Blues Bujany, kl. II (godz. 11.10)

2. Gabriela Dziedzic, Różowa piosenka, kl. III (godz. 11.15)

3. Aleksandra Skopek, Żyj do przodu, kl. III (godz. 11.20)

4. Maja Krzyna , Nie bój się chcieć, kl. III, (godz. 11.25)

5. Wiktoria Gardocka, Ramię w ramię, kl. I, (godz.11.30)

6. Oliwia Winiarek, „Bo co może mały człowiek, kl. II (godz. 11.35)

7. Martyna Waniewska, Blues bujany, kl. II, (godz. 11.40)

8. Aniela Narolewskaa, Kropelki, kl. III (godz. 11.45)

9. Maja Jarmułowicz, Puszek Okruszek, kl. III (godz.11.50)

10. Olga Szlesińska, Wielkie nieba, kl IV (godz. 11.55)

11. Gabriela Bagińska, Pół kroku stąd , kl. IV (godz. 12.00)

12. Anna Dziewa, Za duża, za mała, kl. IV (godz. 12.05)

13. Aleksander Szymański, Łomża mój dom (godz. 12.10)

 

PRZERWA

 

 

 

KATEGORIA KLAS V – VIIISP

 

Wszyscy uczestnicy przychodzą wyłącznie na wyznaczoną godzinę, z maseczką, obowiązkowa dezynfekcja rąk.

 

1. Dominika Pogroszewska, Ramię w ramię, kl. V( godz. 12.30)

2. Eliza Szmitko, Joszko, kl. VI, (godz. 12.35)

3. Gabriela Szeligowska, Piosenka Świąteczna, kl VI (godz. 12.40)

4. Zuzanna Skopek, Sercem patrz, kl. V (godz.12.45)

5. Maja Niksa, Odcienie, kl. VI (godz.12.50)

6. Kalina Luchcińska, Ach jakie oczy, kl VII, (godz.12.55)

7. Aleksandra Sokołowska, A jeśli nie znajdziesz, kl VII (13.00)

8. Malwina Leszczyńska, Piosenka na zły czas, kl. VII ( godz. 13.05)

9. Oliwia Szmitko, Ale jestem, kl. VII (godz. 13.10)

10. Katarzyna Boguska, Oceany, kl VIII, godz. 13.15)

 

(PRZERWA)

 

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE

 

Wszyscy uczestnicy przychodzą wyłącznie na wyznaczoną godzinę, z maseczką, obowiązkowa dezynfekcja rąk.

 

1.Oliwia Piotrowska, Miód, kl II LO, (godz. 13.35)

2.Laura Narolewska, Spokój, kl. III LO (godz. 13.40)

3.Julia Borkowska, Wilcza zamieć, kl. II LO (godz. 13.45)

4.Sylwia Filter, Kiedyś byłam różą, kl. I LO (godz. 13.50)

5.Kacper Żmuda, Kurier, kl II LO, (godz. 13.55)

6.Izabela Modzelewska, Zniknąć stąd, kl II LO, (godz. 14.00)

7.Mateusz Niksa, Żegnaj więc, kl. II LO, (godz.14.05)

8.Wiktoria Rutkowska, Sercem Patrz, kl. I LO (godz.14.10)

9.Weronika Łada, Równoległe serca, kl I LO, (godz. 14.15)

 

Ogłoszenie wyników nastąpi za pośrednictwem strony internetowej www.rok.4lomza.pl, 28.listopada ok godz. 16.00.

Nagrody i dyplomy do odebrania w siedzibie organizatora po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej 10 zł na nr konta 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010 do dnia 27.11.2020 do godz. 10.00

Przychodzimy indywidualnie na wyznaczone godziny i opuszczamy budynek zaraz po przesłuchaniu.

AKOMPANIAMENT W FORMACIE MP 3 WYSYŁAMY NA

maila rok@4lomza.pl

 

2020-11-26 10:51 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin