ROK

./i/slide28.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide20.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide_11.jpg

Kolejność występów XXVII Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Marka Żemka

Kolejność występów XXVII Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Marka Żemka - Sceny Młodych Wokalistów

 

30.11.2019 sobota

Kategoria V piosenki anglojęzycznej, ok godz. 10.00

1.Katarzyna Boguska, kl VII, Jarnuty, Listen

2.Amelia Borusiewicz, kl.VIII, Łomża, Id rather go blind

3.Karolina Nowocińska, kl.VII, Łomża, Just the two off us

4.Wiktoria Rutkowska, kl VIII, Łomża, Time after time

5.Wiktoria Zapert kl. VIII, Jedwabne, Running

6. Sylwia Filter, kl VIII, Jedwabne, People help the people

7.Ewelina Targońska, kl III LO, Łomża, I will survive

8.Izabela Modzelewska, kl I LO, Lomża, A Thaus years

9.Mateusz NIksa, kl I LO,Łomża, Everything

10.Julia Borkowska, kl I LO Łomż, Yes, I do

11. Kacper Żmuda, kl I LO, Łomża, Kiss from a rose

12.Emilia Sobocińska, kl I LO Łomża, When I was your man

13.Laura Narolewska, kl II LO, Lomża, Make you feel my love

14. Oliwia Piotrowska, kl I LO Łomża, Toxic

Ogłoszenie wyników piosenka anglojęzyczna




Kategoria I, 7-9 lat (kl. I-III),
godz. 11.00

1.Gabriela Dziedzic, lat 8 kl. II, Łomża, Góry do góry

2.Dominika Szabłowska, lat 8 kl. II, Konarzyce, Drzwi do kariery

3.Amelia Piotrowska, lat 8 kl. II, Wizna, Szukaj mnie

4.Gabriela Bagińska, lat 9 kl. III, Łomża, Piosenka na zły czas

5.Maja Jarmułowicz, lat 8 kl. II, Łomża, Być dla kogoś

6.Hanna Cielma, lat 8 kl. II, Konarzyce, Mamo, mamo

7.Aleksander Szymański, lat 9 kl. III, Łomża , Obiecuję

8.Maja Krzyna, lat 8 kl. II, Łomża, Nie bój się chcieć

9.Oliwia Szydlik, lat 8 kl. II, Łomża, Kolorowy wiatr

10.Lena Krzynówek, lat 8 kl. II, Zbójna, Kropelka złotych marzeń

11. Olga Szlesińska, lat 9 kl III, Łomża, Być kobietą

12.Aleksandra Skopek, lat 7 kl. I, Kupiski Stare, Radosna samba

13.Lena Fabiszewska, lat 9 kl. III, Łomża, Pięknie żyć

14. Kalina Marek, lat 7 kl. I, Łomża, Lubię spać

15. Anna Dziewa, lat 9 kl. III, Łomża, Pa aaa

16. Aniela Narolewska, lat 8, kl. II, Łomża, Góry do góry

17. Laura Parzych, lat 9 kl. III, Zbójna, Laleczka z saskiej porcelany

18.Pola Galińska, lat 9 kl. III, Łomża, Pięknie żyć

 

Kategoria II, 10-12 lat (kl. IV-VI) ok godz. 12.00

1.Eliza Szmitko, lat 10 kl. V, Jedwabne, Taki kraj

2.Konrad Kowalewski , lat 12 kl. VI, Śniadowo, Za mały

3.Dominika Pogroszewska, lat 10 kl. IV, Wizna, Moja mamo

4.Patrycja Szymańska, lat 12 kl. VI, Łomża, Pastempomat

5.Karolina Dominikowska, lat 10, kl. V, Śniadowo, Czekolady ach..

6. Maja Niksa, lat 10 kl. V, Łomża, Co się stało z mamą

7.Weronika Puchała, lat 10, kl. IV, Zbójna, Piosenka drewnianych lalek

8.Mateusz Konik, lat 12 kl. VI, Łomża, Lubię wracać tam gdzie byłem

9. Victoria Dąbkowska, lat 11, kl. VI, Jarnuty, To nie ja

10.Zuzanna Skopek, lat 11 kl. V, Kupiski Stare, Piosenka na zły czas

11.Zespól wokalny Zoma Zofia Brulińska i Marta Długokęcka, lat 10 kl. V, Śniadowo, Ewrybadyczna

12.Magdalena Targońska, lat 11 kl. V, Łomża, Udało prawie się

13.Dominik Pawłowski, lat 11 kl. V, Łomża, Małomiasteczkowy

14.Marcel Pawłowski, lat 11 kl. V, Łomża, Trofea

15.Wiktoria Mańko, lat 12, kl. VI, Łomża, Kolory marzeń

16.Karolina Chojnowska i Dominika Sobuta, lat 10, kl. IV, Jedwabne, Jak szło wojsko

17.Aleksandra Sokołowska, lat 12kl VI, Łomża , Za duża, za mała

18.Łukasz Ulbin, lat 12 kl. VI, Zbójna, Za mały

19.Andżelika Piechowicz, Julia Gryglik, lat 10 kl. V, Jarnuty, Dobrze jest jak jest

20. Sandra Chocianowicz, lat 11 kl. VI, Łomża, Byle jak

21. Oliwia Szmitko, lat 12, kl. VI, Jedwabne, Uwierz Polsko

Przerwa w okolicy godz. 13.00 ogłoszenie wyników w kat. I i II

 

Kategoria III, 13- 15 lat (kl. VII-VIII) ok godz. 13.30

1. Aleksandra Pyrcak, kl VII, Piątnica, Deszczowa piosenka

2.Paulina Bolc, kl VIII, Zbójna, Anioły

3.Katarzyna Boguska, kl VII, Jarnuty, Sercem patrz

4.Wiktoria Szewczyk, kl. VIII, Łomża, Trofea

5.Klaudia Cwalina, kl VII, Zbójna, To nie ja

6.Anna Pieńkowska, kl. VIII, Jedwabne, Magiczne ognie

7.Amelia Borusiewicz, kl. VIII, Łomża, Miasteczko cud

8.Karolina Nowocińska, kl. VII, Łomża, Boskie Buenos

9.Wiktoria Zapert, kl. VIII, Jedwabne, Czas nas uczy pogody

10.Marta Rydel, kl. VII, Piątnica, Dobrze jest jak jest

11.Wiktoria Rutkowska,kl. VIII, Łomża, Od ciebie

12.Kaja Sienkiewicz, kl. VIII, Łomża, Aleją Gwiazd

13.Michał Waniewski, kl. VII, Jeziorko, Sercem patrz

14. Katarzyna Openchowska, kl. VIII, Kupiski Stare, Karuzela

15. Sylwia Filter, kl. VIII, Jedwabne, Szyba

16. Weronika Łada, kl. VIII, Łomża, Równoległe serca

 

Kategoria IV, 16-19 lat (Szkoła średnia) ok. godz. 15.00

1.Wiktor Chocianowicz, kl. II LO, Łomża, Oprócz błękitnego nieba

2 Oliwia Piotrowska, kl I LO, Łomża, Czy nastanie znów świt

3.Mateusz Niksa, kl I LO, Łomża, O niebo lepiej

4.Patrycja Chaberek, kl II LO, Łomża, Czym jest miłość

5. Emilia Sobocińska, kl I LO , Łomża, Supermenka

6.Izabela Modzelewska, kl I LO, Łomża, Taki cud i miód

7.Ewelina Targońska, kl. III LO, Łomża, Testosteron

8. Kacper Żmuda, kl. I LO, Łomża, Spragniony

9. Kinga Chludzińska, kl I LO, Łomża, Boję się

10. Laura Narolewska, kl. II LO, Łomża, Róża

11. Julia Borkowska, kl I LO Łomża, Kolorowy wiatr

12. Daria Rydzewska, kl II LO, Łomża, Jesteś lekiem


Podane wyżej godziny mogą ulec zmianie, prosimy o wcześniejszą obecność.

ogłoszenie wyników, wręczenie nagród kat. III i IV ok godz. 16.00

 

godz. 18.00 KONCERT gościa festiwalowego Roberta Kasprzyckiego z udziałem wybranych laureatów

 

Prosimy o dostarczanie podkładów na nośniku pendrive, płyta CD, w formacie MP 3 chwilę przed występem. Wszystkich uczestników obowiązuje akredytacja w wysokości 15 zł (koszty organizacyjne i słodki poczęstunek).

 

2019-11-26 08:56 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin