ROK

./i/slide_20.jpg ./i/slide20.jpg ./i/slide_33.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide_32.jpg

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich Nowogród 2019 - kolejność występów

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich Nowogród 2019 - kolejność występów

 

  1. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej

  2. Zespół Spiewaczy ze Zbójnej - Kobiety

  3. Zespół Taneczny z Nowogrodu

  4. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

  5. Grupa Dziecięca Zespołu Pieśni i Tańca ,,Łomża'

  6. Kapela Kurpiowska ROK

  7. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy ,,Łomża‘‘

  8. Kapela Łysozianie

  9. Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej – mężczyźni

  10. Dariusz Jedwabnik – Ligawa

  11. Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu (kobiety)

  12. Henryk Dziczek – Zuzanna Glis

  13. Kinga Sendrowska - gadka

  14. Michał Olchowik - akordeon

  15. Zespół Regionalny ,,Myszyniec‘‘

  16. ,,Kurpiowskie Smyczki‘‘ ROK-ŁTM

  17. Adam Szydlik - śpiew

  18. Kacper Piórkowski – harmonia

  19. Zespół Śpiewaczy z Kuzi – Kobiety

  20. Weronika Gwiazda - śpiew

  21. Grupa Śpiewacza Mężczyzn z Czarni

  22. Emilia Dzieżyk - śpiew

  23. ,,Kurpiki' z Wykrotu – Dzięcięcy Zespół Śpiewaczy

  24. Wiktoria Julia Zielińska - instrumentalistka

  25. Kapela Jana Kowalczyka

  26. Zespół Pieśni i Tańca ,,Kurpie Białe' – zespoły śpiewacze

  27. Grupa Śpiewacza Kobiet z Czarni

  28. Zespół Folklorystyczny ,,Kurpiowszczyzna‘‘

  29. Grupa Śpiewacza ,,Carnionecki‘‘

  30. Mariusz Pliszka - Teresa Andrzejczyk – pary taneczne

  31. Kapela Rodzinna ,,Bałdygowie'

  32. Grupa Śpiewacza Kobiet - Kurpiowszczyzna z Myszyńca

  33. Kamil Mróz - śpiew

  34. Integracyjny Zespół Folklorystyczny ,,Szansa‘‘

  35. Zofia Boptawska, Marian Gregorczyk – para taneczna

  36. Kapela ,,Miód na Serce'

  37. Czesław Drząszcz - harmonia pedałowa

  38. Kapela Grzesia

  39. Grupa Śpiewacza Mężczyzn ,,Kurpiowszczyzna' z Myszyńca

  40. Paulina Żyra – skrzypce

  41. Zespół Śpiewaczy z Turośli

  42. Kurpiowszczyzna Senior grupa Kobiet z Myszyńca

  43. ,,Poziomecki' Grupa Śpiewacza

  44. ,,Kurpiowszczyzna' Anna Kulas – śpiew

  45. Ryszard Maniurski - harmonia

  46. Mateusz Dziczek - gadka

  47. Zespół Folklorystyczny ,,Pniaki i Krzaki‘‘

  48. Radosław Ropiak – harmonia

  49. Tadeusz Chorążewicz - gadka

  50. Naatalia Zadroga - skrzypce

  51. Krystyna Pawelczyk - śpiew

  52. Andrzej Rydel – harmonia

  53. Alicja Chojnacka z Zespołu Pieśni i Tańca ,,Kurpie Białe' - śpiew

  54. Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

  55. Dziczek Jadwiga - śpiew

  56. Karol Sadłowski - harmonia

  57. Hanna Brodowska - gadka

  58. Kobus Teresa - śpiew

  59. Tomasz Geryk - harmonia

  60. Paweł Dąbkowski - śpiew

  61. Eugenia Kuliś - śpiew

  62. Dawid Sutkowski - harmonia

  63. Gwiazda Władysław - gadka

  64. Kapela Jana Kani

  65. Stanisaw Archacki - śpiew

  66. Michał Piotr Grzegorczyk - gadka

  67. Elżbieta Kasznia - śpiew

  68. Ewa Łępicka - śpiew

  69. Grzegorz Chorążewicz - harmonia

  70. Jan Kania - harmonia

  71. Alicja Drężek - gadka

  72. Hanna Ksepka - śpiew

  73. Adam Sadłowski - harmonia

  74. Zyśk Weronika - śpiew

  75. Zespół Śpiewaczy Kobiet ,,Pniaki i Krzaki' - Lelis

 

 

2019-06-11 13:29 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin